רייטינג: אין תחרות ל"המירוץ למליון"

27.8% נתוני צפייה השיג ריאליטי הענק של רשת והשאיר את "המקור" בערוץ 10 עם 13.9%, נתון עצמי יפה. בפרה פריים, גיא פינס מנצח את הילה נחשון

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

המרוץ למיליון הגיעה אמש למקום הראשון בטבלת הרייטינג, פרק נוסף בעונה השנייה של תוכנית הריאליטי קיבל את הנתון המרשים של 27.8%. לפניו, מהדורת החדשות עם 22.8%. לאחר יום של דיונים סוערים לגבי עתידו המוטל בספק של המתחרה, ערוץ 10, דווקא חל שיפור בנתוני הערוץ. תוכנית התחקירים המקור עם רביב דרוקר, שעמדה בלב הסערה על עתידו של הערוץ, עקב ידיעות על בקשה מצד גורמים בסביבתו של ראש הממשלה לפטר את העיתונאי והפרשן דרוקר תמורת גלגל הצלה לערוץ, הניבה 13.9%. לפניה, מהדורת החדשות של הערוץ נצפתה על ידי 13.2%.

מול "המירוץ למליון" הניב הפרק האחרון של "הכבוד של מרציאנו" 10.3%, כשממול בערוץ 2 שודר הסרט "איפה היית כשרבין נרצח", שהשיג 13%. אחריו "ללא עקבות" עם 6.9%.  רצועת הלילה של ערוץ 10 מככבת עם  9.2% ל"היום שהיה",  "לילה כלכלי" עם 8.6% וצינור לילה שנצפה על ידי 6%.

בגזרת הפרה פריים: "5 עם רפי רשף" הניב 8.8%, לונדון את קירשנבאום השיגו 7.5% ו- "ערב טוב עם גיא פינס" עם 11.7%. ממול ברשת "ארזתם לבד" עם הילה נחשון השיגה 7.1% בלבד ו- "תוכנית החיסכון" עם 13.1%.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ