אלעד בילו, עכבר העיר אונליין

דנה מודן ממשיכה לכתוב לעצמה תפקידים: תשחק בתפקיד ראשי ב-"אננדה", סדרה חדשה פרי עטה שתשודר ב-HOT3 בשנה הבאה, כך על פי אתר ynet.  הסדרה תצולם בהודו ותביא את סיפורם של יהודיה וערבי שנפגשים בהודו. עוד ישחקו בסדרה: השחקן קייס נאשף ושחקן צעיר בשם משה אשכנזי.

מודן תגלם את אנה, תרמילאית יהודיה שמסעה משתבש ובמקום להגיע להימלאיה, היא מגיעה לאזור מפוקפק בהודו, שם היא פוגשת שני נוודים ויחד איתם מסתובבת ברחבי היבשת. קייס נאשף ("שבתות וחגים") יגלם את אחד הנוודים, ומשה אשכנזי יגלם את השני. הסדרה מוגדרת כקומדיית פשע רומנטית ובקרוב תעבור מודן להודו לחודשיים של צילומים. את הסדרה יביים אוהב פלנץ ("פאזל", "שוטטות").

השחקנית והתסריטאית בת ה-41, עבדה על הפרויקט בארבע השנים האחרונות. לפני שבע שנים ירדה מהאוויר הדרמה "אהבה זה כואב" אותה היא יצרה וששודרה בערוץ 10, ולפני ארבע שנים שודרה ברשת דרמה אחרת אותה כתבה יחד עם שבי גביזון, "אבידות ומציאות". בעבור HOT3 יצרה מודן את שתי העונות של עונת החתונות אותן הגישה יחד עם רועי לוי, ויחד עם יונתן קוניאק יצרה את הלייט נייט "טינופת". עוד לפני כן הגישה את תכנית השידוכים "דאבל דייט" גם כן לצד רועי לוי.

מ-HOT אישרו את הפרטים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ