כבר לא מובטל: אסי כהן עובד על תוכנית חדשה

אחרי שפרש מתוכנית הדגל של זכיינית ערוץ 2 קשת, עובר כהן לפרוייקט הבא ועובד על תוכנית בידור עם צוות הכותבים של "ארץ נהדרת"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

יש חיים אחרי ארץ נהדרת: השחקן אסי כהן עובד על תכנית בידור חדשה עבור זכיינית ערוץ 2 קשת. בימים אלה מפתחים התסריטאי והמגיש אסף הראל ("מסודרים", "מ.ק 22", "דיבור חדיש"), השחקן אילן פלד (אחד העם 101) וצמד הכותבים איתי רייכר ואילן שפלר ("ארץ נהדרת") תוכנית חדשה שנתפרת במיוחד עבור הטאלנט. ארבעת היוצרים נחשבים לכותבים מהשורה הראשונה בארץ. כהן, שחתום על חוזה טאלנט עם הזכיינית, יעבוד על התכנית החדשה בתום הצילומים לעונה הבאה של חטופים שנמצאים בעיצומם.

רק לאחרונה נודע כי בוטלה תכניתם המתוכננת של גורי אלפי וכהן עליה החלו לעבוד גם כן בזכיינית ערוץ 2 קשת. בחודשים האחרונים עבדו במשרדי קשת על תוכנית טלוויזיה משותפת עבור השניים שתהיה מעיין קאמבק, אך עקב מספר בעיות לרבות אילוצי הפקה בעייתיים וויתרו הזכיינית והשחקנים על הפרויקט.

כזכור, עם תום העונה האחרונה של "ארץ נהדרת" הודיע כהן כי לא ישוב לקאסט של העונה הבאה, אחרי חמש עונות בהן לקח חלק מרכזי בתכנית. כאמור, בעתיד נראה אותו על המסך בעונה השנייה של "חטופים" שמצטלמת בימים אלה ותשודר בקשת.

סוכנו של כהן, בועז בן ציון, והזכיינית קשת טרם הגיבו.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ