אלעד בילו, עכבר העיר אונליין

למרות ש101 דרכים לעוף משעשועון הפסיד אמש בקרב הרייטינג לערוץ 10, רשת משחררת עונה נוספת של שעשועון לאוויר, שבוודאי יחזיר לה את הכבוד: התכנית אחד נגד מאה בהנחייתו של אברי גלעד תחזור לעונה חדשה. החל מיום שלישי, ה-2 באוגוסט בשעה 21:00, ב"רשת", ערוץ 2. את התכנית מפיקה חברת "יולי אוגוסט הפקות".

בעונה זו, שתיהיה כבר העונה החמישית, יוכל לראשונה הקהל בבית לקחת חלק פעיל במשחק ולזכות בפרסים גם הוא. במהלך כל תוכנית תופיע שאלה גם במכשירי הסמארטפון של הצופים בבית, והצופה המאה שיענה נכון על השאלה יזכה בפרס. בנוסף, הקהל בבית יוכל להשפיע על מהלך המשחק ולשלוח שאלות מהבית. השאלה שתצליח להפיל את המתמודד תזכה את הכותב בפרס. כמו כן ישודרו במהלך העונה משדרי ספיישל של התכנית, ביניהם: "גדולים מהחיים" עם ילדים שהחלימו מסרטן לצד סלבס, "חוזרים לבית הספר" עם ילדים שעולים לכיתות ד', ה', ו' נגד עצמם, פרק עם חבר הכנסת יצחק בוז'י הרצוג נגד מאה חברי מרכז ליכוד ועוד.

השעשועון המצליח מגיע מבית היוצר של חברת הפורמטים Endemol. בתכנית מתמודד אחד מול נבחרת של מאה, כשמטרתו להדיח את כל מאה השחקנים מולו בשאלות טריוויה. על מנת להישאר במשחק, על המתמודד לענות נכון על כל שאלות הטריוויה, ובמידה ויצליח להביס את כל המאה יזכה במיליון שקל. תשובה אחת לא נכונה והמתחרה מודח מהמשחק, כשהכסף שצבר לאורך המשחק יתחלק בין המאה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ