ספיר יעקב, עכבר העיר

יום ראשון: פשעים ועבירות קשות סדרה החושפת את מאחורי הקלעים של חקירות הפשעים. התיעוד מתבצע על גבי קלטות וידאו, שמע וניירות החקירה. אנשים שהיו עדים לפשעים משתפים את חוויותיהם עם שוטרים, משפחות הקורבנות, חברים, עורכי דין מטעם התביעה וההגנה, וכן דנים בהשלכות האירועים. בשילוב עדויות ממקור ראשון, שיחזורים דרמטיים, קטעי חדשות, גזרי עיתונות וצילומים מתגבשת תמונה מקיפה אודות האמת המרה.

בפרקים הראשונים בעונה, יסופר על שתי עקרות בית מהפרוורים שמצאו את מותן בבתיהן בהפרש של שבוע אחת מהשנייה, במאי 1970. הקהילה נותרה בפחד והמקרה נפתר רק בעזרת די אן איי, 30 שנה אחרי. איך הרוצחים לא נתפסו במשך כל כך הרבה זמן?

סיפורי פשע, 22:00, ערוץ Zone Reality כרוניקה של מוות ידוע מראש. הצצה אל "סיפורי פשע":

יום שני: ריאליטי על מרגול ואדטגי וכריסטינה ריצ'י חוזרת למסך הקטן "הסוכנים" היא סדרת דוקו ריאליטי בת 9 פרקים, העוקבת אחרי שלושה סוכנים ואשת יחסי ציבור, המייצגים את הזמרים המפורסמים: איזו אסטרטגיה תקשורתית עמדה מאחורי גיוסו של עומר אדם לצה"ל? מה הסיפור האמיתי מאחורי הפרידה הרועשת בין הזמרת ג'ולייטה למנהלה גלעד "ביגי" מסאמי? מה גרם לקובי פרץ ושרית בירן להיפרד לאחר יותר מעשור של עבודה משותפת? ומה הצד של אסף אטדגי בפרשת מרגול ששמו נקשר בה, אך לא הגיב עליה בתקשורת עד היום?

תוך כדי המעקב אחר תהליכי העבודה שעוברים הסוכנים עם הזמרים, נחשפת מערכת היחסים בין האמן למנהלו.

הסוכנים, 22:30, HOT בידור ישראליבידור ישראלי. פרומו "הסוכנים":וגם:

סדרת הדרמה המצליחה והנצפית ביותר בתולדות הטלוויזיה האוסטרלית שבה לעונה רביעית, והפעם יעמדו במרכזה שתי דמויות מפתח בפשע המאורגן של שנות ה-20 באוסטרליה, שבמקרה או לא היו שתי נשים חזקות ואמביציוזיות שהתחילו בתחתית החברה וטיפסו עד לשליטה על הפשע באזור.

בניגוד לשלושת העונות הקודמות שהתבססו על ספרי "הבטן הרכה" של ג'ון סילבסטר ואנדרו רול, העונה הזאת מבוססת על "התער", ספרו של לארי וויטר, שאף זכה בפרס הספרות האוסטרלית.

העונה הרביעית מתרחשת בתקופת "שנות העשרים הסוערות" ומתמקדת  באירועים האמיתיים שקרו בסידני בין השנים 1927 ל-1936, בזמן שכנופיית "התער" שלטה בעולם התחתון של העיר. המלחמה בין שתי מלכות הפשע, טילי דווין (צ'לסי פרסטון קרייפורד) וקייט לי (דניאל קורמאק), השליטה אלימות שלא היתה מוכרת קודם לכן, והפשע המאורגן החל לתפוס מקום משמעותי יותר ויותר, באוסטרליה.

הבטן הרכה 4: התער, 22:45, ערוץ yes Action HD גל האלימות בגן עדן. טריילר "הבטן הרכה 4: התער":

ועוד:

בשנת 1963, המלחמה הקרה בצעדיה הראשונים, והעולם נמצא בתחילתה של מהפכה תרבותית. בעולם שבו טיסה היתה שמורה לאליטה, "פאן אם" היא השם הכי גדול בעסק. המטוסים זוהרים, הטייסים הם כוכבי רוק, והדיילות הן הנשים הנחשקות ביותר, נשים פרה-פמיניסטיות שיוצרות אחווה מלאת עוצמה, בזמן שהן נהנות מההזדמנות הנדירה לטייל מחוץ למדינה. מככבים: כריסטינה ריצ'י ("סליפי הולו", "משפחת אדמס", "מונסטר"), מרגוט רובי ("שכנים שכנים"), קלי גארנר (הולכים רחוק), קארין ונסה ("להיות חופשייה"), מייקל מוסליי (ההצעה), מייק ווגל (בלו ולנטיין), ובתפקידי אורח: אנאבל וואליס ("משפחת טודור"), גורן ויסנג'יק ("ER") ואשלי גרין (דמדומים).

פאן אם, 22:30, ערוץ HOT3 טייסים וחתיכות. פרומו "פאן אם":

יום שלישי: קל באימונים קשה בחיים ולפגוש את הילדים סדרת משטרה חדשה מבית ABC העוקבת אחר קבוצת שוטרים מתחילים שסיימו זה עתה את האקדמיה לשוטרים. הטירונים הצעירים צריכים ללמוד איך להתמודד עם חובותיהם כשוטרים אך גם עם הבעיות והציפיות של משפחותיהם וחבריהם. הם הראשונים שמגיבים לקריאות ולומדים במהרה שאין כמות מספקת של אימונים, שיכולה להכין אותם לחיים האמיתיים. מככבים: מיסי פרגרים (גיבורים, ריפר), גרגורי סמית' (אפרם ב-"אוורווד"), אנוקה אוקומה, טראוויס מילן, שרלוט סאליבן, בן באס ("כלתו של צ'אקי") ואריק ג'ונסון (סמולוויל).

רוקי בלו, 22:45, ערוץ yes Action HD משחקים בשוטרים. פרומו "רוקי בלו":

וגם:

בנקודת השפל של חייו, פוגש ג'ון את מולי ומשתכנע שהיא אשת חלומותיו. היא יפה, מצחיקה, רגישה ובכלל לא אכפת לה מהכרס הקטנה שלו, מהשיער הדליל או מיחסיו הקרובים עם גרושתו מזה שבע שנים. יש רק בעיה אחת – סיירוס, הבן שלה. למרות שהוא כבר בן 22, סיירוס עדיין חי בבית, עובד על "הקריירה המוזיקלית" שלו, ואוהב מאד את אמא שלו. בתחילה מופתע ג'ון לטובה מהיחס החם והחביב של סיירוס אליו, אבל בהדרגה הוא מתחיל לחשוד שמאחורי הבדיחות הקטנות וההתנהגות התלותית מסתתרת מזימה לא תמימה לסלק אותו מהדרך. שילוב של קומדיה ארסית עם דמויות מעוררות הזדהות. מככבים: ג'ון סי. ריילי (מגנוליה), מריסה טומיי (בן דודי ויני), ג'ונה היל (מאניבול) וקתרין קינר (בתול בן 40). הסרט השתתף בפסטיבל סאנדנס (בתחרות הרשמית), SXSW, לוקרנו, סאן פרנסיסקו ועוד.

הבן של החברה שלי, 22:00, ערוץ yes3 HD כנה באופן ברוטלי. טריילר "הבן של החברה שלי":

יום רביעי: טופ שף עושים את לאס וגאס והבוס חוזר בעונה שנייה

הריאליטי הפופולארי "Top Chef" מעניק הצצה מסקרנת אל תוך האווירה התחרותית והמתוחה של עולם המסעדנות והבישול. העונה החדשה מתרחשת בעיר החטאים לאס וגאס. בכל פרק ניתנות למתמודדים שתי משימות: אחת שבוחנת את יכולותיהם הטכניות הבסיסיות, ואחת שתחקור את הכישרון והוורסטיליות של המתמודדים, כשהם לוקחים על עצמם משימות קולינאריות ייחודיות, ממרכיבים משונים ועד עבודה עם לקוחות תובעניים. המשימות לא רק בוחנות את הצד הטכני שלהם, אלא גם את יכולות הניהול, שירות הלקוחות ועבודת הצוות שדרושות לטופ שף. בכל שבוע אחד מהם מתבקש לאסוף את סכיניו ומודח מהתוכנית. הזוכה יקבל 125 אלף דולר לפתיחת מסעדה, כתבה במגזין הנודע "Food & Wine" ושלל פרסים נוספים. העונה יגיעו לתוכנית שני אחים, שיוצבו אחד מול השני כיריבים, ויתארחו שורה מכובדת של בכירים מעולם המסעדנות, ידוענים וזוכי "טופ שף" לדורותיהם - פדמה לקשמי, נטלי פורטמן, פן וטלר, נייג'לה לוסון והשפים וולפגנג פאק, טיילר פלורנס ודניאל בולו.טופ שף (עונה 6), 20:30, ערוץ HOT3נבחרת העונה השישית. טופ שף (צילום: יח"צ)וגם:

ראש עיריית שיקגו האכזרי, טום קיין (קלסי גרמר, זוכה בגלובוס הזהב על התפקיד) עדיין יושב כמו עכביש במרכז רשת הכוח של העיר וחולש על כל שלוחותיה. הרשת בנויה כמו חוזה בינו לבין התושבים: הם רוצים שיובילו אותם, שסכסוכיהם ייושבו, שתהיה עבודה לכולם ושנאמנויות יתוגמלו. אם בשביל להשיג כל זאת, קיין נדרש לפעול במרמה ובדרכים לא מוסריות, זה מה שיקרה. כל עוד הוא יצליח לספק את הסחורה - התושבים יתעלמו מכך.

בעונה הראשונה, ראש העיר הכי יעיל שראתה העיר מזה שנים רבות, גילה שהוא חולה במחלת ניוון מוחית, חשוכת מרפא, אשר עומדת לקרוע מעליו את כל מה שהשיג. מרגע זה הוא הבין שהוא לא יכול לבטוח בבעלי בריתו הקרובים ביותר, בזיכרונו או בעצמו ונכנס לסחרור פרנואידי הרסני.

בעונה השנייה, לעזרתו של קיין יעמוד צוות חדש הכולל את איאן טוד (ג'ונתן גרוף, ג'סי סיינט ג'יימס ב-Glee) ומונה פרדריק (סינאה לאת'ן, זוכת פרס הטוני) אך האתגרים ימשיכו להיערם. קיין ינסה לדחוק את הסימפטומים למחלתו בעזרת מינונים גבוהים של תרופות, אך כתוצאה מכך יתמודד עם תופעות הלוואי הקשות. ככל שסיכוייו להמשיך בתפקיד נראים קלושים ובסיס הכוח שלו הולך ונשחק, קיין דבק בדרך היחידה שתאפשר לו לשמר על מעמדו - למשול ללא רחמים.

בוס (עונה 2), 22:00, ערוץ yes Oh HD ימיו הטובים מאחוריו. הצצה אל העונה ה-2 של "בוס"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ