ג'ודי שלום ניר מוזס נגד "עובדה"

כתבתו של בן שני, בו תועד מעונם המפואר של בני הזוג שלום, העלתה את חמתה של ג'ודי ניר מוזס שלום. התגובה לא איחרה להגיע. בטוויטר כמובן

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

הטוויטר סוער: ג'ודי ניר מוזס לא אהבה את האופן שבו הוצגה בתוכנית "עובדה" אמש. הכתב בן שני ביקר במעונם של הזוג שלום, שנראה בכתבה הקצרה כמהודר ומאובזר למשעי. במהלך הקטע המשודר אמרה ניר מוזס שלום - ""יש את הדבר הזה המסתכל, שבסוף היום לא עשיתי הרבה עם החיים שלי. אני רוצה להיזכר בספרי ההיסטוריה כמי שעשתה משהו למען עם ישראל". כששאל אותה שני על העושר בו בהיא חיה טענה שהיא לא רוצה להגדיר עצמה כעשירה. "אני לא רוצה לדבר על כסף", פסקה. "יש לי כל מה שאני צריכה אבל לא יותר מעבר". שני מצידו ביקש את תגובתה לפרסומים לפיהם לבעלה, השר והמשנה לראש הממשלה סילבן שלום, מחזיק בהון של 167 מיליון שקלים.ניר מוזס שלום, שחששה מהכתבה טרם שודרה - עוד הספיקה לצייץ בבוקר - "יוד (הטעות במקור) כמה דק כתבה קטנה עלי בעובדה, מקוה שלא אצטער שצייצתי על זה". אחרי השידור כבר הייתה נחרצת בהרבה. "כתבה מזעזעת ערוכה מגמתית ודוחה. אל תתקרבו לבמאי הזה", כך בטוויטר מיד בסיום התוכנית. הבוקר נוספו למילים החריפות כמה האשמות נוספות - "בסוף החלטתי לרחם על הבמאי הקנאי והאלק אומנותי בגרוש של עובדה. איש עמוס בדאווין אומנותי שמוציא בחוסר יושר דברים מהקשרם. עלוב. הוא יודע למה". בהמשך הוסיפה: "לא מציעה לאף אחד לתת בו אמון, הוא חביב אמפטי אך מאלו שעוקצים למוות בשנייה שאתה בוטח בו, מאלו שמוציאים שם רע למקצוע", כתבה מוזס שלום שאף כינתה את שני "נוכל מקצועי".

זוהי לא הפעם הראשונה בה בוחרת ניר מוזס שלום להשתלח בעיתונאים. ביולי 2010 פתחה חזית עם ירון לונדון. זאת לאחר שהגיב על כתבה בה צולמה חגיגת הבר מצווה של בנה. לאירוע הגיעו פוליטיקאים, אנשי עסקים בולטים, אמנים ואנשי חברה. לונדון, שהתארח באולפן, הגיב לכתבה באומרו כי מדובר ב"גועל נפש". "הם באו לחוש שהם באותה האליטה של הון ושלטון", אמר והוסיף: "מה הם חוגגים? הם לא אנשים רעים, סתם פרחים".

תגובתה של שלום לא איחרה להגיע, הפעם בפייסבוק "התנצלות בפני ירון לונדון", כתבה שלום, "מבינה שלקחת ללב את העובדה שלא הוזמנת לבר המצווה של בני. מצטערת, הוזמנו רק אנשים שאנחנו מוכנים להיות בקשר אתם ולא כאלה שזורקים להם פירורים עקב עברם המרשים ומחזיקים אותם במקום עבודתם מרחמים. קנאים נטולי חיים כמוך, ידידי. היות ואני לעומתך אדם עם לב טוב, מבטיחה לפרגן לך ולהזמין אותך לאירוע הבא שלנו".

לפני כמה חודשים צייצה ניר מוזס שלום כי שמועה מהימנה הגיעה לאוזניה - לפיה יאיר לפיד רץ לפוליטיקה. לפיד, שמהר להכחיש, טען אז שאם וכאשר תבוא החלטה כזו, היא בוודאי לא תפורסם לראשונה בטוויטר של ג'ודי ניר מוזס שלום. השאר, היסטוריה.

מהפקת עובדה נמסר בתגובה: "עובדה הביאה לצופיה תיעוד אמין והוגן. עם כל הכבוד לציוציה של הגברת מוזס, בן שני אינו זקוק לאישור לאיכויותיו כאיש מקצוע ובוודאי שלא לשמו הטוב וליושרתו".את תגובתה של ניר מוזס שלום לא היה ניתן להשיג.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ