הישרדות 5: אירית רחמים היא הזוכה הגדולה

בגמר הישרדות 5, שהתקיים הלילה בהיכל נוקיה בתל אביב, יניב רוחן לא עלה לשלישיית הגמר אך זכה באהבת הקהל. לאחר הצבעת המושבעים, וספירת הקולות, זכתה אירית רחמים בפרס הגדול, מליון שקל והתואר "השורדת האחרונה"

אלעד בילו, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

אירית רחמים היא השורדת האחרון של התכנית הישרדות 5: איי קמרינס. רחמים ניצחה הלילה את שני הפיינליסטים , גב פשטי ונטלי כבסה. כבסה, כזכור, זכתה במשימת החסינות בפרק האחרון, על כן עברה מראש את השלב הראשון של הגמר הלילה, ונכנסה לשלישייה הסופית. יניב רוחן הודח כבר בתחילת הערב ע"י הקהל בבית, שהצביע באמצעות הודעות טקסט. שמונת המושבעים (לירון, יונתן, רועי, יאנה, אוהד, גיורא, שונית ואתי) שמעו את שלושת השורדים האחרונים מנסים לשכנע אותם להצביע בעדם, ורחמים היא זו שקיבלה את מירב הקולות וזכתה להיות השורדת האחרון.

הגמר, שנפתח בהופעה מוזיקלית של נגנית כינור שהפתיעה בנגינת נעימת הפתיחה של התוכנית, לוותה על ידי רקדנים. לאחרי הזמין גיא זוארץ את המושבעים ולאחר מכן, את ארבעת הפיינליסטים. המושבעים העמידו את הפיינליסטים בפני שאלות קשות. לאחר מכן, זכו הצופים להצצות לחייהם הפרטיים של הארבעה שהגיעו לגמר. בהמשך, נפרדו השורדים האחרונים מיניב רוחן, שדקות ספורות לאחר מכן קיבל את תואר השורד החביב על הקהל. לאחר הצבעת המושבעים וקריאת הפתקים, התחרות הקשה היתה בין גב לאירית, אך זו הוכרעה והשאירה את גב ללא התואר וללא מליון שקלים. עד לרגעים האחרונים לא ידע איש מיהו הזוכה. הפרק האחרון הלילה לא צולם כמו יתר פרקי הסדרה לפני כשנה באיי קמרינס שבפיליפינים, אלא התרחש בשידור חי. בעונה שהסתיימה השתתפו 20 מתמודדים שהתחלקו בתחילת התכנית לשבטים "באנאו", השבט האדום, ו-"מריקודו", השבט הצהוב.

עם בחירת הזוכה הגיעה לסופה העונה החמישית של הישרדות שהחלה בפברואר השנה. בימים אלה עובדים בהפקת התכנית ובערוץ 10 על העונה הבאה: עונת הוי אי פי, כלומר, הישרדות עם מתמודדים מפורסמים. עד כה נחשפו מספר שמות והשערות לגבי זהות המשתתפים, כשבין היתר הועלו אושרי כהן, איתי תורג'מן, מיכל זוארץ, מייקל לואיס, ענבל גבריאלי, אנה ארונוב, ענת הראל ודורון ג'מצ'י.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ