מאחורי הקלעים של "סברי מרנן": למה לא אוהבים את רותם אבוהב?

בסדרה החדשה של "קשת", אין חיים חוץ מארוחות משפחתיות. יונה אליאן, יהורם גאון, סנדרה שדה, טוביה צפיר, דביר בנדק ורותם אבוהב נלחמים על השפיות בסביבה עוינת. הצצה לסט הצילומים

אלעד בילו, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אלעד בילו, עכבר העיר אונליין

הסדרה "סברי מרנן" מתמקדת בזוג נשוי, שי ושני, הורים לשני ילדים שמגיעים לסבים ולסבתות לארוחות יום שישי. הזוג מטייל בין שתי המשפחות כשכל פרק מתרחש אצל משפחה אחרת, פעם אצל משפחת חסון ופעם אצל משפחת רוזן. יהורם גאון ויונה אליאן משחקים את ההורים של שני, אותה מגלמת רותם אבוהב, ויחד הם משפחת חסון. מן הצד השני סנדרה שדה וטוביה צפיר משחקים את ההורים של שי, אותו מגלם דביר בנדק, והם משפחת רוזן.

הסדרה מנסה להביא את הסיפור של משפחה ישראלית טיפוסית: מה קורה כשנפגשים "הצד שלו" ו"הצד שלה", כשהמשפחה הפולנית נפגשת לארוחה עם המשפחה עם"הכבוד המרוקאי". רובי דואניאס יצר את הסדרה יחד עם יניב פולישוק,  אלי דראי וימית סול, שמשחקת בסדרה וטוענת שאם היתה יודעת מה התפקיד אותו תשחק, היתה כותבת אותו אחרת. עוד משתתפים: תום אבני, עמי סמולרצ'יק, ליאת הר לב ועדנה בליליוס. היא תשודר החל מיום חמישי ושבת ב-22:30, בקשת, ערוץ 2.

רגע לפני שהם יושבים לארוחת ערב משפחתית מול המצלמות,השחקנים מספרים לעכבר העיר אונליין איזו משפחה מציקה הכי פחות, אצל איזו משפחה האוכל טוב יותר ומה עושים כשהחמות לא אוהבת את הכלה, רותם אבוהב. בלי להוציא שדים עדתיים מהבקבוק. מאחורי הקלעים של "סברי מרנן":

כתב: אלעד בילו צילום ועריכה: מיכל בן ארי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ