"כוכב נולד" חוזרת בחודש מרץ: עברי לידר יפיק את אלבומו של הזוכה

בשבועיים הקרובים כבר ייחל תהליך האודישנים לקראת העונה התשיעית של "כוכב נולד", שתעלה בסמוך לגמר "האח הגדול 3". במקביל נודע כי עברי לידר יהיה זה שיעבוד עם הזוכה הגדול על אלבום הבכורה שלו

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

 "כוכב נולד 9" מעלה הילוך ויוצאת לדרך. היום (רביעי) מודיעים בהפקת התוכנית כי העונה החדשה תחל כבר בחודש מרץ הקרוב, וכי מי שנבחר להפיק את אלבום הבכורה של הזוכה בה יהיה הזמר עברי לידר.

לאחר שבעונה הקודמת של התוכנית היה המפיק לואי להב אמון על המשימה, לידר יחבור השנה אל הזוכה המאושר ויפיק עבורו את אלבום הבכורה המהווה חלק מהפרס בו יזכה. גם השנה, בדומה לעונה הקודמת, תעניק התוכנית לזוכה גם מענק כספי על סך של 240 אלף שקלים למשך שנה על מנת לאפשר לו להתפנות מכל עיסוק שאינו מוזיקלי ולהקדיש את זמנו לאלבום הבכורה.

» שלושה כוכבים נולדים משחררים אלבומי בכורה

במקביל, נערכים בזכיינית ערוץ 2 "קשת" לתחילת הצילומים. יום האודישנים המרוכז הראשון של העונה החדשה יתקיים בעוד כשבועיים, ב-20 בינואר, בבנייני האומה בירושלים ואליו צפויים להגיע נבחנים מכל רחבי הארץ ואלה ינסו להעפיל אל הנבחרת הסופית של העונה.

כזכור, השנה החליטו בזכיינית לצמצם את כמות השופטים ב"כוכב נולד" לכדי שלושה ואף הודיעו בשבוע שעבר על שינויים נרחבים בצוות ועל צירופה של הזמרת מירי מסיקה אל הפאנל במקומם של דנה אינטרנשיונל, פבלו רוזנברג וגל אוחובסקי. מסיקה תשב בעונה הקרובה לצדם של השופטים הותיקים, מרגול וצדי צרפתי והשלושה יחוו את דעתם על הביצועים של המתמודדים וישובו אל המסך בעוד כחודשיים, בסמוך למועד גמר "האח הגדול 3". 

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ