חן חדד
חן חדד

לפני כחצי שנה סערה הרשת בעקבות הידיעות על מפגש האיחוד המיוחל בין כוכבי "חברים", כחלק מספיישל שהפיקה רשת אן־בי־סי. מהר מאוד התגלה שזה לא בדיוק איחוד; מהמפגש המשמים נעדר מתיו פרי (ששלח ברכות בווידיאו), ושאר השחקנים ניהלו שיחה מפוהקת על פרטים כמו איזה סלט אכלו בהפסקות הצהרים.

אכזבת הצופים לא הפחיתה ממעמדה של "חברים" כאחת הסדרות האהובות בהיסטוריה של הטלוויזיה האמריקאית, ובאהדה העמוקה לגיבורי הסדרה, צ'נדלר (פרי), ג'ואי (מאט לה־בלנק), פיבי (ליסה קודרו), רייצ'ל (ג'ניפר אניסטון), והאחים רוס (דייוויד שווימר) ומוניקה גלר (קורטני קוקס). אף שהיא נוצרה לדור שהתבגר ללא אינטרנט, סמארטפון ורשתות חברתיות, החיבור של הקומדיה עטורת הפרסים עם הצופים נותר בעינו גם שנים לאחר שירדה המסך. הסדרה זוכה לפופולריות עצומה גם באתרי הסטרימינג ובשידורים החוזרים, ואינספור צופים ברחבי העולם נהנים להפגין את בקיאותם בפרטי הטריוויה בחידונים על הסדרה.

אם כן, אין זה מפתיע שקליפ המאחד בין קורטני קוקס ובין ליסה קודרו במשחק טריוויה על אודות הסדרה בכיכובן זכה למעל מיליון צפיות ביממה. השתיים הופיעו יחד בתוכנית "Celebrity Name Game", וקוקס התחברה מחדש לצד התחרותי של מוניקה והצטיינה ברמזים שסיפקה לקודרו על פרטים הקשורים לסדרה.

בשביל המעריצים האדוקים של הסדרה, לא מדובר בשאלות קשות במיוחד. השאלה האמיתית שהטרידה את הגולשים זה שנים אינה מי גר בדירה מול חלונן של מוניקה ורייצ'ל, אלא מה זהותו האמיתית של ה"Ugly Naked Guy". ביוני האחרון נפתרה התעלומה על ידי כתב "הפינגטון פוסט" טוד ואן לולינג, שהקדיש שנה מחייו למציאת השחקן שגילם את הדמות. השחקן, ג'ון הוגאן, אישר בשיחת טלפון שכיכב בסדרה, וסיפר שזו היתה התקופה היפה בחייו. לדבריו, גם הוא ישמח להתאחד יום אחד עם כוכבי הסדרה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ