האם העיתונאית מרב בטיטו תכנס הערב לבית "האח הגדול"?

בשעות האחרונות החלו להציף את הרשת שמועות על כך שהעיתונאית ואשת הטלויזיה צפויה להיכנס הערב לבית "האח הגדול", יחד עם ארבעה דיירים חדשים נוספים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

בהפקת "האח הגדול" נערכים לקראת כניסתם הערב (רביעי) של דיירים חדשים לתחרות. בשעה האחרונה נפוצו ברשת שמועות הטוענות כי העיתונאית מרב בטיטו, נמנית על רשימת המתמודדים החדשים.

בטיטו בת ה- 41 משמשת ככתבת בעיתון "ידיעות אחרונות" מאז 2007, זאת לאחר שהועסקה בעבר גם על ידי "מעריב". בנוסף לכתיבה עיתונאית, בטיטו מוכרת לציבור גם כדמות טלוויזיונית. היא החלה את דרכה כתחקירנית במערכת התוכנית "משעל חם", והמשיכה אל הגשת פינות בתוכניות אירוח כמו זו של רפי רשף וזו של אורלי וילנאי וגיא מרוז.

מקורבים לבטיטו הם שהדליפו ככל הנראה את הידיעה לכלי התקשורת, וסיפרו כי יצאה לחופשה ללא תשלום ממקום עבודתה. אם השמועות נכונות, הרי שבטיטו ממתינה בשעות אלו בבית המלון הסמוך לאולפן השידור, יחד עם ארבעה מתמודדים חדשים. באלה גם אבירם בן שושן, ארוסה לשעבר של המתמודדת ליהיא גרינר, שמושך בימים האחרונים תשומת לב מיוחדת.

בן שושן הגיע לישראל בימים האחרונים מלוס אנג'לס, לאחר שגרינר פיתחה רומן עם המתמודד עתי שולברג. כניסתו לבית "האח הגדול" מעוררת עניין רב בקרב הצופים, שממתינים לראות מה יהיו תוצאות המפגש הטעון בין השניים. בנוסף לבטיטו ובן שושן ייכנסו לבית גם שלושה מתמודדים נוספים, ששמותיהם טרם נחשפו. האחד, סטודנט למשפטים ומנהל עסקים שחולם להיות חבר כנסת, השני הוא גבר פנוי בן 34 שעוסק בתחום הסאונד, והמתמודדת החדשה השלישית היא מעצבת פנים בת 26 מירושלים, שמעולם לא צפתה בתוכנית בעבר.

מהפקת "האח הגדול" נמסר בתגובה כי "אנחנו מודעים לעניין הרב, לשמועות הרבות ולספקולציות. הערב בשידור חי ייכנסו הדיירים החדשים אל הבית, ואז יימסרו כל הפרטים".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ