חן חדד
חן חדד

לאחר שוודי אלן סיפר בכל הזדמנות עד כמה סבל במהלך יצירת סדרת הטלוויזיה הראשונה שלו לאמזון, ועד כמה הוא מתחרט שהתחייב לפרויקט ושבכלל לא ידע מה זה סטרימינג, נחשף קדימון רשמי ראשון לקומדיה, שהסתפקה עד כה בקליפ קצר שלא חשף פרטים רבים על העלילה.

נוסטלגיה, דינמיקה במשפחה יהודית וגיבור נוירוטי הם רק חלק מהחומרים המוכרים מסרטיו של הבמאי, שמופיעים גם בקדימון. בסדרה, שמתרחשת בשנות ה–60, אלן מתכתב עם המציאות ומגלם תסריטאי טלוויזיה בשם סידני מוצינגר שנתקל במחסום כתיבה ובמחסור ברעיונות. חייו הנוחים וחיי אשתו הפסיכיאטרית (איליין מיי) בפרבר אמריקאי שקט, מתערערים בעקבות ביקורה של לוסי, היפית בעלת אידיאולוגיה פוליטית רדיקלית (מיילי סיירוס).

נבחרת הכוכבים כוללת גם את רייצ'ל ברוסנהן ("בית הקלפים"), בקי אן בייקר ("בנות"), דיוויד הרבור (השריף ב"Stranger Things") וג'ון מגרו ("Not Fade Away").

הסדרה תעלה ב–30 בחודש באמזון. אלן, שסיפר בראיון למגזין "דדליין" ש"לא היה לו רגע אחד של עונג מאז שהסכים לפרויקט", כבר הודיע שלא תהיה לקומדיה עונה שנייה.

וודי אלן בפסטיבל קאן במאי השנהצילום: Thibault Camus/אי־פי

"בכל שנייה שחלפה מהרגע שהסכמתי לפרויקט, התחרטתי על כך. הייתי יהיר מדי. חשבתי שיצירת סדרה תהיה זהה ליצירת סרט, רק בשישה חלקים. מתברר שזה לא נכון. כל התהליך היה מאוד מאוד קשה בשבילי", אמר אלן. "אני רק מקווה שכשאסיים סוף סוף, באמזון לא יתרסקו תחת תחושת האכזבה, כי הם אנשים מאוד נחמדים ואני לא רוצה לאכזב אותם. אני רק מקווה שהם לא יאמרו לעצמם 'אלוהים, נתנו לו סכום כסף רציני וחופש בלתי מוגבל וזה מה שהוא נותן לנו?'"

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ