מתן אברמוביץ', עכבר העיר אונליין
מתן אברמוביץ', עכבר העיר אונליין

מנחת הטלויזיה ואשת התקשורת אופרה וינפרי ממשיכה לעשות כותרות. אמש (שני), לאחר שהבטיחה וינפרי לחשוף סוד אישי גדול בתוכניתה, היא הציגה בפני הצופים, בשידור חי, את אחותה למחצה. לדבריה, היא גילתה על קיומה של האחות לפני זמן לא רב. בהמשך, הזמינה את האחות אל הבמה.

פטרישיה, ששם משפחתה לא נחשף בשידור, הצטרפה אל וינפרי באולפן וסיפרה על קורותיה כילדה אבודה. מהסיפור מתברר כי בעת שוינפרי הייתה בת תשע, הרתה אמה, וניטה לי, פעם נוספת וילדה את פטרישיה. האם, שחששה כי לא תצליח לכלכל את שתי הילדות, החליטה למסור את התינוקת לאימוץ, והילדה עברה בין מספר משפחות אומנות. בגיל שבע, אומצה באופן סופי.

פטרישיה המשיכה וסיפרה כי ב-2007 צפתה בראיון שנערך עם אמה, שאת זהותה טרם ידעה, וחשדה כי ישנו קשר דם בין השתיים. כשפנתה לרשויות האימוץ בארצות הברית קיבלה את המידע על עברה. "קיבלתי חבילה גדולה של מסמכים בדואר", נזכרה, "והיה בה כל המידע על המשפחה שלי. הבנתי שיש לי משפחה".

פטרישיה יצרה קשר עם וינפרי אחותה, ובדיקת ד.נ.א. שנערכה בין הצדדים הוכיחה כי אכן מדובר בקשר משפחתי. באוקטובר האחרון נפגשו שתי האחיות לראשונה, ווינפרי אף תיעדה את הרגע במצלמת וידאו ביתית, בסרטון אותו שידרה אמש בתוכנית. לצופים אמרה - "מדובר בהפתעה הגדולה ביותר שחוויתי בחיי". וינפרי אף התייחסה לכך ששמה של האחות החדשה זהה לשמה של אחותה המנוחה, פטרישיה, שנפטרה לפני שבע שנים כתוצאה משימוש בסמים. "זה מרגיש כמו סגירת מעגל", סיכמה המנחה את הערב.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ