הומו בסיבוב שני: יהודה לוי יגלם אב הומו בסדרה חדשה

לוי מצטרף ליפתח קליין בסדרה "משפחה", שתעלה בשנה הבאה בהוט. במרכז הסדרה לוי וקליין כזוג הומוסקסואלים ורווקה סטרייטית המביאים יחד ילד לעולם. הסדרה מבוססת על טורו של אבנר ברנהיימר "מיטה זוגית", שהתפרסם בעיתון הארץ

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

יהודה לוי לוהק לתפקיד הראשי בסדרה "משפחה" (שם זמני) שתעלה ב- 2012 ב-HOT. במרכז הקומדיה הנועזת החדשה, של התסריטאי אבנר ברנהיימר ("יוסי וג'אגר") עומדים זוג הומואים ורווקה סטרייטית, שזה עתה נולד להם תינוק והם מנסים לגדלו, כשאין להם מושג מה לעשות ואיך המשפחה החדשה שלהם אמורה לתפקד. » יפתח קליין יגלם אב הומוסקסואל בסדרה חדשהיהודה לוי יגלם את סמי, איש נדל"ן אסרטיבי ורגיש. לוי וברנהיימר שיתפו פעולה לפני עשור בסרט שכתב ברנהיימר וביים איתן פוקס, "יוסי וג'אגר". הסרט נחשב לפריצה הגדולה של לוי, גם בו גילם הומוסקסואל. יפתח קליין יגלם את ארז, בן זוגו של לוי, הומו נוירוטי וחרדתי, שרוצה בכל ליבו להיות אבא למופת, אבל עושה כל טעות אפשרית בדרך.

 הסדרה מבוססת על הטור "מיטה זוגית" שברנהיימר כתב בעבר בעיתון "הזמן הורוד" ועל הטור שכתב במוסף הארץ. עלילת הסדרה (שככל הנראה תיקרא "המשפחה") תתמקד במשפחה של זוג הומואים ורווקה סטרייטית המגדלים תינוק משותף בתל-אביב-יפו. היא תחל עם הלידה של התינוק וכל פרק יתמקד בקשיי הגידול הקומיים של המשפחה האלטרנטיבית הזו. את הסדרה מפיקה "טדי הפקות", ברנהיימר הוא יוצר הסדרה והתסריטאי וקובי פז חיים יביים. הצילומים צפויים להתחיל בחודשים פברואר ובמרץ והסדרה עתידה לעלות במהלך קיץ 2012.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ