אלעד בילו, עכבר העיר אונליין
אלעד בילו, עכבר העיר אונליין

טום קרוז וקייטי הולמס הם רק חלק מרשימת המפורסמים הנוצצת שהגיעה להתארח בתוכניותיה האחרונות בהחלט של אופרה וינפרי ולאחל לה דרך צלחה, כך מדווח מגזין פיפל. עפ"י המגזין האמריקאי גם מדונה, ביונסה והאלי ברי הגיעו לשיקאגו להצטלם לפרקים השלישי והשני הלפני אחרונים של תכנית האירוח של וינפרי. "התכנית הראתה כי כולנו הרבה יותר דומים מאשר שונים", אמרה ברי במהלך הצילומים. "הרבה אנשים קיבלו השראה מאופרה", סיפרה מדונה, "אני אחת מהם".

שני הפרקים המדוברים של "המופע של אופרה וינפרי" ישודרו באמריקה ב-23 וב-24 במאי. הפרק האחרון של הטוק-שואו יצולם בשבוע הבא וישודר ב-25 במאי. "אתם נהנים?", פתחה וינפרי את הצילומים ושאלה את 13 אלף האנשים שבקהל. "גם אני!" ענתה לעצמה. טום הנקס, שהתארח אף הוא, אמר לוינפרי כי היא "מוקפת רק באהבה", והציג קטע וידאו בו צופים מספרים כמה חייהם הושפעו לטובה בעקבות התכנית. "אני מרגישה את האהבה, ואני מודה לכם על כך", מסרה וינפרי לצופיה ברחבי העולם, "כיבדתם אותי בדרך הכי עמוקה שישנה".

כזכור, "התוכנית של אופרה וינפרי", שעלתה לשידור ב-1986, תרד מהמסכים אחרי מעל ל-25 שנות שידור, מהן 20 שנה בהן הייתה בפסגת תכניות האירוח של ארצות הברית. התכנית נחשבת למצליחה ביותר בעולם, והפכה את ווינפרי לאחת הנשים העשירות והמשפיעות ביותר בתעשיית הבידור.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ