מה "רשת" רוצה שתראו בטלוויזיה בימי שישי

לקראת החלפת ימי השידור של זכייניות ערוץ 2 בשנה הבאה, מתכננת הזכיינית "רשת" לרכוש את הזכויות לפורמט הבריטי המצליח "The Sunday Night Project". האם התוכנית "שבוע סוף" הגיעה לסוף דרכה?

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

בעוד פחות משנה יתחלפו ימי השידור בין זכייניות ערוץ 2, וברשת כבר מתחילים להיערך לקראת ימי השידור החדשים: על פי דיווח הבוקר (שלישי) ב- ynet, מנהלים בזכיינית מגעים מתקדמים עם חברת הפקות בריטית במטרה לרכוש זכויות על תוכנית אירוח שתשודר בימי שישי.

החל מינואר 2012 תשדר הזכיינית "רשת" בימים רביעי עד שבת, במקום הזכיינית קשת, שתעבור לימי ראשון, שני ושלישי. אלה. על פי אותו דיווח עמלים בזכיינית בימים אלו על תכנים לערב שבת. בין התוכניות שנשקלות בערוץ, נמצאת התוכנית "The Sunday Night Project" שמשודרת בתשע השנים האחרונות בבריטניה ומצליחה לגרוף קהל צופים רחב ונאמן.

בעוד שהתוכנית משודרת בבריטניה בימי ראשון, על פי הדיווח מתכננים ב"רשת" לא רק לשדר אותה בימי שישי אלא להתאים את הפורמט כולו לישראל. בגרסה הבריטית מדובר בשני קומיקאים המארחים באולפן מדי שבוע אמן מפורסם אחר והוא מצטרף אליהם להנחיית הערב. פרט למונולוגים עם הקומיקאים והשתתפות במערכונים על הסט מראיין אותו אמן גם את המנחים ואף עונה לשאלות מן הקהל.

בשלב זה, "רשת" במגעים לרכישת זכויות השידור ואף מתחילה לתור אחר מנחים. על פי ynet, פניות ראשוניות נעשו לקומיקאים אורנה בנאי, ליאור כלפון וגורי אלפי, שלושתם חתומים על חוזה עם הזכיינית.

ב"רשת" סירבו להתייחס לידיעה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ