קרן נויבך הודחה מהגשת "מבט שני"

העיתונאית הודחה מהתוכנית במסגרת השינויים ברשות השידור, ואת מקומה תמלא נועה ברק. גורמים ברשות השידורים דיווחו כי המגישה פוטרה כי "היא לא עוברת מסך". הערוץ הראשון: "לא מגיבים על החלטות מקצועיות של מנהלים ברשות השידור"

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

הודחה מתפקידה בתור מגישת תוכנית התחקירים של "מבט שני". נויבך שהגישה את שלוש העונות האחרונות של "מבט שני" הודחה מהתוכנית במסגרת השינויים שעוברים ברשות השידור. את מקומה של נויבך תמלא נועה ברק.

לעכבר העיר נודע כי הסיבה להחלפתה של נויבך הייתה החלטה פה אחד של מנהלי הטלוויזיה כי "נויבך לא עוברת מסך". עוד נמסר כי ההגשה שלה עד כה נכפתה עליהם על ידי המנכ"ל הקודם, ושנויבך עצמה כלל לא הייתה מעורבת בתכנים. "היא הייתה מגיעה כמה דקות לפני התוכנית, זו תוכנית תחקירים והמגיש חייב להיות מעורב בתחקיר. במיוחד בגלל שיש פאנל של דיונים אחרי הכתבות", אמר גורם ברשות השידור.

גורמים בערוץ הראשון מדווחים שמכיוון ומדובר בעונה חדשה של התוכנית,  השינויים נובעים משיקולים מקצועיים. "כאשר עולה עונה חדשה אז טבעי שיהיה גם מגיש חדש", נאמר לעכבר העיר. דיווחים מאחורי הקלעים של הערוץ מגלים שהמנהלים המקצועיים של חטיבת התעודה והתחקיר בערוץ הראשון החליטו שנויבך לא עוברת מסך כראוי ולכן הביאו לסיום תפקידה. תגובת הערוץ הראשון: "לא מגיבים על החלטות מקצועיות של מנהלים ברשות השידור". את תגובתה של נויבך לא ניתן היה להשיג  עד לרגע פרסום הידיעה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ