רואים את הסוף: "דקסטר" תרד מהמסך בשנה הבאה

מערכת היחסים הנרקמת בין דקסטר לאחותו, מעוררת מחאה ואי שביעות רצון בקרב צופי הסדרה. ראש מחלקת הבידור ברשת המשדרת את "דקסטר" מגן על הטוויסט בעלילה, מבטיח סוף מפתיע וחושף את תאריך ירידת הסדרה

חן חדד, עכבר העיר
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
חן חדד, עכבר העיר

לא מעט סדרות אמריקאיות מצליחות כבשו את המסך עם עונות ראשונות סוחפות שזכו לחיבוק חם מהמבקרים, ולהתמכרות של מליארדי צופים ברחבי הגלובוס. לעומת זאת, מעט מאוד סדרות הצליחו לשמור על הסטטוס בקרב המעריצים ולהימנע למתוח את העלילה בגימיקים תמוהים ותסריט ממוחזר.

ברשימת הסדרות שמעמדן החל להתערר ניצבת דקסטר, שנחשבה במשך זמן רב לאחת הסדרות המשובחות של המסך האמריקאי. עם זאת, העונה הששית שנחתמה לאחרונה בארצות הברית גררה תגובות שליליות מצד מבקרים וצופים רבים, שלא התרשמו מהטוויסט בעלילה, וממערכת היחסים הרומנטית והלא צפויה שהחלה להירקם בפרקים האחרונים. כעת נחשף כי הוחלט על תאריך סיום ל"דקסטר" וכי העונה השמינית שתשודר בין אוקטובר-דצמבר 2013, תהיה העונה האחרונה שתחתום את הסדרה.

על החשיפה אחראי ראש מחלקת הבידור של רשת 'שואוטיים' דיוויד נוויס, שהשתתף השבוע בכנס איגוד המבקרים האמריקני. פרט לחשיפת תאריך הסיום של הסדרה, בילה נוויס את מרבית הפאנל בנסיון  להגן על קו העלילה הרומנטי (זהירות ספוילר). במהלך העונה השישית מחו צופים רבים על ההחלטה התסריטאית לייצר רגשות רומנטים מצד דב אל אחיה, ומבקרים רבים ניצלו את הכנס כדי להתעמת עם נוויס על הנושא. נוויס הכריז כי "למרות שבין דב ודקסטר אין קשר גנטי, אני מבין שיש דברים מסויימים שנתפסים כטאבו. למרות זאת, זהו רעיון שפיתחנו כבר כמה שנים, ויחד עם הגילוי הגדול בפרק הסיום, הדינמיקה צפויה להשתנות לחלוטין בשתי העונות האחרונות של הסדרה".מבשר את הסוף. הפרומו של העונה הששית:

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ