השפים עומר מילר ואסף גרניט יתחרו בתוכניות בישול אמריקאיות

כחלק מתהליך מיתוג של ישראל כמעצמה קולינרית, יתחרו השפים המצליחים עומר מילר ממסעדת "חדר האוכל", ואסף גרנית מ"מחניודה" בתוכניות האוכל הנחשבות "איירון שף" ו"צ'ופד", בגרסתן האמריקאית

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

המטבח הישראלי נוסע לחו"ל: השפים הישראלים הצעירים עומר מילר ואסף גרניט יופיעו בתוכניות האוכל הנחשבות בארצות הברית כחלק ממהלך מיתוג של ישראל כמעצמה קולינרית שמופעל על ידי משרד החוץ.

מילר, שף מסעדת חדר האוכל בתל אביב וגרניט ממסעדת מחניודה הירושלמית נבחרו על ידי ערוצי הטלוויזיה " Food Network" ו- "Cooking Channel" מתוך רשימה של עשרה שפים ישראליים שהועברה לידיהם. את הרשימה גיבשו אנשי הקונסוליה הישראלית בניו יורק, לאחר שבקשתם לשלב בערוצים שפים ישראליים, נעתה בחיוב.

השניים ישתתפו בתוכניות הפופולאריות "איירון שף" ו"צ'ופד" כאשר הראשונה זכתה כבר לגרסה ישראלית ומוכרת כאן כ"קרב סכינים", במהלכה מתחרים שני שפים זה בזה ורוקחים ארוחה מלאה המבוססת על חומר גלם מוגדר. "צ'ופר" היא תוכנית אמריקאית שמעט מזכירה את הריאליטי "הישרדות" ובמהלכה מתמודדים ארבעה שפים אחד נגד השני ומתחרים במשימות שונות.

"אני עדיין לא יודע כלום על מה שעומד לקרות", מספר הבוקר גרניט, מי שגם זכה במקום הראשון ב"קרב סכינים" הישראלי, "אני יודע שנבחרתי אבל לא פנו אליי עדיין באופן רשמי. ממה שאני מבין אז אני הולך להתחרות ב'איירון שף' וזה מרגש מאוד. כבר בתור טבח מתחיל, מה שאתה עושה אחרי משמרת זה להגיע הביתה ולראות 'איירון שף'. אמנם יש לי ניסיון מבחינת ההופעה מול מצלמות והלחץ והתחרות אבל כשפתאום אומרים לך שאתה הולך להשתתף בה, זה סוג של הגשמת חלום".

במשרד החוץ אישרו את הפרטים.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ