רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

תמר איש שלום תגיש את מהדורת חדשות 10 רק פעמיים בשבוע

למרות השמועות על חוסר שביעות רצון מצידו של יעקב איילון, לעכבר העיר אונליין נודע כי איש שלום תגיש את מהדורת החדשות פעמיים בשבוע בנוסף, תכין איש שלום כתבות עבור המהדורות השונות

תגובות

האם המשבר בחדשות 10 עומד לפני סיום? לאחר שפורסם בשבוע שעבר על הכוונה למנות את תמר איש שלום כמחליפתה של מיקי חיימוביץ', מגיעים היום לעכבר העיר אונליין דיווחים חדשים לפיהם איש שלום תגיש פעמיים בשבוע את המהדורה.

כפי שמסתמן כעת, היא תשב לצידו יעקב אילון, ואף תיקח חלק פעיל בצוות הכתבים שלה. זאת למרות שלפני כמה ימים דווח כי איילון קיבל בהפתעה את מינויה של איש שלום, ואף הביע את מורת רוחו מהפרסום התקשורתי. אנשי ערוץ 10 טענו אז כי המשא ומתן עם איש שלום נמצא בשלבים מתקדמים, ושבחירתה נעשתה במשותף עם איילון. יחד עם זאת, הדגישו כי איילון נותר המגיש הבכיר של המהדורה.» מקורבים: יעקב אילון כועס על מינוי מגישה לצידו» תמר איש שלום? כן, דווקא היאבתגובה לעכבר העיר אונליין נמסר היום מערוץ 10: "זה לא נכון. המשא ומתן טרם הסתיים וטרם התגבש פורמט ההגשה העתידי".

תגובתה של תמר איש שלום: "חבל שעכבר העיר אונליין מפרסם ידיעות שקריות".

איש שלום החלה את דרכה בתחום התקשורת, כחיילת בגלי צה"ל. לפני שמונה שנים עברה לחדשות ערוץ 10, והשתלבה בצוות המבזקנים. ב-2007  נסעה ללונדון לצורך לימודים ועברה לחברת החדשות של ערוץ 2, שם שימשה כתבת באירופה ולמשימות מיוחדות. לאחר חזרתה לישראל השתלבה בחדשות 2 בתפקידי הגשה ובכתבות מגזין למהדורה המרכזית. איש שלום נשואה לנדב אייל, עורך חדשות החוץ של ערוץ 10 ובימים אלו נמצאת בחופש לידה.

*#