סופשבוע בטלוויזיה: המשרד בלי סטיב קארל

וגם: אמנון לוי מחפש את גלעד שליט, הטמפלרים עוברים דירה, סדרה על אגרנים כפייתיים, ווייפאאוט בחורף ובקיץ והסיפור האחרון של פרנץ קפקא

עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
עכבר העיר אונליין

יום חמישי: המשרד בלי סטיב קארל

המשרד, הקומדיה המצליחה זוכת ארבעה פרסי ה"אמי" ופרס "גלובוס הזהב", שבה בעונה האחרונה של כוכב הסדרה סטיב קארל. 8.1 מיליון איש צפו בפרק הפרידה של קארל מהסיטקום המוקומנטארי, שביסס לעצמו במהלך שש עונותיו מעמד של סדרת קאלט, וחזר בעונתו השביעית בסתיו האחרון.

העונה, ובמיוחד לכבוד עזיבתו של קארל, צפויה שורה ארוכה ומדוברת של הופעות אורח מיוחדות. קתי בייטס שבה לתפקידה כג'ו, המנכ"לית האימתנית. יוצר וכוכב הפורמט המקורי ריקי ג'רווייס מתארח בדמותו של דיוויד ברנט, המקבילה של מייקל סקוט (קארל) בבריטניה. וויל פארל מגיע לתפקיד אורח למספר פרקים כדיאנג'לו וויקרס, המחליף הזמני והמטופש בהתאם של מייקל. לאחרונה פורסם כי בפרק סיום העונה המצופה יתארחו ג'רווייס,ג'ים קארי, וויל ארנט ("משפחה בהפרעה"), ריי רומנו ("גברים בגיל הזה"), ג'יימס ספיידר ("בוסטון ליגל") וקתרין טייט ("דוקטור הו") - כולם יגיעו להיבחן למשרה הפנויה שמשאיר אחריו מייקל סקוט.המשרד - עונה 7, 22:55, HOT3וויל פארל מנסה להחליף את סטיב קארל. "המשרד":

וגם:

אמנון לוי יוצא לשחזר את הרגעים האחרונים בהם נצפה גלעד שליט בשטחי ישראל. במהלך התוכנית ידבר המ"פ ששלח את גלעד לטנק ביום החטיפה, על רגשות האשם המלוות אותו מרגע זה ואילך.

פנים אמיתיות, 21:00, ערוץ 10

בנובמבר 2009, הוליווד והעולם רעדו מהתרגשות כשהסקנדל הגדול ביותר בתולדות לה לה לנד הפציע: סיפורו של טייגר וודס, אלוף הגולף העולמי שניהל חיים סודיים, מלאים במאהבות. לראשונה, מגולל הסקנדל על ידי אלה שהיו מעורבים בו – הבנות שניהלו איתו רומנים מחוץ לנישואים, המאדאם ההוליוודית שחשפה אותו וגם האנשים שעבדו בצמוד אליו, ידעו הכל ושתקו. הסרט הוא גם הצצה נדירה וחד פעמית אל עולמו הפרטי של וודס – חיים של כסף, סקס ובגידות.

עלייתו ונפילתו של טייגר וודס, 21:00, ערוץ 8

יום שישי: הטמפלרים עוברים דירה

תיעוד של מבצע ייחודי, שבמהלכו הוזזו חמישה בתים בתל אביב למרחק של 100 מטרים, הפך למסע מרתק בזמן בעקבות סודותיהם של הטמפלרים. זה סיפורה של תל-אביב, כפי שטרם נראתה, ממעמקי האדמה. ניסיון לחשוף מטמונים סודיים, שהחביאו הטמפלרים בקירות בתיהם, הביא לגילוי מקומות קסומים בתל-אביב ולהיכרות עם חיים שלמים שנכחדו ואינם.

הסרט מביא את סיפורה של כת דתית נוצרית, שבנתה במאה ה־19 חמש מושבות משגשגות בארץ־ישראל ויצרה כאן קִדמה טכנולוגית וחקלאית. הבריטים גירשו אותם בעת מלחמת העולם השנייה, וצאצאיהם חוזרים, טיפין טיפין ובהתרגשות גדולה, אל נופי ילדותם. בפעם הראשונה נחשף בסרט סיפור חיסולו של מנהיג הטמפלרים גוטהילף ואגנר בתל-אביב באמצעות עדויות ראשונות של עד ראייה וחבר בחוליית החיסול.

הטמפלרים - סודות בתל-אביב, 22:15, ערוץ ההסטוריה

וגם:סדרה מרתקת המביאה הצצה נדירה אל תוך חייהם של אנשים שלוקים באגרנות כפייתית. בכל פרק מוצג סיפורם של שני אנשים, שפשוט אינם מסוגלים להתמודד עם פרידה מהחפצים היקרים להם. מצבם החמור יוצא לגמרי משליטה עד כדי כך שהם כבר זקוקים לעזרה נפשית.

אגרנים כפייתיים: להיקבר בחיים, 19:00, yes Docuלאגור עד המוות. "אגרנים כפייתיים":

יום שבת: ווייפאאוט בחורף ובקיץ

האנשים הטובים לבית Wipeout הבינו את מצוקתנו ואת הקושי לחכות עד שהקיץ יגיע, ולכן פינקו אותנו במהדורה מיוחדת המחולקת לשניים: Winter Wipeout ו-Spring Wipeout.

וכשמם כן הן – מהדורת החורף, הWinter Wipeout מביאה את רוח ה Winter Wonderland-  למסלול המכשולים המצחיק ביותר בעולם – עם מתקנים חדשים שכולם שלג, ברד, קרח, כדורי שלג המותזים על המשתתפים והמים החמימים הוחלפו במי קרח. המתקנים מפחדים ומאיימים יותר והמשימות מבטיחות הרבה צחוק ופחד. ווייפאאוט, 17:05, yes Comedy

וגם:סיפור מסע בלשי חוצה גבולות העוקב אחר הדרך המפותלת שעשו כתבי היד המקוריים של פרנץ קפקא מפראג לבית המשפט בתל אביב. הסרט מלווה את פתיחת הכספות שהיו נעולות עשרות שנים, ואת ה"קפקאולוגים"–ארכיבאים, חוקרים ומעריצי הסופר, המנסים לפענח את חידת גאון הספרות. סיפור על חברות, צוואות בדויות, כסף ומאבקי תרבות בין לאומיים. הסרט הופק בסיוע הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה.

הסיפור האחרון של פרנץ קפקא, 22:30, ערוץ 2

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ