רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

גדי סוקניק ינחה תוכנית ירוקה בערוץ הבריאות ובערוץ 2

בתוכנית "האיש הירוק" ייצא סוקניק למסע ברחבי הארץ כדי לבדוק את החידושים בכל הקשור לחיים אקולוגיים "ירוקים" בישראל. גדי סוקניק: "אני מוצא את עצמי מחכים אחרי כל יום צילום"

תגובות

מגיש חדשות 2 המיתולוגי גדי סוקניק יגיש תכנית חדשה בערוץ הבריאות, שתשודר גם ב"רשת", ערוץ 2. בתוכנית "האיש הירוק" שתעסוק בנושאי איכות הסביבה, ייצא סוקניק למסע ברחבי הארץ כדי לבדוק את החידושים בכל הקשור לחיים אקולוגיים "ירוקים" בישראל. בין השאר סוקניק יבחן מקרוב את המיחזור ותוצריו השונים, מפסולת בניין ועד פסולת ביתית, יעקוב אחר נשרים וישחרר אותם לטבע, יבדוק את הזיהומים השונים בחיינו ויסביר איך ניתן לנקות פסולת רעילה. בנוסף יחשוף דרכים חדשות להפקת חשמל נקי מן הטבע, ועוד פיתוחים שמטהרים את היומיום ואף מוזילים אותו. "כבר מזמן הבנו כולנו שלחיות חיים ירוקים זה חלק מהבריאות שלנו כפרטים ושלנו כחברה", מוסרת מרב סעד, מנהלת ערוץ הבריאות. "בסדרה הזאת רצינו להביא את כל הנושאים החשובים בתחום ולהעלות למודעות של הצופים תחומים חשובים וגם פחות מדוברים של חיים הירוקים, והעיקר, לתת לצופים את האופציה להיות אקטיביים בנושא ולהראות להם מה הם יכולים לעשות כדי לעזור לנו לשמור על העולם והארץ שלנו". גדי סוקניק, עיתונאי, מגיש, כתב מדיני, פוליטי וכלכלי בעברו, ברדיו ובטלוויזיה. בין היתר הגיש במשך יותר משש שנים את מהדורת החדשות המרכזית של ערוץ 2 , ולפני כן את "אולפן שישי" ואת "חמש עם גדי סוקניק". בשנים האחרונות הנחה סוקניק את תכנית האקטואליה "אנשי היום", היה מעורב בסרטים דוקומנטריים ונמנה על מגישי תכנית התחקירים "360" ב"רשת".

"הצילומים נמצאים בעיצומם", אמר סוקניק לעכבר, "זה כיף גדול להסתובב ברחבי הארץ ולפגוש אנשים יקרים שהעתיד הקולקטיבי שלנו חשוב להם לא פחות מאשר החיסכון הכספי. שוב התברר שמדינה מלאה ברעיונות טובים ובאנשים טובים. אני מוצא את עצמי מחכים אחרי כל יום צילום".  "האיש הירוק" תשודר החל מינואר  2012.

*#