חסויות מוגזמות, ריבים סוערים ופורנו קשקשים: מסכמים עונה של "הישרדות"

העונה החולפת של "הישרדות" הייתה אחת המוצלחות בתולדותיה, אבל גם היא לא חפה מרגעים בעיתיים. מהשוטים האירוטיים של טיטי ורון אלוף במקלחת עד לרגעי ההשפלה של הודא – הקטעים המביכים של "הישרדות"

מערכת עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

הדחה כפולה! אבל קודם תצפו ב"המדרשה"

"שניים במחיר אחד" הוא לא רק סלוגן שיווקי, אלא שיר בלב עבור הישראלי הממוצע. כך ששמחתנו הייתה רבה בפרק בו הכריז גיא זו ארץ כי לא רק בהדחה אחת נחזה הלילה, אלא בשתיים! מרוצים ושמחי לבב נופפנו לגלאמין לשלום, ולפני שהספקנו לגלות את זהותה של המודחת הבאה (לירון) מצאנו את עצמנו צופים בפרק של משהו שנקרא "המדרשה" עם יהודה לוי בתפקיד סוכן מוסד מוזר. כן, הרגע שבו "הישרדות" בחרה לשדר את ההדחה השנייה רק בתום פרק של "המדרשה" שקטעה את הצפייה בתכנית, היא לא רק גרוטסקית (אה, חשבתם שזה יגרום לנו לצפות ב"המדרשה"? הייתם צרכים לבנות יותר על דג זהב או מנורת קסמים), אלא בעיקר מביכה. בתכנית שהיא גם ככה שופעת פרסומות מתישות וחסויות "סמויות" – מדובר בלא פחות מחוצפה.

דחו את ההדחה שלה בחצי שעה. לירון רביבו (צילום מסך)

מושיק וטיטי מביאים את "האח הגדול" להונדורס

אין כמו ישראלים שמייצאים פורמטים לחו"ל – הנה, נועה תשבי עשתה מזה קריירה (כך שמענו), ובכל זאת לא יכולנו שלא להצטמרר קצת במקום כששמענו את מושיק מכתיר את טיטי כ"מלכת הרוע של ישראל". הכי "האח הגדול": גרסת איי הונדורס. אם צפיתם בריב העל שלהם, אתם בטח כבר זוכרים את ההמשך שנרשם כאחד הריבים המביכים ביותר בתולדות התוכנית. מושיק, שהשהייה במתחם הזומבי כנראה קצת עלתה לו לראש, חש נבגד על ידי טיטי והראה לה דרמה יומית מוגזמת מהי. כינויי "מרשעת", תוספת של "צביעות", צרחות אימים ותחושת סיפוק כי הנה - אמרתי את הכל בפנים. טיטי אמנם הייתה קצת המומה, אך לא נשארה חייבת ומאוחר יותר פתחה פה מול שאר השבט והריב ביניהם השתדרג לקטטה מילולית המונית שסחפה כמעט את כולם. שי חי ודודו כהן מעפולה מבקשים לרשום את הפורמט על שמם, אגב.

שיחה נעימה בין חברים, אילוסטרציה. טיטי איינאו ומושיק גלאמין (צילום מסך)

מהי סיומת האינטרנט המקומית? לטילטיל הפתרונים

טילטיל. תאהבו אותו, לא תאהבו אותו – מה שבטוח, לא תצליחו להתעלם ממנו. לירון אורפלי, המכונה אתם יודעים איך, סיפק אין ספור רגעים צבעוניים בתוכנית. על אחד מהם הוא ודאי היה שמח לעשות "דיליט" - הרגע בו התמודד בחידון טריוויה מול כוכבי ונשאל מהי סיומת האינטרנט המקומית. "זה COM COM!", הוא שאג בהתלהבות סטייל שמחת בית השואבה ואף המשיך לקשקש ברצף טעויות היסטרי (כולל בתשובה לשאלה מהו פירוש השם טילטיל). היי, זה לא שאנחנו חכמים גדולים, אבל לפחות אנחנו לא עפים על עצמנו בתשובה לשאלות שאנחנו בקיאים בהם. COM!

מעוניין לחזור על זה? טילטיל מבריק (צילום מסך)

הודא הקרה לא מתקשרת עם הסביבה

טורדנית כמו נציג שירות שמתעקש למכור לכם חבילה ש"אתם ממש צריכים", מבאסת כמו החבר שאומר לכם "גם ככה ביבי יבחר בסוף" ונוחה לבריות כמו שי-חי – הודא נקש היא אולי אחת המתמודדות הפחות אהודות בהיסטוריה של "הישרדות". למה? לא ממש ברור. היא אמנם לא הייתה האדם הכי תקשורתי על האי, אבל גם לא עשתה משהו נראה לעין שגרם לחוסר החיבה המופגן כלפיה בשבט שלה (או כפי שניסחו זאת בארץ נהדרת – בהישרדות לא אומרים 'ערביה', אומרים 'קרה'). מפה לשם, משם לפה, שבט הוראקן נדרש להחליף חבר שבט עם שבט קויפה. טוב, מובן שלא נשלח את מלכנו אמסלם או את הנסיכה רוסלנה, וכך יצאה הודא להתיידד עם החברים מהשבט השני. "טוב, אני הולכת שבט", היא מלמלה בתקווה לזכות ליחס אוהד מחבריה לשבט, שמצידם הסתפקו בכמה מלמולי "בהצלחה" לא ברורים, במקום לגלות אמפתיה למתמודדת הצעירה והמבודדת. טוב, ככה זה כשאת קרה.

טוב, בסוף גם היא עזרה להם לא לחבב אותה. הודא (צילום מסך)

הישרדות זה חסויות או למות

נגלה לכם סוד: כל אחד מאיתנו נחשף במהלך יום ממוצע לכ-3,000 פרסומות. כשאנחנו בדרך לעבודה הן קופצות עלינו מהאוטובוסים ומשלטי החוצות, וברגע שאנו שוקעים בסמארטפון שלנו, גם מכל אפליקציה אפשרית. אפילו למדנו לקבל על עצמנו את ההפסקות הארוכות והמתישות שכופים עלינו במהלך צפייה בתכנית אהובה. איזה מזל שלפחות התוכן שאנחנו אוהבים לצרוך בטלוויזיה נקי משיקולים מסחריים ופרסומות סמויות. סתם, עבדנו עליכם. זאת אומרת, לא אנחנו, אלא מנהלי התוכן השיווקי של הישרדות, ששכחו מה פירוש המושג "אלגנטיות". זוכרים את הרגע שבו נאם גיא זו-ארץ על מזון האלים, השוקולד, ואז פינק את השורדים בשלל מעדני שוקולד של מותג מוכר? או את הרגע שבו ג'ני זכתה במשימה וקיבלה סטוק של משחת שיניים? או את הרגעים בהם השורדים התקלחו בווילת המודחים עם מותג שמפו שקיבל יותר קלוז-אפים מהגב המטושטש של לירון? ובל נשכח את שיא השיאים – הרכב, שלפני שהפך לבייבי של כוכבי, זכה בתהילת עולם שכללה אפילו חדירה למפרט הטכני? אז כן, אנחנו זוכרים הכל ולגמרי מבינים את המודל הכלכלי שעומד מאחורי תכנית שכזו, אבל בחייאת – אפשר לזלזל קצת פחות באינטליגנציה של הצופים שלכם? תודה (עם היד והכל).

שנספר לכם על יכולות המיזוג שלו. הג'יפ של כוכבי (צילום מסך)

לירון, טיטי ורון אלוף עושים פורנו קשקשים

עמעמו את האורות, שימו סרז' גינסבורג במערכת הדליקו נר בטעם תפוח ירוק והגנו על עצמכם באמצעות ניילון נצמד. תכף תחל אורגיית ההישרדות, הידועה גם בשם "איך זה מרגיש להיות צלע שלישית". לירון, טיטי ורון אלוף (לא הנמר מהסרטים של נשיונל ג'אוגרפיק, למרות המבט הממורכז) נמצאים בהוט טאב. אמרנו הוט טאב? התכוונו לגיגית טסטוסטרון עתירת קצף שעשוי, תחזיקו חזק, משמפו נגד קשקשים. וזה לא הקטע הקינקי היחיד: מצד שמאל לירון, שלמרות מידותיה הזעירות מנסה לכווץ את עצמה לתנוחה עוברית; משמאל, טיטי ורון אלוף שמתגפפים תוך כדי סיבון שיער הראש זו של זה, מעבר לכתפיים, נשיקה קטנה, שוב חפיפה, נשיקונת ושמישהו יכבה כבר את האור. למה תנוחה עוברית, אתם שואלים? אולי כדי לא להיכנס להריון. זה גם, אגב, מה שחש כל מי שצפה. אולי בזכות התקריבים הלחים, המוזיקה המעוררת ואנחות העונג שהנפיקו הנוגעים בדבר מינוס לירון, בעודם מקמפיינים את שמפו התפוחים. בפעם הבאה נבקש לצרף לקטעים טורדניים כאלה אזהרת צפייה, שלא נחוש עצמנו מחוללים.

דייט במקלחת פלוס בחורה נוספת? הכי רומנטי. טיטי ורון נאהבים (צילום מסך)

זה בדויק מה שגם אנחנו שאלנו. לירון חשה מיותרת (צילום מסך)

דוב לב טוב VS תחלואי העולם

חלית? נפצעת? אחיך נרקומן? שף מושיק רוט כאן כדי לעזור לך בכל כאב, חולי וצרה. האמצעי: הכלה. השיטה: המהום מביע הזדהות. התוצאה: חיבוק קבוצתי כפוי עם הדובי הנעים ביקום. כדי לקדם את העונה החדשה של "משחקי השף", הוזמן האיש והמשקפיים המעוצבים, לשהייה בת 24 שעות באי יחד עם השורדים. בתום ארוחה שהכין להם, הפך רוט ל-BFF של החבר'ה והשתתף בסדר יומם שכולל בעיקר שיזוף. מאוחר יותר במהלך אש לילה סביב המדורה סיפרה רוסלנה על אחיה הנרקומן ובעיית הסמים שלו. מיד אחריה פצחה גם טיטי במניפסט קינה משל עצמה, במסגרתו הזכירה שהיא יתומה, את הקשר לאחיה ואיזו אישה חזקה הפכה להיות בעקבות אלה. כמובן שהקטע נגמר בכך שכולם הודו לרוט על שגרם להם להיפתח ושחרר אצלם מצוקה קדמונית ושהם מה זה מרגישים טוב עכשיו בזכות החוויה המטלטלת. הסצנה סוחטת הדמעות מסתיימת בשוט הבא: בצד שמאל של המסך מושיק רוט, שלאורך כל הסצנה תקשר בעיקר באמצעות המהום מתמשך, בצד השני השורדים הנותרים. ואז, כמו לפי אות ידוע מראש, מתנפלים הארבעה על רוט בחיבוק קבוצתי, כולל כוכבי המסוקס שמתערסל בין ידיו הגדולות של רוט כתינוק רך. נראה לנו שהביטוי שייטיב לתאר את תחושתנו הוא "WTF".

ואל תשכחי לצפות ב"משחקי השף" כשתחזרי, כן? מושיק רוט מחבק את טיטי (צילום מסך)

(השתתפו בהכנת הכתבה: דנה שמש, יעל רייף, דניאל שירין)

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ