משפחת סימפסון בוחרת בהילרי קלינטון

יוצרי סדרת האנימציה פרסמו סרטון פארודי התומך במועמדת לנשיאות ארצות הברית, ומתכתב עם תשדיר הבחירות הפופולרי שלה מ–2008

חן חדד
חן חדד
חן חדד
חן חדד

שורה ארוכה של סלבריטאים התגייסו והביעו את תמיכתם בהילרי קלינטון במירוץ לנשיאות ארצות הברית. לנבחרת התומכים, שמונה בין היתר את שחקני הקולנוע ברדלי קופר ומריל סטריפ, יוצרת הטלוויזיה והשחקנית לינה דנהאם והזמרות אלישיה קיז וקייטי פרי, מצטרפת כעת גם משפחת סימפסון.

בסרטון ששוחרר אמש (ראשון) לרשת, יוצרי סדרת האנימציה הוותיקה מתכתבים עם תשדיר הבחירות המפורסם של קלינטון מ–2008. בתשדיר, שניסה להציג את ברק אובמה כמי שאינו מוכן לנשיאות, נראו ילדים מתכרבלים מתחת לשמיכות. ברקע נשמעה קריינות: "השעה שלוש לפנות בוקר, והילדים שלך ישנים בבטחה. אבל בבית הלבן מצלצל הטלפון ומישהו מרים את השפופרת. דברים קורים בעולם. הקול שלך יקבע מי יענה לצלצול. האם זה מישהו שמכיר את מנהיגי העולם ואת הצבא? מישהו שעמד במבחן ומוכן להנהיג? השעה שלוש לפנות בוקר והילדים שלך בטוחים וישנים. מי אתה רוצה שיענה לטלפון?"

בסרטון החדש, הומר ומארג' סימפסון מתארים כיצד מערכת הבחירות משפיעה על חיי המין שלהם. הם לא מפספסים את ההזדמנות לצחוק על דונלד טראמפ, כמי שאובססיבי לטוויטר, קורא לפני השינה את נאומיו הגדולים של אדולף היטלר, ומבלה שעות מיותרות בשיזוף מלאכותי וטיפוח — בזמן שהמצב בעולם הולך ומחריף. לעומתו, קלינטון מתעכבת רק לרגע, בעיקר בגלל בעלה, ביל קלינטון, שחושב כי צלצול הטלפון מיועד לו. בסרטון מצוין כי התשדיר מומן על ידי "אמריקאים שממש מתחילים להתגעגע לאובמה".

"משפחת סימפסון" עלתה לכותרות עוד בזמן הבחירות המקדימות לנשיאות בזכות יכולת חיזוי העתיד בפרק ששודר לפני 16 שנה, והתייחס לטראמפ כנשיא עוד בימים שבהם היה ידוע רק כטייקון נדל"ן בעל כושר הישרדות יוצא דופן בעולם העסקי.

בפרק, ששודר במארס 2000 תחת השם "Bart to the Future", הוצגה הצצה לעתיד ובו ליסה בת ה–38 נבחרת לנשיאה הסטרייטית הראשונה של ארצות הברית. היא מנסה לשקם את הכלכלה האמריקאית ומזכירה לצוותה שירשה "תקציב איום ונורא מהנשיא טראמפ", שהותיר את המדינה במשבר כלכלי עמוק.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ