אחרי השיא: מה צפוי בעונה השניה של Homeland?

פרק סיום העונה של הגרסה אמריקאית של "חטופים", שבר את שיא הצפיה ברשת Shotime . כעת מגלים יוצרי הסדרה מה יעלה בגורלם של סוכנת ה-CIA, ושל החטוף שחזר ומה צפוי לקרות בעונה השניה

חן חדד, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חן חדד, עכבר העיר

Homeland, הגרסה האמריקאית של חטופים הישראלית, שידרה השבוע את פרק הסיום של העונה הראשונה. הפרק שבר את השיא השמור לפרק הסיום הנצפה ביותר של סדרה חדשה של רשת שואוטיים. במהלך העונה זכתה הסדרה לאינספור שבחים, מועמדויות לגלובוס הזהב ולטקס איגוד התסריטאים האמריקאי.  אפילו אשת נשיא ארצות הברית, מישל אובמה, סיפרה בראיון למגזין "פיפל" כי הסדרה נמצאת ברשימת התוכוניות האהובות על הנשיא, ברק אובמה.   בעקבות אירועי הפינאלה המתוקשרת, הציפה התקשורת האמריקאית את היוצרים בשאלות על הצפוי להתרחש בעונה השנייה. השניים, הווארד גורדון ואלכס גנזה, ששימשו כמפיקים בכירים וכותבים ב"24", הודו כי הכיוון המדוייק של העלילה עדיין לא התגבש לחלוטין אך הסכימו לספק פרטים מסויימים על התפתחותן של הדמויות (זהירות, ספוילר!).

השניים סיפרו כי העונה הבאה לא תיפתח היישר לאחר אירועי הפינאלה, אלא צפויה לקפוץ קדימה בזמן. העלילה תתמקד בנסיונה של קארי לגבש מחדש את חייה לאחר הפיטורים מה-CIA והטיפול היזום בשוק חשמלי, שהעלה את השאלה: האם תזכור כי הסיקה שקיים קשר בין ברודי ובין בנו של אבו נזיר?. מאחר שהפרק האחרון חשף שהטיפול עתיד למחוק חלק מזיכרונותיה, בעונה השנייה תיאלץ קארי לשוב לנקודת ההתחלה, ולהרכיב מחדש את הפאזל סביב ברודי. זאת באמצעות ההגיון הבלתי מתפשר והאינטואיציות שהנחו אותה בעונה הראשונה. היוצרים התחמקו מלענות לשאלה האם אחותה של קארי שמעה את המלמולים על בנו של אבו-נזיר, אך רמזו כי הדבר אכן אפשרי.

צמד היוצרים אף הודו כי העונה החדשה משיבה למעשה את קו העלילה לנקודת ההתחלה (קארי חושדת שברודי הוא טרוריסט אך הקולגות שלה מטילים ספק בה ובהאשמות שהיא מפזרת), אך הכריזו כי האופן שבו נחתם סיפור חגורת הנפץ מציע לברודי אפשרות לגאולה, ונתיב זה ישנה באופן משמעותי את העלילה.חוזרים לנקודת ההתחלה. "Homeland":

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ