רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

אור אדום: הגרסה האמריקאית של "רמזור" בוטלה

נתוני הרייטינג הנמוכים שקיבלה "רמזור" גרמו לביטולה אבל במקביל, קיבל אדיר מילר פניה לכתוב ל-FOX סדרה חדשה. מקשת נמסר: "אנו גאים בהישגי הסדרה"

תגובות

במקביל להודעת רשת FOX כי לא ימשיכו לעונה שנייה של רמזור, כפי שכבר פורסם, קיבל אדיר מילר פניה להפקת סדרה חדשה אותה יכתוב הפעם בעצמו. » מסתמן: אדיר מילר יכתוב סדרה לFOXהשמועות על ביטול הסדרה החלו כבר לפני מספר שבועות, עקב נתוני צפייה נמוכים. מקשת נמסר: "החלטת FOX אינה מפתיעה לאור העובדה כי פורמט הסדרה רמזור נקנה אך למעשה לא שודרה הגרסה המוכרת לנו בארץ אלא נכתבה כסדרה חדשה לחלוטין . לאור הזכייה באמי הבינלאומי ולאור כך שהגרסה האמריקאית הלכה לכיוונים של קומדיה רומנטית יותר, מעדיפים בעולם את הגרסה המקורית של רמזור שלטענת המתעניינים היא הרבה יותר קצבית, נועזת ומצחיקה:FOX פנתה שוב לקשת בבקשה לבחון אפשרות כי הפעם אדיר מילר יכתוב בעצמו סדרה חדשה ברוח רמזור המקורית. אנו גאים בהישגי הסדרה, זכייתה ההיסטורית באמי ובכך שהסדרה נקנתה ושודרה בארצות הברית ובמדינות נוספות".

יוצר הסדרה אדיר מילר ומנכ"ל קשת אבי ניר צפויים לנסוע בקרוב לארה"ב לבחון את המהלך.קשת נמצאת במו"מ מתקדם עם חברת הפקות קנדית להפקת הגרסה המקומית. החברה, הנה בעלת ניסיון רב בהפקת קומדיות בטריטוריה, והעסקה צפויה להסגר בשבועות הקרובים.

במקביל ברוסיה, לאור הצלחת העונה הראשונה של הגרסא הישראלית, החלו בהפקת עונה שנייה. עד כה זוכה התכנית לנתוני צפייה מרשימים. מדובר בערוץ המוביל בתחום הבידור המדורג שלישי בגודלו אחרי 2 הערוצים הממשלתיים ברוסיה.

*#