רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

מחובר בלי רשיון: רשיונו של רן שריג נשלל לשנתיים

שנה לאחר שנעצר בגין עישון מריחואנה בזמן נהיגה, בתוכנית "מחוברים", נשלל רשיונו של שריג לשנתיים. רן שריג: "המדינה רק לוקחת. האזרח ר' יערער ויערער עד שינצח או שיערערו אותו סופית"

תגובות

רישיונו של רן שריג, תסריטאי רמזור וכוכב מחוברים, נשלל לשנתיים. בית המשפט לתעבורה בתל-אביב החליט לשלול לשריג את הרישיון לאחר שזה נהג ברכבו תחת השפעת מריחואנה. שריג צילם את עצמו ל"מחוברים" נוהג בזמן שהוא מעשן ג'ויינט והחומר גלם הפך לראייה כנגד התסריטאי. שריג טען שמדובר במריחואנה רפואית, "אין תקנה האוסרת לנהוג תחת השפעת ג'וינט רפואי, נערער", אמר עורך דינו של שריג לאחר קבלת הדין.» "מחוברים" באזיקים: רן שריג נעצר בחשד לעישון מריחואנה

עורך דינו של שריג טוען שהוא עישן מריחואנה בגלל בעיה רפואית, ושלא קיימת תקנה בחוק האוסרת על אדם לנהוג תחת השפעת מריחואנה רפואית. "השמש זרחה והשופט שפט", צייץ שריג בחשבון הטוויטר שלו. "המדינה רק לוקחת. האזרח ר' יערער ויערער עד שינצח או שיערערו אותו סופית. כבוד השופט ויטלסון, מדוע לא יכולת להביט לי בעיניים?". כזכור, לפני כשנה וחצי נעצר שריג בגין העברה ששודרה בתוכנית "מחוברים", ורישיונו נשלל ל-30 יום. העונש  שהתקבל היום, יכנס לתוקף בעוד חודש.

*#