מה לא הבנת, בוכריס?

בהסדר הטיעון של אופק בוכריס יהיה כתוב שהוא "לא הבין שהתנגדה ליחסי מין". ובכל זאת, בוכריס: כשאתה תא"ל שנוגע בנערה שנתונה למרותך הצבאית והיא נותרת קפואה - לא הבנת שהיא לא רוצה?

רוגל אלפר
רוגל אלפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רוגל אלפר
רוגל אלפר

העולם הבוקר, 06:30, ערוץ 2

"לא הבין שהתנגדה ליחסי מין". כך, לדברי הכתב גיא פלג, יהיה כתוב בהסדר הטיעון של אופק בוכריס. מה לא הבנת, בוכריס? לפי כתב האישום שהוגש נגדך, אתה, קצין בכיר מאוד, תפסת בידה של חיילת צעירה שהיתה תחת פיקודך, הצמדת אותה לקיר, נישקת אותה ונגעת בה - בעוד שהיא נותרה קפואה ולא הגיבה למעשיך. את התנהגותה הזו פירשת כהסכמה. לפיכך הסרת את חולצת המדים שלבשה, ובעלת אותה. תגובתה, שבעיניך העידה כנראה על הנאה והדדיות, עודדה אותך. בפעם הבאה שביצעת בה "בעילה אסורה בהסכמה", לשון ההסדר, נותרו עיניה עצומות והיא לא שיתפה פעולה עם מעשיך. הסקת מכך שהיא זורמת.

אופק בוכריס סמוך לביתו במצפה נטופה, ביולי
אופק בוכריס סמוך לביתו במצפה נטופה, ביוליצילום: גיל אליהו

בכתב האישום מתוארים מקרים נוספים שבהם נגעת בגופה, מבלי שהגיבה למעשיך או נטלה בהם חלק פעיל. בחלק מהמקרים הזיזה את גופה כדי להפסיק את נגיעתך בה. למה חשבת שהיא הזיזה את גופה? היא ביקשה ממך להשאיר את הדלת פתוחה. למה חשבת שהיא רוצה שהדלת תישאר פתוחה? הסקת מכך שהיא מעוניינת שתמשיך. בהיותך מח"ט גולני, והיא חיילת בסדיר שנתונה למרותך הצבאית, קראת לה לחדרך והפשטת אותה. אם לא הבנת שהיא התנגדה ליחסי מין, מה כן הבנת? שהיא מעוניינת שתיגע בה עד שתגיע לסיפוק מיני?

"אנחנו לא במערכה האחרונה", התנבא גיא פלג. "עוד ניפגש כאן. יום אחרי שיודה בוכריס בבית המשפט – יגידו פרקליטיו שההודאה שלו הודאת שווא". את נוכחות הקביעה "לא הבין שהתנגדה ליחסי מין" בהסדר הטיעון מסביר פלג כנובעת מהעובדה ש"אין חולק שלא צרחה, ולא אמרה די, ולא תלשה ממנו את הבגדים, ולא קראה לעזרה ולא אמרה לו 'מספיק, מספיק, מספיק'". ומכאן ש"יכול להיות שבנקודה הזאת הוא לא הבין". כלומר, בזמן אמת הוא חשב שזה בסדר, "ולכן הלכו לעסקה הזאת".

ובכל זאת, בוכריס: כשאתה תא"ל שנוגע בנערה שנתונה למרותך הצבאית, והיא נותרת קפואה, ולא מגיבה למעשיך, ולא משתפת איתך פעולה, ועוצמת את עיניה, ומזיזה את גופה ומבקשת ממך להשאיר את הדלת פתוחה – לא הבנת שהיא לא רוצה? נדמה לך שכך מתנהגת חיילת צעירה שמעוניינת שהמח"ט יקיים איתה יחסי מין? עזוב עכשיו את הדין הפלילי, בוכריס. תגיד, אתה דפוק לגמרי?

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ