השבוע בטלוויזיה: האנטומיה של גריי חוזרת בעונה חדשה

וגם: מתיו פרי עושה קאמבק בקומדיה "מיסטר סנשיין", סדרה דוקו קומית מצחיקה על ישראלים בחו"ל, עונה רביעית ל"הורים במשרה מלאה", ואבי ביטון מבשל בצורה אינטראקטיבית

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

יום ראשון: מתיו פרי חוזר לזרוח

סדרה קומית, בכיכובו של מתיו פרי, שגם חתום על יצירתה והפקתה. פרי מגלם את בן דונובן, שעל פני השטח מאמין כי יש לו חיים נהדרים. יש לו עבודה כמנהל מרכז הספורט "סאנשיין" בסן-דייגו, ורומן לא מחייב עם אליס, מנהלת השיווק של משרדו. ביום הולדתו ה-40 אליס עושה לו שיחת השכמה לא צפויה, שבעקבותיה עובר דונובן המרוכז בעצמו משבר אמצע החיים. למרות ואולי בגלל שנדמה לו שהכל מתרסק, הוא עושה ניסיונות מגומגמים לשנות ולשפר את חייו, אך מתקשה להתמודד עם האתגרים האישיים והמקצועיים העומדים בדרכו - מהדרישות המחמירות של הבוסית הכוחנית והלא יציבה שלו קריסטל (ג'ני), שמכריחה אותו לעבוד עם בנה חסר הניסיון שמתנכר לה; דרך סיום הקשר עם אליס והקשר החדש שלה עם גבר אחר וחיובי הרבה ממנו; ועד הבקשות הביזאריות והתקלות הבלתי מוסברות במקום עבודתו, שמאכלס אירועים כמו מופע דרדסים על הקרח, פוטבול בהלבשה תחתונה וקרקסים.

מיסטר סאנשיין, 22:35, HOT קומדי סנטרל

אומרים שהחיים מתחילים בגיל 40. מיסטר סאנשיין

וגם:

יום שני: ישראלים מסביב לעולם

סדרה דוקו-קומית יומית חדשה, אשר תתחקה אחר מסעותיהם של ישראלים שונים ברחבי הגלובוס. הסדרה תעקוב בהומור אחרי תופעת הישראלי המשוטט בעולם.

הסדרה תלווה את גיבוריה לנסיעות מסוגים שונים: זמר מזרחי שלא מצליח לפרוץ בארץ, ומחליט בצעד כמעט נואש לנסוע לאפריקה כדי לצלם קליפ שלא נוכל לעמוד בפניו; חבורת מכורים לקניות נוסעת לבזוז את שווקי חיקויי המותגים בבייג'׳ין. כל דוכן הוא הזדמנות לקנייה כלשהי; שלוש גרושות נהנתניות, מחליטות לפרוש כנף ולטוס דווקא להודו; שלושה חברים טובים נוסעים לברלין לחגוג מסיבת רווקים; רווקה נואשת ונשואה מותשת יוצאות להתאוורר בשיט תענוגות על סיפונה של אוניית ענק.

סטופ כדור הארץ, 22:00, HOT3

נבחרת ההסברה הישראלית החדשה? סטופ כדור הארץ (צילום: אוהד רומנו)

וגם:

הדרמה המשפחתית "הורים במשרה מלאה" חוזרת בעונה שלישית. בעונה החדשה, שרה אומללה כשיום הולדתה ה-40 מגיע, וכשהיא נתקלת שוב במארק סיר, הוא תומך בה ומערכת היחסים ביניהם מתחממת.

בעוד אמבר פורשת כנפיים ומחליטה לעזוב את הבית ולעבור לגור לבד, שרה נאבקת להישאר חלק מחייה של ביתה. אדם המובטל חש בלחץ לפרנס את משפחתו ואת אשתו ההרה, ושוקל להקים עסק חדש עם קרוסבי. כריסטינה מודאגת מהיוזמה החדשה ומהשותפות בין האחים. כמו כן, היא טרודה בדאגות לשלומו של מקס, שהולך כעת ללמוד לבית ספר רגיל. ג'וליה מתוסכלת מתהליך האימוץ והלחץ גורם לה לנהוג באופן לא הגיוני, וקרוסבי וג'זמין, בינתיים לא ביחד - ג'זמין לא בטוחה אם היא מתאימה להיות חלק ממשפחת ברוורמן, וביחד, הם ממשיכים לגדל את ג'אבר.

הורים במשרה מלאה 3, 22:00, yes Drama HD

יום שלישי: ברוסיה הסובייטית בדיחה מספרת אותך

ערוץ 8 מציין 20 שנה להתפרקות ברית המועצות עם התפטרותו של מנהיגה האחרון, מיכאיל גורבצ'וב בשבוע של שידורים. בימים שני ושלישי ישודר הסרט "פטיש ודגדוג" בשני חלקים.

קומוניזם הוא לא נושא להתבדחויות? בימי המשטר הקומוניסטי בברית המועצות, היו מי שחשבו אחרת. והנה כמה דוגמאות: מה היה קורה אילו היו מציגים את הקומוניזם לערב הסעודית? כלום בהתחלה, אבל בהמשך החול היה אוזל. למה, נייר הטואלט במזרח גרמניה הוא תמיד בעל שתי שכבות? כי הם צריכים תמיד לשלוח העתק של כל דבר למוסקבה. במהלך תקופת המשטר הקומוניסטי בברית המועצות, פשוטי העם הגו מאות בדיחות שעסקו בחברה שבה הם חיו. הסרט הזה מציע מבט משעשע אל ארכיון הפולקלור ההוא, עם בדיחות ומערכונים שטרם נראו לצד אנימציות מיוחדות, ומספר על הקומוניזם בדרך חדשה לגמרי, דרך עיניהם של מספרי הבדיחות. פטיש ודגדוג (חלק ראשון), 21:40, ערוץ 8

קומדיה סובייטית. "פטיש ודגדוג":

וגם:

הסרט "התובע" מספר את סיפורו של לואיס מורנו-אוקמפו, התובע הראשי בבית הדין הפלילי הבינלאומי בהאג (ה-ICC - International Criminal Court) ומציג את המשפטים הראשונים שהובאו בפניו. הסרט מציג בפנינו את השורה הראשונה של המשפטים, שנערכים לפושעים הגדולים בהיסטוריה - משפטים שיקבעו האם בית הדין הפלילי הבינלאומי אכן יהווה נשק חדש להגנה על הצדק העולמי או שהוא רק חותמת גומי ויישאר בגדר חלום אידאליסטי.

התובע, 22:00, yes Docu

יום רביעי: כל המתמחים אצלי

האנטומיה של גריי חוזרת לעונה שמינית ודרמטית במיוחד. בסוף העונה הקודמת, כריסטינה גילתה שהיא בהריון והחליטה לעשות הפלה, למורת רוחו של אוון שמאוד רוצה ילד. בסוף ויכוח סוער ביניהם, אוון זרק את כריסטינה מהבית. אלכס השיכור סיפר לאוון שמרדית שינתה את תוצאות המחקר של דרק וכשהעניין התפוצץ, דרק החליט לעזוב את מרדית, בדיוק כשקיבלה לידיה את זולה, התינוקת אותה הם רוצים לאמץ.

העונה החדשה היא שנת ההתמחות האחרונה של מרדית, כריסטינה, אלכס, אוורי ואפריל - המתמחה הראשית החדשה. כריסטינה עדיין לא עשתה הפלה: היא קובעת תור, ובכל פעם חוזרת בה ברגע האחרון. מרדית רוצה לדבר עם דרק, אך הוא עדיין כועס מידי. כעת היא נאצלת להתמודד עם מעשיה, כשהדירקטוריון של בית החולים מחליט לפטר אותה. אלכס עזב את הבית של מרדית וגר כעת בבית החולים. כל חבריו לא מדברים איתו כיוון שחשף את מרדית וגרם לפיטוריה. צ'יף וובר עושה הכל כדי לעזור למרדית לחזור לעבודתה ובכך מסכן את עתידו המקצועי, וביילי צריכה לבחור בין שני הגברים שמחזרים אחריה, ולקבל החלטה: האם היא מעדיפה את בן הרופא המרדים, או את איליי, האח.

האנטומיה של גריי 8, 21:15, yes Drama HD 

וגם:

"עמוד הבית" עם שף אבי ביטון (בעליה של "אדורה") היא תכנית בישול לכל המשפחה המשלבת את עולם הבישול הבריא עם העולם האינטראקטיבי. בתוכנית, מגשים השף חלומות קולינריים לכל בני המשפחה באמצעות "עמוד הבית" שלו באינטרנט.

בכל תוכנית יעלו על גבי מסך המחשב של אבי, ילדים, הורים, או בני משפחה אחרים, יספרו על עצמם ויבקשו מאבי ביטון שיתן להם עצה או מתכון חדש ואבי כמובן יגשים את רצונם. בין אלו שיבקשו מאבי מתכונים בתכניות הראשונות ניתן למצוא את מאיה בת ה-25, סטודנטית מירושלים שמאסה באוכל מוכן ומבקשת מאבי שילמד אותה להכין מרק ירקות מהיר וביתי; את אמא שירלי מבאר שבע שהבן שלה יוצא בפעם הראשונה לחופשה מהצבא והיא רוצה להכין לו מנה בשרית מפנקת; ליאור בן ה-10 שאמא לא מרשה לו יותר לאכול המבורגרים בחוץ ורוצה ללמוד להכין המבורגר תוצרת בית.

עמוד הבית עם אבי ביטון, ימי רביעי, 22:00, ערוץ האוכלילמד אתכם לבשל. אבי ביטון (צילום: בועז לביא) 

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ