סופשבוע בטלוויזיה: סדרת בת חדשה למפענחת

קפטן שרון ריידור ממשיכה להוביל את היחידה לחקירת הפשעים בקליפורניה בסדרת בת חדשה ל"מפענחת" והסימפונס מגיעים לביקור בירושלים בעונה ה-21 שעולה לשידור ב-yes

ספיר יעקב, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ספיר יעקב, עכבר העיר

יום חמישי: סדרת בת חדשה ל"המפענחת" ששת הפרקים האחרונים של המפענחת יובילו לפתיחתה של סדרת הבת החדשה, בכיכובה של השחקנית מרי מקדונל (באטלסטאר גלקטיקה) בתפקיד קפטן שרון ריידור. הסדרה תמשיך לעסוק בחקירת פשעים בקליפורניה, אך צפויה לספק מבט גם על מערכת החוק והסדר במדינה. היא תתמקד בשיתוף הפעולה של המשטרה עם הפרקליטות, כדי לבסס תיקים חזקים שיגרמו לחשודים להודות באשמה, לחתום עסקאות טיעון או להביא להרשעת החשודים בבית המשפט. כמו כן, היחידה תתמודד יותר מקרוב עם המציאות הכלכלית הלא פשוטה של המדינה, ותעלה את השאלה כמה האם צדק ושוויון הם ערכים שהמדינה צריכה לדאוג להם. בין השחקנים האורחים העונה: ג'ון טני (הסוכן פריץ האוורד), רוברט גוסט (פקד טיילור) ומייקל וות'רלי (NCIS) כקואוצ'ר לנשות מאפיונרים ישראלים. הפרק הראשון בעונה ישודר מיד לאחר פרק סיום הסדרה של המפענחת.

המפענחת: פשעים חמורים, 22:45, ערוץ yes Action HD כמה רוע אפשר לבלוע? פרומו "המפענחת: פשעים חמורים":וגם:רייצ'ל, שתומכת בחופש הביטוי המיני ובזכויותיהם של עובדי תעשיית הסקס, מתמחה בקליינטורה שבדרך כלל לא מתייחסים אליה - נכים ואנשים עם לקויות. היא עזרה להקים קבוצת תמיכה, עורכת סדנאות למטפלים ולעובדי-סקס ובזמנה הפנוי לומדת לתואר שני. הבלונדינית הנמרצת מספקת גם שירותים מיוחדים ללקוחות שלה, ושניים מהם, ג'ון ומארק, מתירים למצלמה לתעד את הרגעים הכי אינטימיים שלהם. סיפורה של עובדת סקס, 22:00, ערוץ yes דוקו  סרוגייט זו לא מילה גסה. טריילר "סיפורה של עובדת סקס":

ועוד:

סיפורן האמיתי של נשים שרצחו או ניסו לרצוח את בעליהן. התוכנית חוזרת אל המקרים שזכו לסיקור תקשורתי רחב, מראיינת את המשפחות וגם את הנשים עצמן: דליה דיפוליטו רצתה כל כך לצאת מנישואיה הטריים עד ששכרה רוצח שכיר להרוג את בעלה מייקל. לרוע מזלה (ולמזלו הטוב), הרוצח השכיר היה שוטר סמוי. כקו הגנה טענה כי הכל היה רעיון שלו לתכנית ריאליטי. בעלה ההמום כמובן הפריך את גרסתה. רובין קלינווסקי טענה כי הרגה את בעלה בטעות. בזמן שהיא חיכתה למשפט, היא ניסתה לנקות את שמה ושוחחה על כך עם ערוץ !E. אך לאחרונה המשפט שלה הגיע לסיומו והיא נמצאה אשמה.

האחרונה בשרשרת הרוצחות היא מרג'ורי אורביןף שהיתה נשואה לבעלה השביעי ג'יי. לאחר שנולד להם ילד משותף הם התרחקו. כשנמצאה גופתו המבותרת של ג'יי במדבר, המשטרה הפנתה אצבע מאשימה למרג'ורי שכופרת באשמות נגדה.ספיישל: כלות רצחניות, 00:45, ערוץ !E

אם הייתם שם הייתם עושים את אותו הדבר? כלות רצחניות (צילום מסך)

יום שישי: כדור הארץ בספירה לאחור ושיטות להתנקם בבוס

ב-24 באוגוסט, שנת 79 לספירה, התפרץ הר הגעש וזוב, וכתוצאה מכך נחרבה לחלוטין העיר פומפיי, באחד מאסונות הטבע הגדולים אי פעם. בסוף השבוע הקרוב ישדר ערוץ ההיסטוריה מגוון תוכניות הקשורות לנושא: "10 בסולם ריכטר" (ישודר בשעה 15:40) מציגה תרחיש של רעידת האדמה הגדולה מכל ותוצאותיה האפשריות, באמצעות הדמיות מדעיות משוכללות. בתוכנית מתראיינים מדענים ומומחים לרעידות אדמה, המסבירים באילו תנאים, מתי והיכן עשויה להתחולל רעידת אדמה שכזו.

"ציביליזציה אבודה" (ישודר בשעה 21:30) מתארת כי בקרב מדענים וארכיאולוגים כאחד, קיימת אמונה הולכת וגוברת כי לפני עשרות אלפי שנים, בטרם הופעת האדם המודרני, חברות אנושיות מתוחכמות אכלסו ערים גדולות בכדור הארץ, וייתכן כי השתמשו במערכות תחבורה ונשק מתקדמות ביותר. הם אף מאמינים כי העדויות על קיומן של אותן ציביליזציות מתקדמות קבורות קילומטרים בעומק כדור הארץ. אמונות אלה ייחקרו ותיחשף האמת אודות האנשים שחיו כאן לפנינו. "מסע לבטן האדמה" (ישודר בשעה 17:10) הוא סרט החוקר את ליבת כדור הארץ. עד היום נחשפו ממצאים שטחיים יחסית – הגענו רק עד למרחק 11 קילומטר בעומק הגלובוס. הסרט יגיע עמוק יותר מאי פעם – כאשר יתחיל מסע בן 6,500 קילומטר אל ליבת כדור הארץ. באמצעות שימוש ב"עקומת עומק" וירטואלית המשמשת כציר זמן של כל מה שמתרחש מתחת לפני כדור הארץ במשך השנים, יימצאו ההישגים יוצאי הדופן בתחומי הארכיאולוגיה, הטכנולוגיה, האנתרופולוגיה, הגיאולוגיה, הבוטאניקה והגיאוגרפיה המעצבים את כדור הארץ.   משקשק את עולמנו. טריילר "ציביליזציה אבודה":וגם:

מה הייתם עושים אם הבוס שלכם היה יורד לחייכם? מטריד אתכם מינית, מקפח אתכם בצורה שערורייתית ולמעשה מתעלל בכם באופן משפיל? ג'ייסון בייטמן, ג'ייסון סודקיס וצ'ארלי דיי מגלמים שלושה חברים טובים שלא סובלים את הבוסים שלהם – כל אחד מסיבותיו הוא, אבל גם לא יכולים להרשות לעצמם לעזוב את מקום העבודה שלהם. את הבוסים הפסיכוטיים מגלמים ג'ניפר אניסטון (בוסית שמטרידה מינית), קווין ספייסי (משפיל ומשחק משחקים פסיכולוגיים) וקולין פארל (בנו המפוקפק של הבוס הקודם שלא ממש אכפת לו מהחברה ומעובדיה). בערב אחד של תסכול מגיעים שלושת החברים המיואשים להחלטה אחת – אין ברירה, חייבים להיפטר מהבוסים. השלושה שוכרים "יועץ לרצח", ומשם, כמובן שהכל משתבש.איך להיפטר מהבוס, 22:00, ערוץ HD HOT Gold התוכנית היא כזו. טריילר "איך להפטר מהבוס":יום שבת: משפחת סימפסון מבקרת בירושלים

המשפחה הכי צהובה ובלתי מתפקדת חוזרת בעונתה ה-21. פרק 16 בעונה החדשה, הוא הפרק המדובר, בו מבקרת המשפחה בירושלים: נד פלנדרס מזמין את הסימפסונים להצטרף אליו לטיול כנסיות בעיר הקדושה. הומר לא מתחבר לתרבות המקומית, עד שיעקב, מדריך תיירים ישראלי (בדיבובו של סשה ברון כהן)  מראה לו את העיר, דורית, אחייניתו הקטנה והלוחמנית של יעקב (בדיבובה של הזמרת הישראלית-צרפתית, יעל נעים) מכסחת את בארט בקרב מגע, והומר, שלוקה ב"תסמונת ירושלים" הוזה שהוא המשיח.

בעונה מתארחים עוד: סת' רוגן, נב קמפבל, קים קטרל, מיץ' אלבום, אן האת'ווי, בוב קוסטס, שרה סילברמן, ג'ו מונטג'נה, אדי איזרד, קלסי גרמר, סיימון קאוול, רנדי ג'קסון, אלן דג'נרס, וריאן סיקרסט.

משפחת סימפסון (עונה 21), 17:25, ערוץ yes Comedy HDהצהובים והאמיצים. פרומו העונה ה-21 של "משפחת סימפסון":וגם:בת'אני וואלטון היא נערה בריטית בגובה 1.67 ובמשקל 215 ק"ג. בעוד שרוב הנערות בגילה ניהנות לצאת, להתערות בחברה ולחשוב על המעבר לעצמאות, בת'אני חוששת אפילו לצאת מביתה. גודלה מכתיב לה את חייה. הסדרה מציגה את השלכות ההשמנה לא רק על האדם עצמו, אלא גם על המשפחה והחברים שמסביב. דרך ראיונות עם חבריה ומשפחתה של בת'אני מצטיירת תמונה של חייה של הנערה, וניסיונותיה להציל את חייה ולשקם את גופה על ידי ניתוח להסרת שני שליש מבטנה.צעירה במשקל כבד, 13:40, ערוץ Zone Reality

תעבור ניתוח להסרת שני שליש מבטנה. בת'אני וואלטון (צילום: יח"צ)

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ