טלוויזיה רעה, מוזיקה טובה: חמש הערות על השבוע

הכל דבש לא חוזרת לעונה שלישית בגלל רייטינג, TLV חוזרת בגלל הטראש ורק המטקות בחוף הים ממשיכות להציק. זה מה שקרה השבוע

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

1. אנחנו יודעים שזה נושא חבוט ושאנחנו עלולים לצאת קצת נודניקים, אבל בסוף השבוע ניסינו לעשות הליכה על שפת הים וגילינו שזה בלתי אפשרי, ואפילו די מסוכן. אנשי המטקות השתלטו על כל רצועת החוף, וגם כשאתה לא מוצא את עצמך בקו האש, תמיד יש איזה כדור ששורק לך ליד האוזן. מוזר שדווקא את המפגע הזה כולם מקבלים בהכנעה, כי שאר הכללים בחוף – אזור מוכרז לכלבים, אזור מוכרז למנגלים – מיושמים באופן הכי טבעי. בכלל, ברצועת החוף מתקיים מעין סדר פנימי עצמאי (חופים שמזוהים עם הומואים, דתיים, תיירים, גולשים, סטלנים) ורק המטקות הורסות את החוויה וכופות עליך כוננות ספיגה תמידית. לנו זה נראה כמו עניין קצת יותר דחוף מאשר לבדוק מי העז להביא בירה בצידנית. חוץ מזה שמדובר במשחק די אידיוטי (איך בכלל קובעים מי ניצח?).

2. רשת הודיעה השבוע ש"הכל דבש", הסדרה שבה יעל פוליאקוב עושה מטעמים ממוות וקללות גסות, לא תחזור לעונה שלישית. הסיבה: יחסי עלות־רייטינג. נכון שהעונה השנייה היתה טיפה פחות מהודקת, ונכון שגם נתוני הצפייה איכזבו, אבל עדיין רצינו לראות עוד קצת מילצ'י והמשפחה הלא מתפקדת שלה. אנחנו יודעים שאף אחד כבר לא מחפש איכות בטלוויזיה, אבל לא זוכרים קונצנזוס כזה רחב סביב סדרה. למקרה שאבי ניר מחפש איזו כפפה להרים. » הכל רייטינג: הכל דבש לא תשוב לעונה שלישית3 העיקר ש"TLV – עושים את תל אביב", אולי הדבר הכי רחוק מ"הכל דבש" ובטח הדבר הכי רחוק מסדרה תל אביבית, עולה תכף לעונה שנייה ואפילו נמכרה לשידור בשש מדינות נוספות. לא ידענו שגם פולין מלאה בסחים. » מי קנה את TLV?

4 אז דוראן דוראן ביטלו, ואפילו לא בגלל הכיבוש. סתם כאב גרון של סיימון לה בון, שגרם לביטול כל מסע ההופעות המתוכנן שלהם. חבל, כי כנראה שבכל זאת יש משהו בלהקות האייטיז האלה. האלפים הבודדים שהגיעו בסוף השבוע שעבר לגני התערוכה להופעה של סווייד, קיבלו את אחת ההופעות היותר טובות שהיו בארץ בשנים האחרונות (בטח יותר טובה מההופעה של הקשיש ההוא לפני שבועיים באיצטדיון רמת גן). חבל שאלה היו רק אלפים בודדים, אבל כנראה שככה זה כשעשור שלם סובל מיחסי ציבור גרועים. לפחות אל תחמיצו את מובי. » סוויד בישראל - ברוכים הבאים למופע שנות ה-90» בגלל מחלה - דוראן דוראן ביטלו את סיבוב ההופעות5. אין לנו כוח לכתוב יותר על הרפורמה בתחבורה הציבורית ועל הברדק באוטובוסים. לנו זה כבר נראה כמו קונספירציה של העירייה, שהחליטה לאלץ את כולם לעשות תל אופן. לנו כבר יש.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ