עכבר העיר אונליין

הם כאן: אחרי שבועות של שמועות, ספקולציות ולחשושים, הערב נפתחו דלתות בית "האח הגדול" בפעם השניה בעונה השלישית, וחמישה דיירים חדשים נכנסו לחדר צדדי, שם ישהו ביחד עד שיבחרו הדיירים הותיקים מי הארבעה מביניהם שיצטרפו אליהם להמשך העונה. מי הם אותם דיירים פוטנציאלים? הנה כל הפרטים:

הילה אקראי, בת 25 מתל אביב הילה היא ברמנית לשעבר שעבדה תחת עמיר גולדברג. היא טוענת שהוא מצטייר כדמות מאצ'ואיסטית וחסר רגישות, וכי יש בו צדדים רגישים שהיא לא מראה. הילה כיום היא מעצבת פנים, והיא מקווה שתביא עמה לבית "המון המון חיוך והרבה עוצמה ורגש ואהבה". היא מספרת שהיא פחות מתחברת לפרידה, משום שהיא מצפה מממנה להתנהגות יותר בוגרת ופחות מתנכלת כלפי דיירת אחרת בבית.

אבירם בן שושן, בן 30 מלוס אנג'לס

אבירם הוא ארוסה לשעבר של הדיירת ליהיא גרינר, שרוצה להיכנס לבית כדי "לסגור מעגל" לאחר שליהיא פיתחה רגשות רומנטים לעתי שולברג במהלך העונה, שכבה איתו וביטלה באופן חד צדדי את האירוסים לאבירם. הוא אכן מודה שהאגו הגברי שלו קצת ירד בעקבות הצפייה בתוכנית, והוא מאמין שהכניסה לבית תעזור לו להחזיר אותו.

אבירם הוא מהנדס חשמל ובניה במקצועו, והוא אומר שהוא מתחבר לאלעד משום שהוא מדבר מהלב ויש לו ניסיון חיים יחסית לגילו הצעיר. לפרידה, לעומת זאת, הוא קצת פחות מתחבר וטוען שהיא אגרסיבית מדי ואף היה מצפה ממנה להתנהג בצורה פחות תומכת בנוגע לפרשת ליהיא-עתי.

מירב בטיטו, בת 42 מרעננה מירב היא נשואה ואם לחמישה ילדים, והיא משמשת ככתבת בעיתון "ידיעות אחרונות" מאז 2007, זאת לאחר שהועסקה בעבר גם על ידי "מעריב". בנוסף לכתיבה עיתונאית, מירב מוכרת גם כדמות טלוויזיונית: היא החלה את דרכה כתחקירנית במערכת התוכנית "משעל חם", והמשיכה אל הגשת פינות בתוכניות אירוח כמו זו של רפי רשף וזו של אורלי וילנאי וגיא מרוז. בעבודתה העיתונאית היא אומרת שהיא מנסה לתקן עוולות ולצמצם פערים, ואף נוהגת לכתוב על אפליה וגזענות.

לבית היא מעוניינת להיכנס כדי "לגלות מי אני פעם אחת ולתמיד". מירב אומרת שפרידה מעניינת ומרתקת אותה, ומזכירה לה עצמה בנטיה המתמדת שלה לחתור לצדק. היא אף הייתה רוצה לגרום לה לחייך ולהזכיר לה שזה רק משחק. על סיון אומרת מירב שעדיין לא הצליחה לתהות על קנקנה.

תומר זריהן, בן 34 מתל אביב תומר הוא טכנאי סאונד שמגדיר את עצמו כרווק פנוי לקשר שמעוניין להתמסד. הוא טוען שיביא איתו לבית יושר, כנות כבוד לשונה ולאחר ממנו, וטוען שהעיניים שלו מדברות בעד עצמן. בבית "האח הגדול" הוא אומר שהכי נהנה לראות את נופר, משום שהיא נפלאה באותנטיות ובישירות שלה, יודעת לעמוד על רגליים אחוריות כשצריך ומפתיעה יחסית לילדה בגיל 22. את דנה, לעומת זאת, הוא פחות אהב - "משהו בפאסון שהיא מייצרת, יש בה מין חומה שצריך קונדו חזק כדי לפרוץ".

רם פרייס סיטון, בן 26 מנתניה

רם הוא סטודנט למשפטים ומנהל עסקים במרכז הבינתחומי בהרצליה, ומתפקד גם כיושב ראש מפלגת הירוקים בעיר ואף חולם להיות חבר כנסת. הוא מעריץ את השפה ותרבות גרמנית, ואף מתכנן ללמד את הדיירים שיר או שניים בגרמנית, בין אם ירצו או לא ירצו. רם צופה שיהיה לו נעים לשהות בבית עם יואב משום שהוא רגיש, מתחשב, לא פוגע ולא רוצה לפגוע באף אחד. הדייר שהוא הכי פחות מתחבר אליו, לעומת זאת, הוא ליעוז.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ