לא רוצה לקום: דן שילון עוזב את תכנית הבוקר של "קשת"

אחרי 300 תוכניות בהגשתו, ביחד עם טלי מורנו, הודיע דן שילון על רצונו לעזוב את תפקידו בתוכנית "יום חדש". קשת: נשמח להמשיך ולשתף עימו פעולה בעתיד בפרויקטים חדשים"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

דן שילון עוזב את תכנית הבוקר של קשת, שנתיים אחר שהחל בהגשתה. שילון הודיע על רצונו לסיים את תפקידו כמגיש התכנית, ופרישתו תכנס לתוקף החל מה-1 לינואר 2012, אחרי למעלה מ-300 תכניות אותן הגיש לצדה של טלי מורנו. בשלב זה, טרם ידוע מי יהיה מחליפו. שילון בן ה-71, הוא מוותיקי העיתונאים בארץ. "בשידור חי עם דן שילון" אותה הגיש בערוץ 2 מזוהה איתו יותר מכל, וברבות השנים אף הפכה לתכנית אירוח מיתולוגית. את התכנית הגיש בזכיינית ערוץ 2 רשת עוד בימיו הראשונים של הערוץ. שילון שימש גם כמנכ"ל רשת לצידו של יוחנן צנגן וב-1991 החל להגיש את תכניתו המפורסמת. הוא נמנה בין מיסדייה של תעשיית הטלוויזיה הישראלית החל מסוף שנות ה-60, היה חלק מצוות ההקמה של הערוץ הראשון ושימש בו במספר תפקידים עיתונאיים, ביניהם עורך גם "מבט".

מקשת נמסר: "אנו מודים לדן שילון על שנתיים של עשייה אינטנסיבית ועל תרומתו הרבה להצלחתה של תכנית הבוקר. דן הביא לתפקיד ההגשה את ניסיונו העשיר, מקצועיותו רבת השנים ואת קולו הייחודי. נשמח להמשיך ולשתף עימו פעולה בעתיד בפרויקטים חדשים של קשת".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ