הספינה טובעת: דייר נוסף יעזוב הערב את בית "האח הגדול"

סערה בנווה אילן: מתמודד נוסף בריאליטי הענק של קשת ביקש לעזוב את בית "האח הגדול". שמו של הדייר לא הותר לפרסום, אולם נמסר כי לא מדובר במועמדים להדחה

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

לא ברור מה יש בבית האח הגדול העונה, משום שהדיירים מסרבים להישאר בו. לא עבר שבוע מאז עזב דודו קפרא את הבית מרצונו, וכבר הודיע דייר נוסף על רצונו לעזוב את הבית. שמו של הדייר לא נמסר לפרסום, אולם עזיבתו מבטלת את ההדחה הצפויה בתוכנית הערב. » האח הגדול 4 - כל הכתבות  והביקורות» האח הגדול 4: אהבה בימי כולרה» בן זוגה לשעבר של אביבית יכנס לבית "האח הגדול"» דודו קפרא עזב את בית "האח הגדול"

על פי הפרסום, הדייר שביקש לעזוב את הבית אינו מועמד להדחה, כך שההימורים אינם כוללים את סופי קרבצקי, ערן טרטקובסקי,שי רגב או קים רטוש. שמועות ברשת טוענות כי הדייר המדובר הוא אביב זילבר , בן זוגה לשעבר של אביבית בר זוהר. העונה הרביעית של "האח הגדול" החלה לפני שלושה וחצי שבועות וכבר עזבו את הבית ארבעה דיירים: בטי קפרא הודחה ראשונה, שבוע אחר כך הודחה זיווה כהן בהנם, ואיתה יצאה מהבית ברי סימון. מאוחר יותר עזב גם דודו קפרא את הבית בשל געגועים לאשתו, המתמודדת לשעבר בטי קפרא. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ