מנינט עד עומר אדם: מה קורה לפליטי "כוכב נולד"?

נרדפים על ידי הפפארצי, ממלאים את קיסריה ומייצגים את ישראל באירוויזיון, ומצד שני מחלטרים באירועים, מופיעים במזרח אירופה ומחזיקים עבודה קבועה שלא קשורה למוזיקה. כמה מצליחים המתמודדים והזוכים רגע אחרי סיום העונה?

סער גמזו, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
סער גמזו, עכבר העיר

איך הזמן רץ כשנהנים. רק אתמול התחילו הגישושים המהוססים של "לא נפסיק לשיר", וכבר הפכו תכניות הזמריאליטי למפלצות טלוויזיה עתירות רייטינג. מאז שחדר הלידה של הכוכבים נפתח במרכזו של הפריים טיים, הוא הביא לחיינו זמרים, רקדנים, טבחים, שורדים וחנונים משודרגים. כוכב נולד, תוכנית הריאליטי הגדולה הראשונה, התוותה במהלך שנות פעילותה מסלול ברור לכוכבות. היא זו שעדיין מספקת באופן קבוע דם חדש לביצה. ממליכה מלכים ומכתירה נסיכות, שישבו על כס המלכות רק שבריר קצר של זמן. לפחות עד שיוולד הכוכב הבא, והם יחזרו להיאבק על מקומם תחת פנסי התהילה.כוכב נולד 10 - כל הכתבותהיום, חדר הלידה עובד בקצב גבוה הרבה יותר. הצוות של יואב צפיר כבר לא היחיד שמתפעל את האופרציה הזו, ומיילדים נוספים נוספו לרשימת התורנויות. בעקבות התחרות, בעיקר זו מול The Voice, "כוכב נולד" חייבת להמציא את עצמה מחדש. בעונה העשירית, שתתחיל בקרוב, חובת ההוכחה רובצת במלוא משקלה על אנשי טדי הפקות. המוצר שלהם חייב לשמור על עליונות מול המתחרים, וצריך לגרום לזה להיראות הכי נכון, מדויק ונוצץ. ברוח כינוסי המחזורים שפותחים כל עונת ריאליטי, חפרנו גם אנחנו בעבר, ובדקנו מה ומי יצא מחדר הלידה הזה ונכנס לחיים שלנו.מה יצא מהעונה הזו? מאחורי הקלעים של "כוכב נולד 10":

נינט טייבאביב מתעוררקירותמרי פופינסהנסיכה והצפרדעאביב גפןגלעד כהנאThe Walking Manרוני דלומיעומר אדם פרשת מרגלית צנעניאסף אטדגיחן אהרוניאדיר אוחיוןאייל גולןרפאל מירילאשלומי בראלולדי בלייברגהראל מויאלהראל סקעתעידן עמדיהישרדות VIPמי שחלםכמעט נורמליצביקה הדרמאיה רוטמןשי גבסואוהד שרגאילירון רמתידיאנה גולבימיי פיינגולדבועז מעודה

הדיוות שירי מימון ומארינה מקסימיליאן בלומין קיבלו בזכות התכנית תנופה אדירה לקריירה. מיימון הקליטה ארבעה אלבומים (אחד נגנז ושניים זיכו אותה באלבום זהב), עשתה אירוויזיון, טלוויזיה, קצת מחזמר, ואפילו שיתפה פעולה עם סקאזי, שמעון בוסקילה ומתי כספי. בלומין דגמה קצת טלוויזיה, פסטיגלים ואפילו דוגמנות. היא עובדת על אלבום הבכורה שלה כבר מאז סיום התכנית, אבל עדיין לא שחררה אותו. עם או בלי קשר, היא מעלה מופעי מוזיקה גדולים בסגנונות שונים ובהרכבים שונים, החל ממוזיקה קלאסית ועד אלתורי ג'אז. בזמן שנינט חתכה מהזרם המרכזי, הן נשארו בתוכו, ושמרו על קו סגנוני מאד ברור ויציב – מימון היא "הזמרת הישראלית" ומארינה היא המתוחכמת. שברה למיינסטרים. מימון ושמעון בוסקילה: המתח בחדר הלידה של טדי הפקות עולה. העונה הזו יכולה להיות עונה של להיות או לחדול. מעבר לעניין בעונה עצמה ונתוני רייטינג גבוהים, הם חייבים לנפק כוכב/ת משמעותי/ת וגדול. כזה שיסחף את הקהל כמו נינט, שיעז וינסה כמו מארינה מקסימיליאן בלומין, שיפרוץ כמו עומר אדם ושיחשוב טוב טוב מה הוא אומר ומה הוא חושף כשהוא מתראיין ל-7 לילות. הרי בקרוב מאד הקופי שופס באמסטרדם יפסיקו לחפש עובדים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ