שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

רייטינג יומי: "המירוץ למליון"חוזרת לראש הטבלה ובגדול

"תוכנית הראליטי המצליחה מתחזקת ל-33.8%, אחרי ירידה חזקה בנתוני הצפייה בפרק הלקט בשבוע שעבר. ממול בערוץ 10 מופע הבישול של ישראל אהרוני נאלץ להסתפק ב-6.3%

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
עכבר העיר

לאחר ירידה חדה בנתונים בתוכנית הקודמת (שהייתה לקט), המרוץ למיליון של רשת שבה אמש עם חומרים חדשים, ולמקומה בצמרת טבלת הרייטינג. המרוץ של ליל אמש השיג את הנתון המרשים של 33.8% והותיר את הפריים טיים של ערוץ 10 כמעט ללא צופים. תוכנית הבישול של גורדון רמזי, בהנחיית ישראל אהרוני וגיא לואל, לא משאירה טעם של עוד בחיך של הצופה הישראלי. העיבוד של ערוץ 10, ישראל מבשלת, השיגה נתון של 6.3% בלבד. אפילו שידור חוזר של הקומדיה הוותיקה החיים זה לא הכול הביא 22.6%.

הערב של ערוץ 10 דווקא החל מבטיח עם 9% ל"חמש עם רפי רשף", 6.9% ללונדון וקירשנבאום ו-9.3% למהדורה של ערב טוב עם גיא פינס. בפרה פריים טיים הערוץ נותן פייט ראוי לערוץ השני; "ארזתם לבד" השיג 9.8% ותוכנית חיסכון שהניבה 14.8%. האיזון משתנה עם מהדורת החדשות של ערוץ 2שגרפה 26.3% אל מול המהדורה של ערוץ 10 שהביאה 10.1% מהצופים.הלייט נייט של 10 החל עם מהדורת הלילה של גיא פינס שהביאה רק 4%, "היום שהיה" עם 7.8%, לילה כלכלי 7.9% ו"צינור לילה" עם 7%. בערוץ השני שודרה "ללא עקבות" עם נתון של 10.9%.

תגובות