השבוע בטלוויזיה: סופו של הסרטן

עונת הסיום של "מזל סרטן" מגיעה למסך, "כתום זה השחור החדש" מגיעה לסיומה והמכשפות מגיעות לאיסט אנד

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

יום ראשון הדרמה הקומית "מזל סרטן" מגיעה לסיומה: לורה ליני חוזרת בעונת הסיום המיוחדת של הסדרה, אליה מצטרפים בריאן דנהי, קטי נג'ימי ואייזק מזרחי. העונה האחרונה מביאה את המסע של קאת'י ג'יימיסון (ליני) אל סיומו הדרמטי. בעזרת המטפלת הכנה שלה, בגילומה של קטי נג'ימי ("הנזירות בלוז", "הוקוס פוקוס"), קאת'י מסוגלת להתמודד עם האתגרים שניצבים לפניה, ביניהם איחוד עם אביה המרוחק. מעצב האופנה הידוע אייזק מזרחי מתארח בתפקיד עצמו, כמנטור של אנדראה, שמתחילה את לימודי האופנה שלה. "מזל סרטן" עונה 4, 22:15, HOT3

יום שני

"המכשפות של איסט אנד" היא דרמת נשים משפחתית, שעוסקת במשפחת בושאמפ המסתורית. במרכז המשפחה ג'ואנה בושאמפ (ג'וליה אורמונד), אמנית בוהמיינית אמיתית שהיא גם מכשפה משושלת מכשפות עתיקת יומין. יחד אתה גרות שתי בנותיה הבוגרות: פרייה, ברמנית פרועה והוללת ואחותה אינגריד, ספרנית ביישנית הנחבאת אל הכלים. שתיהן אינן מודעות לכך שניחנו במתנת וקללת הקסם, מלידה. את הסרט ביים מארק ווטרס (במאי Mean Girls) והפיקו ארווין סטוף (המטריקס), מגי פרידמן ("דוסוק קריק") וקלי מאנרס."המכשפות של איסט אנד", 22:00, Yes drama.מתנה או קללה? מתוך "המכשפות של איסט אנד": יום שלישי שני הפרקים האחרונים לעונה הראשונה של "כתום זה השחור החדש". פורנסטאש מתכנן מלכודת לרד. פייפר מגיעה לנקודת הרתיחה שלה ולארי לוקח את העניינים לידיים. במרכז הסדרה עומדת פייפר צ'פמן, מאורסת טרייה שמחליפה את חיי הנוחות של ניו יורק במדי הכלא הכתומים של בית הסוהר הפדראלי לנשים. צ'פמן מרצה את עונשה על עסקת סמים לה היתה שותפה יחד עם אלכס, סוחרת סמים בינלאומית והמאהבת שלה לשעבר. במהלך 15 חודשי המאסר שלה נאלצת פייפר לשרוד את מצוקות חיי הכלא, בעוד היא נזרקת לתרבות מרתקת שהיא לחלוטין לא בנויה אליה, שבה כנופיות הן משפחות. היא יוצרת בריתות חדשות ולא צפויות עם קבוצת נשים אקסצנטרית, בודקת מחדש את האמונות שלה ומגלה את עצמה מחדש מאחורי הסורגים."כתום זה השחור החדש", 22:15, HOT3.הצצה אל העולם שבפנים. מתוך "כתום זה השחור החדש":

יום רביעי זוגות אוהבים צעירים בהודו מסכנים את חייהם רק כדי להישאר יחד. הם בורחים ממשפחותיהם ומהמסורת ההודית העתיקה האוסרת על נישואין של בני זוג מקאסטות שונות או דת שונה. רבים מהם מוצאים מחסה במקלט של מר סצ'דו בניו דלהי המוביל את תנועת "קומנדו האהבה" - קבוצה של פעילים התומכים בזכותם של האוהבים ההודיים למרוד. המקלט הופך להיות צומת דרכים של סיפורים, מבטים וקולות של אנשים שסיכונו הכל למען האהבה.

"זוג משמיים: אוהבים ומורדים", 21:05, ערוץ 8מנהיגים מסורת חדשה. מתוך "זוג משמיים: אוהבים ומורדים":

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ