חן חדד, עכבר העיר

העיסוק במתרחש מאחורי הגדרות הלבנים והמדשאות המטופחות של הפרברים האמריקאים, עומד כבר שנים במרכזן של אינספור סדרות טלוויזיה. בשנה החולפת הצטרפה לנבחרת גם הקומדיה החדשה "Suburgatory" (משחק מילים על 'suburban' ו-‘purgatory’), שעוקבת אחר אב חד הורי למתבגרת סרקסטית" שמחליט לעבור מניו יורק אל הפרברים. הסדרה, בכיכובם של ג'רמי סיסטו (עמוק באדמה), שריל היינס (תרגיע), רקס לי (הפמליה) וג'יין לוי, עלתה על המסך בסתיו האחרון וזכתה לשבחי המבקרים, ולרייטינג מרשים של כ-8.5 מליון צופים לפרק.

השבוע נודע כי הסדרה תספק בקרוב איחוד של כוכבי קומדיית הקאלט "קלולס", עם הופעת אורח מתמשכת של אלישיה סילברסטון. האחרונה תגלם את מושא אהבתו של ג'רמי סיסטו, שהופיע לצידה בסרט הנעורים. מדובר בקאמבק משמעותי עבור הכוכבת בת ה-35, שכמעט נעלמה בעשור האחרון מאור הזרקורים, ופרט להופעות אורח בסדרות טלוויזיה שונות כמעט ולא הופיעה בתפקיד משמעותי (לפחות מאז 2003, אז כיכבה בסדרה הטלוויזיה קצרת הימים "Miss Match"). סילברסטטון התמקדה בשנים האחרונות בפעילות להעלאת המודעות לטבעונות, ואף פרסמה ספר בנושא. כעת, עם התפקיד החדש בסדרה, לצד תפקידים בשורה של סרטים עתידים - נדמה כי השנה נראה את סילברסטון בקידמת הבמה.

הכוכבת תצטרף לעונה הנוכחית של "Suburgatory" לאחר שובה של הקומדיה מחופשת החגים האמריקאית, ב-4 בינואר 2012.בין עקרות בית נואשות, ל"אחת שיודעת". "Suburgatory":

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ