עכבר העיר

1. אז יורם ארבל הקדיש את שידור משחק הנבחרת לענת קם. ואחר כך כאילו התנצל על זה. ובערוץ 10 כאילו השעו אותו. והכל פה בכאילו, כי אף אחד לא באמת ידע איך להגיב להערה המוזרה והבעיקר משעשעת הזאת. ובאתרי האינטרנט חגגו על הסיפור. בטח חגגו, זה מביא מלא טוקבקים. ומהטוקבקים בוקע קול כמעט אחיד. הם דורשים את הראש של ארבל. כי איך זה ייתכן שמקדישים שידור של משחק כדורגל למרגלת. ועוד שידור ממלכתי, של נבחרת ישראל. » יורם ארבל הקדיש משחק לענת קם והושעה

2. וענת קם שוב לא מבינה איך זה קרה לה. היא הרי תיזמנה היטב את היציאה שלה לתקשורת, דאגה שזה יגיע סמוך לגזר הדין. בחרה בקפידה את המראיינים. ידעה שעינת פישביין תגלה אמפתיה וששלח ודרוקר די בעדה. והכל עבד. והיא הצליחה לעורר את האמפתיה שרצתה. אפילו אצל יורם ארבל. אבל כנראה שזו אמפתיה ברנז'אית, אולי אפילו אמפתיה תל אביבית. אמפתיה שיכולים להפיק רק מי שקצת יודעים איך העסק הזה עובד. אלה שמבינים שענת קם לא באמת פגעה בביטחון המדינה (ושעם הצנזורה המפלצתית שיש פה גם לא באמת יכלה לפגוע). אמפתיה שיכולים לגלות כל האנשים שמסתובבים פה ועושים דברים הרבה פחות מוסריים כדי ליצור קשרים עם אנשי תקשורת. אלא שגם האמפתיה הזאת, כמעט כמו כל אמפתיה שמיוצרת כאן, כשהיא יוצאת אל מחוץ לגבולות מדינת תל אביב היא מיד מייצרת אנטגוניזם. » למה כולם באמת שונאים את ענת קם?3. אבל ענת קם יכולה להתנחם בכך שבבית המשפט דווקא קשובים לרחשי הברנז'ה ומושפעים מהלך הרוח התקשורתי. זו לפחות הטענה שמשמיע עורך דינה, אביגדור פלדמן. אולי הפעם זה יעבוד לטובתו. בין ענת קם ליורם ארבל:

4. ביום ראשון, בפריים טיים של ערוץ 2, אלון גל קשר אשה מבוגרת עם שרשרת, שם את המפתח למנעול השרשרת בתוך החזייה שלה והכניס אותה לכנרת. כשהמים הגיעו לה עד הראש, הוא גילה לבעלה איפה המפתח ושלח אותו להציל אותה. בסצנה הבאה אלון גל שאל את האשה אם היא מסכימה להפוך את היחסים בינה לבין בעלה לפתוחים ולאפשר לו לשכב עם נשים אחרות. תכלס, אולי כבר עדיף גמד וכמה ערסים שכלואים בתוך בית.

5. שבע שנים מנהלת עיריית תל אביב מאבק לפינוי דוכני הפיס מהרחובות. הם הגיעו עם זה עד בית המשפט העליון, והם לא מתכוונים לוותר. הטיעון העיקרי של העירייה הוא שאין מקום על המדרכות והדוכנים צריכים לזוז משם. יש לנו הרבה ביקורת על מפעל הפיס, אבל יש משהו שאנחנו אוהבים בתחושה הזאת שאיזה זקן חביב שיושב כל היום בתוך דוכן מוזר יכול לשנות לנו את החיים. ובכל מקרה, הדוכנים האלה בטח הרבה יותר ידידותיים מלוחות מודעות בצורה של פרינגלס.» איך גנבו לנו את לוחות המודעות בעיר?

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ