אתם מחוברים לאתר דרך IP ארגוני, להתחברות דרך המינוי האישי

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

האח הגדול: איך הגיעו הפיינליסטים אל הגמר?

אף אחד לא מבין איך סיוון הגיעה לגמר, עמיר הוא הגבר הנורמטיבי שהחבר'ה מצביעים לו, ג'קי הרוויח ביושר את מקומו, ליהיא הצליחה להישאר בבית למרות שעברה על מוסכמות חברתיות ונופר רוכבת על שאר המתמודדים, בדרך אל המליון

תגובות

העונה השלישית של האח הגדול היתה העונה האמיתית, החשופה והערומה ביותר. בעונה הראשונה עוד הצליחו להלביש על הפורמט כסות של מאבק בין עדתי, שעירפל לכל מיני אנשים את הראיה. בעונה השנייה השתרבבה לשם פוליטיקת המחסומים. ובעונה הזאת? הוויכוח המעמיק ביותר הגיע לשאלה כמה סיגריות יעשנו הדיירים בכל שבוע. אפילו פליטת הפה של פרידה על פרגון למחבלים לא הצליחה להתרומם לכלל מריבה או דיון של ממש בתוך הבית או מחוצה לו. וזאת היתה גם פרידה שהתלוננה שלאף אחד מהדיירים אין מסר, לא שהיה ברור באופן מיוחד מהו בדיוק המסר שלה.

בעונה שהתנהלה על כלום, הגיעו לגמר חמישה אנשים שכל מה שהיה להם להציע הוא את עצמם ואת עולמם הצר כעולם נמלה. יגאל, מירב ודנה שחיו פיסה משמעותית של חיים נופו מזמן. אלעד, שחרג ממימדי הגימיק שיועד לו, לא קיבל את זמן המסך הראוי והנדרש כדי להגיע לגמר. פרידה ודנה שנאבקו זו בזו על מהו המודל הנכון לנשיות בשנות האלפיים כבר נמצאות בבית. דנה בזרועות יח"צני ההשקות והפתיחות למיניהן ופרידה בזרועותיה של תותי. אנחנו נשארנו עם החמישייה ועם חשבון הנפש איך הגענו עד הלום.מי הפייבוריט שלכם בגמר "האח הגדול"? הצביעו בעמוד הפייסבוק שלנו

הובאה על תקן: איילה רשף - גירסאת החוג למדעי הרפואה.סיימה בתור: מושא למחקר על אנמיה ממארת.רגע השיא: הנשיקה עם סיוון דרור.רגע השפל: כל נשיקה עם עמיר.מה היא עושה פה: הנוכחות של סיוון בחמישית הגמר היא המשונה והלא ברורה מכולן. שלושה חודשים וחצי חלפו ואנחנו עדיין לא מבינים מי הבחורה הזאת, מה היא רוצה ואיך לעזאזל היא קיבלה 740 בפסיכומטרי. שתי תכונות הביאו אותה עד הלום. היכולת לא להרגיז את שאר הדיירים שבקושי העמידו אותה להדחה והיכולת לקיים את הקשר עם עמיר.

הסקס הכי מוזר בתולדות הטלוויזיה

הרומן בין השניים כה שיעמם שאפילו בעריכה ויתרו על האפשרות לעדכן אותנו באופן שוטף אם הם ביחד, או לא, או שאולי. עם זאת, כנראה שסיוון פורטת על נימים של בחורות שבורות לב, שמוצאות את עצמן מסובכות במשך שנים עם בחורים לא ראויים, בוכות בגללם וחוזרות אליהם שוב ושוב. כל מי שקרא לאישה בשנים האחרונות היה אמור לדעת שזה חתיכת אלקטורט. מי יהיה הפוליטיקאי שירים את הכפפה?

רגע השיא של סיוון אברהמי:

פה בגלל הטוסטסטרון: עמיר גולדברג הובא על תקן: מלח הארץ ומלך החיי הלילהסיים בתור: נסיך הגאות והשפל רגע השיא: הלידה בהאט טאברגע השפל: המדריך המלא של עמיר להשגת בחורה בסיום בילוי לילי. מה הוא עושה פה: זו אכן היתה העונה של הנשים שהחזיקו על כתפיהן הצרות את רוב הקונפליקטים. מכל הדיירים הגברים, עמיר היה היחיד מהסוג שפעם קראו לו “נורמטיבי”. לא קריקטורה של נובוריש כמו יגאל, לא חנון כמו יואב, לא משונה כמו ליעוז ולא יפה מדי כמו עתי. עשה בגרות, עשה צבא ועשה גם כמה מהבחורות המצוינות של תל אביב. גיסינו ברחבי הארץ בוודאי סימסו לו בשמחה, העובדה שעמיר השיג את הנערה בוודאי העניקה לו כמה נקודות זכות. מי לא רוצה ללכת עם המנצח?

עמיר מסתבך עם הצופות:

נשאר בשביל הילדים: ג’קי מנחם הובא על תקן: רב מלצריםסיים בתור: החיזור הגורלי של נופררגע השיא: נבחר לישראלי של הבית ומוטס לספרדרגע השפל: בניית אנדרטאות אהבהמה הוא עושה פה: ג’קי הוא מהמוצדקים שבפיינליסטים של האח הגדול לדורותיהם. אפשר לא לאהוב את הרעיון שאדם עילג, נטול השכלה וילדותי הוא גיבור הפריים טיים של הטלויזיה הישראלית, אך כיוון שג’קי לא משתתף ב”מקבילית המוחות” הוא הרוויח את מקומו ביושר. אחד הסודות הגלויים של התעשייה הוא שהפריים טיים מעוצב במידה רבה לפי ההעדפות של הילדים בבית. וג’קי כמו נלקח מתכנית ילדים: חמוד, מצחיק ולבבי. חבל שהוא כל כך רזה, אחרת אפשר היה לעשות בובת חיבוקי בדמותו. אין סיבה שהילדים לא יצביעו לו, יחד עם האחים הגדולים, ההורים והסבים והסבתות שלהם.

ג'קי מתחבב אפילו על הספרדים:

כאן בשביל ההשראה לנשים המתוסכלות: ליהיא גרינר הובאה על תקן: ברנדה וולשסיימה בתור: הלן סיינפלדרגע השיא: ליהיא כובשת את עתירגע השפל: ליהיא מגלה שאבירם נכנס לאח הגדולמה היא עושה פה: מכל הדיירים, הסיפור של ליהיא הוא המעודד ביותר. במקומות אחרים בעולם שלכאורה יותר נאורים מישראל היא כבר היתה נענשת על הבגידה באבירם ומודחת לפני חודשיים. אנחנו מזמן יודעים שהישראלים יודעים לעשות הפרדה בין החיים האישיים של פוליטיקאים ואומנים לבין החיבה אליהם. עכשיו המשוואה הזאת התרחבה גם לכוכבי ריאליטי. ליהיא בשפת העבליש שלה הצליחה לשכנע שהיא היתה כבולה במערכת יחסים לא טובה ושהיא באמת לא היתה מאושרת. הבאתו של אבירם הפכה אותו לקדוש בעיני חלק מהאוכלוסיה, אבל החלק שבאמת חשוב נסחף ברצון של ליהיא שרק יהיה לה כיף. אולי היא הצליחה להפוך לכלי קיבול לכל הנשים אי שם שמתוסכלות במערכות היחסים שלהם והיו מתות לזרוק את הבן הזונה לטובת תואם חתיכי. אולי ליהיא כל כך אהודה, כמו שחברה כתבה על הקיר בפייסבוק, בגלל שהיא הוכיחה שאת לא צריכה להראות כמו סיוון בשביל להשיג דוגמן..

רגע השפל של ליהיא:

באה על תקן: המזרחיה החמהיצאה בתור: הפרסית הקמצנית רגשיתרגע השיא: טוס אוחוס בנדידו רוברון קון קוונטוס... אתם יודעים את ההמשךרגע השפל: המריבה עם ליהיאמה היא עושה פה: אחרי כל המריבות, הסיגריות, החרמות וההשמצות, נופר היא בסך הכל הגירסא הצעירה של פרידה. בוטה, וולגרית, חסר סבלנות או סובלנות, רואה רק את עצמה ולא מסוגלת להבין מה פגום בה.

האמהות השכולות נגד נופר מור

עד הנסיעה של ג’קי לספרד היא לא התייחסה אליו. מהרגע שחזר והבינה את מידת הפופולאריות שלו היא הצליחה לתמרן באופן שלא נאלצה באמת להתמסר אליו, אבל גם לא דחתה אותו. סט הערכים השמרני לא נפגם גם עם הכניסה של תומר לבית והיא לא זזה ממדיניות ה'אף מזמוז'. על קהלים מסוימים זה בטוח עובד. לא במקרה נופר וג’קי התפוצצו אחד על השניה בספיישל פרטי של מונית הכסף בשאלה מי לקח טרמפ את מי כל הדרך לגמר. התשובה המלאה תינתן במוצאי שבת.

נופר בקרב חתולות עם ליהיא:

*#