רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

העם דורש שופט: מי יחליף את מרגול ב"כוכב נולד"?

יעל בר זוהר או שרהל'ה שרון? אליקו או ג'ולייטה? יוחנן דנינו או אולי דווקא דודידו? - מי צריך להחליף את השופטת מרגול בתפקידה בריאליטי הכשרונות? חברי מערכת עכבר העיר אונליין ממליצים

תגובות

יש לו שם אתני ואותנטי, מה שאוהבים לקרוא לו "עממי", הוא הגיע לפסגה בכוחות עצמו ואחרי התפקיד הנוכחי שהוא ממנה – לא יהיה לו לאן ללכת פרט למקום אחר לחלוטין. הוא מכיר את כל הבכירים (אבל בעולם העליון דווקא), לא ברור אם הוא מתמצא בזמר (אבל הוא ילמד) – גבירותיי ורבותיי, השופט הבא של "כוכב נולד", מפכ"ל המשטרה, יוחנן דנינו.

לא משנה איך תסתיים פרשת מרגול, בכירי "קשת" יחפשו מחליף שיהיה ההיפך המוחלט ממנה. הרוב חושבים כאן אוטומטית על איזה אשכנזי נעבעך כמו יוני בלוך. הרוב חושב בצורה גזענית. צריך למצוא אדם שהוא לא רק אזרח שומר חוק אלא אזרח שהוא אוכף החוק. מישהו שידע להגיד למתמודדים הירוקים, אתה עובר לשלב הבא, אתה מודח, ואתה הולך לבלות מאחורי הסורגים. מישהו סמכותי. מישהו כמו יוחנן דנינו. (עמית קלינג)

היא קולנית, הוא ביישן. היא מייצגת את מוזיקת הנשמה, הוא בא מרוקנרול. היא מתפרצת לדבריו של אוחובסקי, הוא לא מדבר בלי אישור בצביקה. היא נקבה והוא זכר. מרגול ויוני בלוך הם שתי נקודות קיצון במוזיקה הישראלית ושניהם חיממו את כס השיפוט. בעוד מרגול הביאה את כוכב נולד לשפל התדמיתי שהתכנית נמצאת בה היום, רק מישהו כמו יוני בלוך יציל אותה. אנחנו לא רוצים קללות וצעקות בטלוויזיה, תנו לנו קצת שקט, תנו לנו קצת נעים. יוני בלוך יכול להיות הסוף שבוע רגוע של כוכב נולד. פופולארי. מצליח. מיינסטרימי. מרדים. (ניר גורלי)צועק. אבל בשקט. יוני בלוך בהופעה (צילום: דניאל צ'צ'יק)

היא כוכבת נולדת בעצמה (או לפחות בשלבים מתקדמים של ההריון). היא מבינה משהו בריאליטי. יש לה סיפור אישי נוגע ללב. היא יודעת מה זה לעמוד מדי שבוע מול שופטים. היא אפילו מבינה דבר או שניים בקשרים מפוקפקים ומאבקי כוח בין אמרגנים לאנשי תקשורת. זה בדיוק הזמן לתת לג'ולייטה להפוך לשופטת. עדיין לא ברור לאן הקריירה של ג'ולייטה הולכת, אבל ברור שחוויית לה לה לנד שדרגה אותה בצורה דרמטית מ"ג'ולייטה מי?" ל"ג'ולייטה? ההיא שמאוהבת באביהו שבת?". שזה לכל הפחות קיצור הדרך לאייטם במדורי הרכילות, וגם זו התחלה של כוכבות. חוץ מזה, אפילו בגזרת אליקו-מסמי (המנהל של ג'ולייטה) הוכרזה הפסקת אש, כך שאולי לג'ולייטה צפוי עתיד ורוד יותר מאודישן מופרך לקטשופ בדיוני.

זה בדיוק הזמן למדפסת הכוכבים של "כוכב נולד" להשתלט על הטאלנט המתהווה ולגזור עליו קופונים. ואולי הם יוכלו לקבל מג'ולייטה כמה ציטוטים אלמותיים מהסוג שרצים בוילה לנד כמו שורות בבית של איימי ויינהאוס זצ"ל, או רומן עם מתמודד שיכבוש את לבה כמו אביהו, יצית את פרשת מרגול הבאה, ויבטיח שהמותג "כוכב נולד" ישמור על מקומו בתודעה הציבורית. וחוץ מזה – את מי שהעבירה כמה שבועות טובים עם הקריזות של זהבה בן אי אפשר להפחיד עם עבריינים, ועל מי שנחנכה על ידי אורי פסטר אי אפשר לאיים עם צדי צרפתי. (ניב שטנדל)איימי ויינהאוס מאחוריך. ג'ולייטה והקטשופ מתערבבים:נציג קולות השעירים: דודידו

מרגול הריצה מתמודדים? קידמה את האינטרסים שלה בשידור חי? עשתה כסף על גבם של זמרים אותם היללה? מזעזע לגלות את כל השחיתויות שקיימות בעולם המוזיקה המזרחית. כדי שהז'אנר הפופולארי ינקה את עצמו מכל הרפש שנדבק וכוכב נולד יכפרו על העוול שעשו לו בכך שנתנו את הבמה למרגול,  הם צריכים לחזור בתשובה ולקחת אושיית מוזיקה טהורה ונקייה מכל רבב. מישהו כמו אליקו. מדובר באיש מוזיקה אמיתי, מקצוען ללא פשרות ושדרן רדיו שהאתיקה היא נשמת אפו. אלי כהן, מהתכנית אליקו ברדיו לב המדינה לא רק מצליח להעמיד את הסצנה כולה בדום, להכתיר כוכבים ולהמליך מלכים, הוא גם עושה זאת בניקיון כפיים ועם מצפון שלם. עם החתמתו, הפקת התכנית יכולה להבטיח לעצמה יושרה מקצועית ושקט תעשייתי. את אליקו אי אפשר להרשיע ולא כדאי להאשים. הוא גם ידע לסגור חשבונות עם מי שרק ינסה. (ניר גורלי)הוא לגמרי בקטע של ניקיון כפיים. אליקו ב"חי בלה לה לנד"

"היי הג'יפ, היי הג'יפ – איזה פריים טיים מסביב! שמע נע צביקה, מה יש שרה? הוא מזייף, היא סתם חרא!". אח, אח, שורו הביטו וראו, שרהל'ה שרון היא מרגול של ארץ ישראל הישנה והטובה, רק בלי השליכטה ועם שרוולים מנופחים. שרהל'ה שרון יכולה להביא למגרש המשחקים של צביקה הדר חוסר מודעות טלוויזיוני מוחלט. בכל זאת, הפעם האחרונה שמישהו שיבץ אותה בשעות צפייה לגיטימיות הייתה כשהיא הגישה את הפרחים לצה"ל. חוץ מזה שרה'לה שרונל'ה תחזיר ל"כוכב" את ימי אסף אשתר העליזים שלה – הימים בהם ציטטו פזמונים על חרציות ופרחי לילך, באודישנים אנשים שרו את חופים ובדרך אל הכפר וחשבו שאם הם יבחרו את "הנני כאן" לגמר הם גם יזכו. חוץ מזה, צדי צרפתי צריך חברה שתזכור איתו ביחד איך זה כשבגרוש היה חור וגומר. נמאס כבר מכל הצעירים האלה שמשווים את המתמודדים לטום יורק וכל הג'אז הזה. בואי שרהל'ה – שופטים. (טל לוין)אל תשאירו כוח למחר. שרהל'ה שרון בקדם אירווזיון:

*#