הפריים טיים מגיע לערוץ 8, בסדרה דוקומנטרית חדשה

בארבעה פרקים יבדוק רוגל אלפר סוגיות מרכזיות בשידורי הטלוויזיה בישראל: תכניות האירוח שהפכו לתכניות בידור, גל השעשועונים ושלטון הריאליטי. בנוסף, תיבדק מרכזיות משדרי החדשות והשפעת תוכניות הטלוויזיה על השיח הציבורי

אלעד בילו, עכבר העיר אונליין
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
אלעד בילו, עכבר העיר אונליין

ערוץ 8 של HOT מפיק בימים אלה סדרה דוקומנטרית על תולדות הפריים טיים בטלוויזיה הישראלית. הסדרה, שינחה ויערוך העיתונאי והמגיש רוגל אלפר, תעקוב אחר השינויים בהרכב התוכניות בשעות הפריים טיים (צפיית השיא), ואחר התפתחות הז'אנרים השונים של התוכניות המשודרות בשעות אלה. ארבעת פרקי הסדרה יתארו את השינויים החברתיים, הכלכליים והפוליטיים שעברה הטלוויזיה הישראלית במהלך 45 שנותיה.

במסגרת הסדרה ייבחנו לעומק מספר סוגיות ייחודיות לישראל, ביניהן מרכזיותם של משדרי אקטואליה וחדשות, הריבוי במבזקי החדשות ושידור המהדורה המרכזית כמשבצת הראשונה לפני תכניות הפריים טיים. עוד תבחן הסדרה את תכניות האירוח והתפתחותן עם השנים לתכניות בידור. כמו כן תיבדק מרכזיותם של שעשועונים, תכניות ריאליטי ומשדרי אקטואליה בעיצוב השיח הציבורי, זאת לעומת תוכניות מתוסרטות או סדרות דרמה.

אלפר יראיין את האנשים שיצרו ועיצבו את הטלוויזיה הישראלית וידון בעתיד הפריים טיים הטלוויזיוני, בעידן בו ניתן לצרוך את התכנים באינטרנט, ולצפות בתכנים באיחור באמצעות ממירים. המטרה של הסדרה היא לשרטט באמצעות התמורות בטלוויזיה את שעבר עליה במהלך השנים. הסדרה תעסוק גם בעולם הטלנובלות בישראל והפיכתן לתוכניות יומיות מצליחות בשעות הפוסט-פריים בערוצי הנישה.

מערוץ 8 נמסר לעכבר העיר אונליין: "אנו רואים חשיבות רבה בסדרה המטפלת לעומק בנושא הפריים טיים ובטוחים כי תסקרן רבים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ