"האח הגדול 7": הכירו את המתמודדים

בחור שלא יכול בלי אמא, מתנחלת שכותבת מחזמר ודוגמנית שבוכה בשקט נכנסים לבית "האח הגדול". אלו המתמודדים שיככבו בעונה השביעית של התכנית

עכבר העיר | צילום: ינאי יחיאל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שי חי
עכבר העיר | צילום: ינאי יחיאל

50 ימים אל תוך העונה השביעית של תכנית הריאליטי הפופולרית "האח הגדול", הוכנסו הערב (שבת) ארבעה דיירים חדשים אל הבית. אחרי שבכניסה האחרונה אל הבית נטרפו הקלפים כשלבית נכנסו בת הזוג של שי חי והאקסית של עמרי, בכניסה הנוכחית נכנסו לא פחות מארבעה דיירים חדשים, בפעם האחרונה ככל הנראה לעונה זו. הכירו את המתמודדים והמתמודדות החדשים שינסו לזכות בדירה וקבלו גם את אלה הישנים:

הכניסה השלישית לבית:

איציק כרסנטי, בן 46, חיפה
גרוש פעמיים, אב לארבעה בנים. מעצב שיער. חושב שהבנות בבית מאוד זקוקות למנטור כמוהו. חושב שתניה בחרה גבר בעייתי שמשפיל אותה, אך חושב ששי חי אדם מרתק. מנגד, מכריז שהוא בא תמיד עם פנים לשלום. לא מפחד לשתוק כשצריך. אומר שהוא יכול לאבד את עצמו בבית ולעשות טעויות שיצלקו אנשים.

צילום: ינאי יחיאל

שחר חפץ, בן 35, גדרה
לשחר יש מספרה קטנה בה הוא עובד עם אימו. הוא מצהיר על עצמו כרומנטיקן חסר תקנה, למרות שאין לו חברה כרגע. הוא גם חובש, ומתנדב במד"א כבר שנה וחצי. שחר הוא אוהד מכבי ולא לגמרי מחבב את עומרי - שלדעתו מכבה את כל מי שנמצא לידו.

צילום: ינאי יחיאל

אסתי-לי פז, בת 29, אודים
אסתי-לי היא בעלת חברה לשיווק ויחסי ציבור באינטרנט, רווקה ולסבית מוצהרת. הוריה לא קיבלו את נטייתה המינית, כמו גם אימה של זוגתה לשעבר - ולכן השתיים נפרדו. לדבריה היא לא פוסלת רומן עם קסניה, חושבת שהכי תתחבר עם מייקל (אותו גם בחרה להציל מהדחה) ורוצה לשבת עם אור לקפה.

צילום: ינאי יחיאל

רינת פליישר, בת 45, מנהלת ברשת אופנה, ראשל"צ
לרינת אומרים 10 אלפים פעם ביום שהיא תפורה לאח הגדול. בגיל 45 היא רבה כל היום עם הבת שלה, וניהלה בעבר קשר עם חייל בקריה, שהיה צעיר ממנה ב-20 שנה. חוץ מזה היא אוהדת שרופה של הפועל, אוהבת את שמעון פרס והיא פעילה במפלגת העבודה.

צילום: ינאי יחיאל

הכניסה השנייה לבית:

ארבל קינן, 22, תל אביב - האקסית של עמרי
היא רווקה, נולדה בטבריה ובגיל שש עברה לתל אביב. היא דוגמנית וברמנית, ופעם כשעבדה באילת - עמרי, אחד הדיירים, התחיל איתה על הבר. היא לא הסכימה לתת לו את הטלפון שלה, אז הם סגרו דיל של צ'ייסר עבור כל ספרה. בסוף, הוא שתה עשרה, והם יצאו לשני דייטים עד שהוא נאלץ לטוס. היא מתניידת על קטנוע, הכי מחכה לפגוש את שי חי ודוברת ארבע שפות.

צילום: ינאי יחיאל

תניה (תני) גרבר, 23, רמת השרון - הנשק הסודי של שי חי
היא דיילת קרקע שמתייחסת לעצמה כחייזר, אבל לפני הכל היא בת הזוג של שי חי בשמונת החודשים האחרונים. חודש אחרי שהתחילו לצאת הם כבר עברו לגור ביחד, והיא אומרת שלא ידעה מה זו אהבה עד שלא הכירה אותו. היא חושבת שאור מכשפה, וחושבת שהדיירים יכולים להיות יותר סבלניים כלפי האספרגר של שי חי. גם היא חושבת שמוזיקה ים תיכונית נשמעת כמו פצצות מרגמה.

צילום: ינאי יחיאל

הכניסה הראשונה לבית:

דודו כהן, בן 33, עפולה - הנסיך של אמא
לא מוותר על קרם הגוף אחרי מקלחת. גר עם אמא ואבא שלו. עובד בעסק של דוד שלו ומכין שקשוקות. עושה קניות ב"סופר דיל" ומשוגע על חומרי ניקוי (יש כאן כלור למישהו?). כל עפולה מכירה אותו. עושה מיטות שיזוף. עולה בערב לחברות המבוגרות כדי לשחק רמי אבנים. חושב ש-90 אחוז מהאנשים בבית העלמין נמצאים שם בגלל עין הרע.

צילום: ינאי יחיאל

תמר שילה, בת 30, קדומים - המתנחלת ההיפסטרית 
מתנחלת, ספונטנית, אוהבת לטייל, יש לה אבא עם שפם ואמא מפגינה. הוריה גרו שנה בתלמי יוסף ופונו, ולאחר מכן התמקמו בקדומים. חושבת שלא יעזור לדכא את המתנחלים. דתייה, שומרת שבת, שומרת כשרות, שומרת נגיעה. הכי חשוב לה בבחור שלא יהיה שמאלני. לומדת כתיבה שנה רביעית וכותבת מחזמר על ההתנתקות. "יש שם גברים, נשים, תועבה", תאמיני לי – גועל נפש", עודדה אותה אמה רגע לפני הכניסה לבית. רגע, מה עם נישואים וילדים?!

צילום: ינאי יחיאל

סלים מרעי, בן 40, כפר עארה (כיום גר בתל אביב) - הפלסטיני המודרני 
רועה צאן בעברו. בימינו נהג מונית. פלסטיני ואזרח מדינת ישראל, חצי ממשפחתו מפוזרת בשכם, בטול כרם, במחנות פליטים מלבנון. לדבריו חי במדינה גזענית. מבחינתו אין סכסוך, יש כיבוש. לא ערבי נורמטיבי מהכפר. נהנה מהחופש. חיי חיים ליברליים, גם נשים, ערכים שלא מתאימים לחברה ממנה מגיע. מבטיח ארוחת בוקר לגזען התורן בבית.

צילום: ינאי יחיאל

עומר קינן, בת 22, צורן (כיום מתל אביב) - הברמנית השווה
ברמנית. במקור ממושב, כיום גרה בדירה שכורה בתל אביב עם שני שותפים. הולכת עם חולצות קרועות ונעלי שורש. גדלה בבית עם הרבה חיות. היה לה חבר ארבע שנים, הכירו בגיל 18 והם היו עד לפני חצי שנה יחד. זה נגמר צעד וחצי לפני חתונה, כנראה כי לא הספיקה לחוות מספיק. בעבודה היא משתמשת במראה החיצוני כדי לשונרר טיפים שמנים. בחורה מחוזרת. כל היום מפרפרים סביבה גברים לא מעניינים. תשמח למצוא אהבת בבית האח. אוהבת לאהוב.

צילום: ינאי יחיאל

שי חי, בן 32, הרצליה - השחצן התורן
אמן לחימה. קם בבוקר ב-11. בדרך כלל עם בחורה, מבטיח לקום למחרת עם מישהי אחרת. טוען שמעולם לא שיקר לנשים. גרוש פלוס שניים. היה ילד עדין שמשחק בברביות. בגיל שש עבר מקרה קשה של התעללות, ולכן נשלח ללמוד הגנה עצמית והבין שזה מה שהוא רוצה לעשות עם חייו. נסע למאסטר הגדול ביפן בתור אלוף ישראל. הוא סירב לקבלו בהתחלה, שי ביקש וביקש עד ששכנע להכניס אותו לבית ספרו. עבר אימונים קשים במשך שנים. הרבה עצמות שבורות. חי ביפן שבע שנים. התחתן. חיי הנישואים עשו לו רע. הטבע שלו לא להיות עם אישה אחת. אוסף את הילדים מהגן אחרי האימון. כרגע יוצא במקביל עם כמה בחורות. הוא לא הבן אדם הקטן מישראל. מסוגל להרוג מישהו במכה.

צילום: ינאי יחיאל

קסניה טרנטול, בת 28, לוד - היפה של הבית
מתעוררת בבוקר עם כמה "נודניקים" בשעון. ישנה תמיד עם הכלבה שלה. סייעת לרופא שיניים. השתתפה בתרות נערת השנה. אובססיבית לשיער שלה, זה התחיל כשהספר מהסוכנות שלה החריב לה את שיערה (קיצץ לקארה, עם גלח בצדדים ושלושה צבעים). החבר'ה בתיכון צחקו עליה בתגובה והתגובות הקשות מוטטו לה את הביטחון העצמי והיא החליטה לא ללכת יותר לתיכון. הוריה לא ידעו מכך. הייתה בזוגיות שבע שנים, החליטו לעבור למוסקבה ושם החלו השאלות. הזוגיות התערערה והיא חוותה פרידה. כשהיא בוכה היא סופרת עד 10 וזהו. הטעם שלה בגברים? גבר אמיתי. תוהה אם בכלל קיים דבר כזה.

צילום: ינאי יחיאל

גיל אלמוג, בן 27, תל אביב - החנון החתיך
הייטיקיסט. קם ביקיצה טבעית. מודה בזה שהוא עצלן. אוכל הרבה וצריך הרבה אנרגיה. חושב שתחבורה ציבורית היא השטן. עוסק באנליזות ובדיקות תוכנה, או במילותיו: "עבודה של קופים". היה ילד שמן ודחוי, מה שגרם לו לבכות הרבה. כיום חי את החיים בעיר הגדולה. אוהב סרטי טבע והוא גם חנון מטבעו. מתחיל עם בנות הרבה. לפעמים זה מצליח, לפעמים לא. נורמטיבי, אך תמיד הרגיש לא שייך. כדי להתאהב בבית האח הוא צריך מישהי אינטליגנטית שיש על מה לדבר איתה. אה, והכי טוב אם היא גם תהיה מרוקאית. גם צפון אפריקאית זה בסדר.

צילום: ינאי יחיאל

פלורי אלקסלסי, בת 38, בית שאן - נכנסה לבית בשמלת כלה
קמה בחמש בבוקר, לא משנה מתי תלך לישון. כמו הזקנים. רווקה. עובדת במשרד עורכי דין. שונאת שערות על הכריות. חוששת שאם תביא גבר הביתה תהיה לו נשירה. מרוקאית עם פתיל קצר, רגישה, חולת ניקיון. אם ברכבת אין מקום היא מוציאה את הבטן כדי להיראות בהריון, ומפנים לה מקום כמו קסם. אבא שלה מנהל בהתנדבות את קבוצת הכדורגל של הפועל בית שאן. מגדירה את הקבוצה כבית בו גדלה. החלום שלה? לקנות את הקבוצה ולהביא לאבא שלה קצת נחת. מביאה איתה לבית האח ג'ינס מלפני 14 שנה ומבטיחה להיכנס אליו בהצלחה בהמשך. אה וכן, נכנסה לבית בשמלת כלה.

צילום: ינאי יחיאל

עמרי בן נתן, בן 29, שהם - עורך הדין הספורטיבי
יש לו אח תאום בארצות הברית. הם בקשר יומיומי. עורך דין. בגיל 13 הכיר לראשונה את סקי המים. והתאהב. כפועל יוצא עבר 14 זעזועי מוח לאורך השנים. היה אלוף ארצות הברית בתחום, כיום מאמן נבחרת ישראל בסקי מים. היום שלו דינאמי מאוד. כשהוא לא במשרד או בסקי המים, הוא בחדר הכושר. אובחן עם הפרעת קשב בצעיר. היו לו כמה וכמה נשים – קשה לו עם ההיצע הרחב בעיר וגם בטינדר. בדך כלל נמצא במערכות יחסים. כרגע לא, פתוח להצעות בבית.

צילום: ינאי יחיאל

שי מיקה יפרח, בת 23, מרמת הגולן - בחורה מבית טוב
גדלה בקצרין, גרה קצת בתל אביב ולאחרונה חזרה הביתה למשפחה. יש לי פינה משלה בקצרין אליה היא אוהבת להגיע ולהתבודד עם דובוני גומי. היא, אגב, גם מעדיפה אותם על פני שעון של רולקס. סיפרה לאבא שלה על הנשיקה הראשונה שלה. הוא גם בא איתה כשעשתה את הקעקוע הראשון שלה. למרבה הצער הוא נפטר לפני חודשיים וחצי. תמיד תתגעגע אליו ויודעת שהוא מביט בה מלמעלה. עבדה במשרד יחסי ציבור. חושבת שקושי זה בחירה. בא לה חבר, בא לא לאהוב.  

צילום: ינאי יחיאל

ברק אדרי, בן 25, קיבוץ צרעה - הגיי הערס
הומו, "עבריין" לדבריו, משורר. פורס פסטרמה למחייתו. אה, ועוד כמה דברים במעדנייה בסופר. חושב שהוא הכי יפה בישראל. ישן עם גלבייה של "לקוסט". מאוד הגייני. מעשן 7,000 סיגריות ביום. יש לו נהג מונית קבוע. שלושת אחיותיו עם סילקון וציפורנים עד לוד. בא ממשפחה דתית, אך לא עניין אותו ללכת לבית הכנסת כילד. התאהב בקונספט הליברלי של הקיבוץ. שרוף על ביבי. עובד גם בסנוקר בערבים, ומשם ממשיך עם החברים לאפטר בקיבוץ. חושש לפרוס פסטרמות עד גיל 69 אז הוא נכנס לבית "האח הגדול". חושב שהוא אכבר גבר.

צילום: ינאי יחיאל

קוקו ( קורין קוקו אביסדריס), בת 29, ירושלים - האמנית הבלונדינית
אמנית – ציירת, צלמת, במאית, שחקנית, יש לה להקה והיא עובדת על סרט. קמה בבוקר ומתחילה לעבוד. מייצרת בלי סוף. מוזה זו המצאה של עצלנים בעיניה. ביום רע יוצרת חמש עבודות חדשות. איירה לאסי דיין את הספר האחרון והוא חשב שהיא עילוי. יש חודשים שמתפרנסת מהאמנות, ויש שלא. רוצה שלפני שכולם הולכים לישון בלילה הם יראו את הפנים שלה. יודעת שהיא בלונדינית יפה עם ציצי גדול. צריכה שישברו לה את הלב כדי שתעשה עבודות טובות יותר, אך אף אחד לא שובר לה אותו בזמן האחרון. מחפשת מישהו גבוה, עם זקן ושיער ארוך, כריזמטי וחכם ממנה. היא התאהבה פעם, אבל זה נגמר כשהוא פרץ לה לבית והגיע לכלא. בוכה מ"בית ספר למוזיקה". מבטיחה לצייר ביית באקונומיקה וקטשופ.

צילום: ינאי יחיאל

מייקל אלרואי, בן 25, חדרה - נולד כנקבה
ישן על הספה אצל ידידה בפלורנטין. מתעורר, נוטל ידיים ומתפלל. שומר שבת, שומר כשרות. גדל בדרום אפריקה ומשפחתו עלתה ארצה בגיל שמונה. נולד כילדה בשם מישל. יום אחד מלך הכיתה אמר לו "את לעולם לא תהיי חלק מהקבוצה של הבנים". הבין שהוא אחר. בגיל 15 החליט לעשות גלח, אך עדיין הרגיש שהוא בגוף הלא נכון. לאחר השחרור עבר ניתוח לכריתת שדיים. שבוע אחר כך החל לקחת הורמונים. פעיל בקהלה הגאה ומרצה על סיפורו. נמשך לנשים, חסר בטחון מלהתחיל עם בנות. קצת מרוקאי עצבני לפעמים.

צילום: ינאי יחיאל

גילי כהן, בן 42, חולון -נהג וכוכב רשת
כבר תשע שנים שלא הייתה לו יקיצה טבעית, הילדים שלו לא נותנים לו לישון אף פעם. עובד בתור נהג הובלות מחולון. כוכב רשת מקומי שמעלה סרטונים. זה התחיל אחרי ששמע מישהו החזיר כסף שנפל מהמשאית של הברינקס, והוא היה חייב להוציא את זעמו בסרטון. 100 אלף איש נחשפו אליו בפייסבוק. מפחד מחתולים. מכור לילדים שלו. לאמא שלו יש 11 אחים, אבל הם תימנים ככה שהוא לא בטוח אם הם יסמסו מספיק.

צילום: ינאי יחיאל

אור סיונוב, בת 35, חזרה מניו יורק לאחרונה - פמיניסטית ומוכרת קובות
פעילה חברתית, עובדת עם נוער, מוכרת קובה. חזרה לאחרונה מניו יורק לטובת "האח הגדול". גרה בימינו אצל אחיה. חושבת שהיא פחות לטעמם של גברים ישראליים, בחו"ל הולך לה יותר. ששואלים אותה מה היא, שמאלנית או ימנית משיבה ש"מזרחית", כי לדעתה שמאל וימין זה דיון פנים אשכנזי. פמינסיטית. מכינה קובות מגיל צעיר ומסוגלת לגלגל קובות מתוך שינה. עובדת עם בני נוער ויודעת להקשיב להם. חושבת שהיא יכולה לזכות, מגדירה את עצמה כטובת לב.

צילום: ינאי יחיאל

אילנה כספוב, בת 54, מנהריה - המבוגרת החביבה
כל יום שלה לא דומה לאחר. נשואה פלוס שניים. מאמנת אישית, יועצת ארגונית ועסקית. אוהבת הרבה אנשים ורעש. כל שישי היא בים. השמש מתדלקת אותה - בכל זאת, היא נולדה בסיביר שם יש קור של מינוס ארבעים מעלות. חושבת שאנחנו גרים בגן עדן. פטריוטית. הבן הצעיר שלה בארצות הברית. מגדירה את עצמה כטיפוס לא טיפוסי ומספרת שגילה הפסיכולוגי הוא 26. התחילה לדגמן בגיל 52. חושבת שמי שלא מסתכן – לא שותה שמפניה. לפחות ככה אומרים ברוסית.

צילום: ינאי יחיאל

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ