לראשונה ב"האח הגדול": קשת חושפת את נתוני ההצבעה האחרונה

במטרה להילחם בתאוריות הקונספירציה הטוענות כי הדחתה של דנה רון תואמה מראש כפיצוי על הערתו של יורם זק, חושפת הפקת התוכנית את תוצאות ההצבעה המלאה. מהנתונים עולה כי דנה קיבלה כחצי מהקולות להם זכה הדייר שמוקם בראש הרשימה

עכבר העיר אונליין
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
עכבר העיר אונליין

הדחתה של דנה רון מ"האח הגדול" בשבת האחרונה עוררה לא מעט הדים בקרב צופי התוכנית, שפקפקו בתוצאות ההצבעה שהובילו ליציאתה מן הבית.

» האח הגדול: נשים נגד יורם זק

דנה, כזכור, היתה ברשימת המועמדים להדחה יחד עם תומר זריהן, דייר חדש שנכנס לבית "האח" לפני כשלושה שבועות. עקב כך, צופים רבים הביעו פליאה על כך שהפקת התוכנית טענה כי דנה קיבלה את מספר ההצבעות הנמוך ביותר, שכן מדובר באחת הדיירות הותיקות שקיבלה לא מעט זמן מסך, בניגוד לזריהן שעוד לא הספיק לצבור אהדה משמעותית בקרב הציבור.

תאוריות קונספירציה שונות שפורסמו בשבוע האחרון ברשת טענו כי הדחתה של דנה הייתה מתואמת מראש, במסגרת עסקה שהתבצעה בינה ובין הפקת "האח הגדול" - בערב שישי האחרון נחשפו צופי ערוץ 20 בטעות להתבטאות גסה של עורך התוכנית, יורם זק, כלפי דנה. זק התנצל בפני דנה, בקטע שהפקת התוכנית בחרה בסוף שלא לשדר. בעקבות כך התפתחו שמועות על הסכם שנחתם בין רון ובן זוגה לחברת ההפקות, במסגרתו סוכם כי רון תעזוב את הבית ותימנע מכל הערה שלילית על הפרשה בכלי התקשורת, בתמורה לפיצוי כספי משמעותי.

לכן החליטה הפקת התוכנית בצעד חסר תקדים לחשוף לציבור את תוצאות ההצבעה המלאות ולנסות לשים קץ לשמועות כי הדחתה של דנה הייתה מכורה מראש. לפי הנתונים שמפרסמת ההפקה, ביום רביעי שעבר נפתחו הקווים בשעה 22:58. החל מצהרי יום שישי של אותו השבוע ועד להדחתה במוצאי שבת, מוקמה דנה במקום האחרון ברשימה. בעת סגירת הקווים, ב-22:21 במוצ"ש, הפער בין דנה לבין הדייר שמוקם במקום השלישי, עמד על 151,161 קולות. קשת אף חושפת כי הדייר שהגיע למקום הראשון זכה ביותר מכפול הקולות שלהם זכתה דנה.

» יורם זק פלט, קשת כיסו את התחת

תגובות