קריאה מודרכת בריאיון החג עם בר רפאלי

דוגמנית העל נתנה ריאיון חג ל"זמנים מודרניים" והסכימה לענות על 105 "שאלות אישיות". עומר שוברט קורא את הסאב-טקסט

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

1. בר רפאלי כוסית. בר רפאלי היא כוסית שמצטלמת בתחתונים וברגליים מפושקות. בר רפאלי יודעת שהיא כוסית. היא גם יודעת שכוסית שמצטלמת בתחתונים וברגליים מפושקות היא הרבה יותר כוסית מכוסית שמצטלמת במעיל וברגליים סגורות. כי בתחתונים וברגליים מפושקות את נהפכת לכוסית על. ובר רפאלי עובדת בלהיות כוסית על. היא עובדת בלבדל את עצמה מכל הכוסיות האחרות.

2. היא לא סתם מצטלמת לכתבת שער בגיליון החג החגיגי של "זמנים מודרניים". היא מצטלמת לארבע גרסאות שער שונות: אחת תדגיש את השפתיים החושניות, אחת את החזה המושלם, אחת את העיניים והמבט הפתייני ואחת את הגוף המעוצב למשעי. אלמנט משותף לכל השערים: סקס. כי לא משנה איזה שער תקבלו, הוא יגרום לכם לרצות לעשות סקס עם בר רפאלי. ולנשים הוא יגרום להסתכל ולנסות להבין למה כל הגברים כל כך רוצים לעשות סקס עם בר רפאלי. יאפשר להן לנסות להתחקות אחר אותן סיבות לא ממש עלומות.

3. ובצד התמונות המזמינות יש גם ראיון. לא עוד ראיון רגיל שעושים עם סתם כוסית רגילה, אלא מגה ראיון. עם 105 (!) שאלות. על הכל כולל הכל. כי כוסית על שמצטלמת בתחתונים וברגליים מפושקות לא אמורה לחשוש משאלות חודרניות. אז היא מוכנה לענות על 105 שאלות אישיות. אבל בדרך שלה. זה לא ממש ראיון, זה יותר שאלון. שאלות קצרות, תשובות קצרות. ראיון עומק? למי יש כוח לקרוא. שאלות מורכבות? למה לפתות פתח לצרות. הרי כמות היא גם סוג של איכות. אז קחו ארבעה שערים ו~105 שאלות ותגידו תודה. כי בר רפאלי לא מתעסקת בשטויות, היא כבר ממשיכה ליעד הבא.

אבל אנחנו נשארים כאן, עם התשובות שהשאירה. ולפעמים מאחורי שליפות קצרות ולא מחושבות מסתתרות אמיתות גדולות.

4. לבר רפאלי אין מושג כמה היא שוקלת. כשהג'ינס נהיה לה צמוד, היא הולכת לעשות כושר. כשהג'ינס נהיה לה קצת רחב, היא יודעת שהיא יכולה לאכול עוד המבורגר. כי המבורגר זה מה שהיא הכי אוהבת לאכול. המבורגר וצ'יפס. את הצ'יפס היא מחשיבה כאויב הכי גדול שלה, כלומר לגזרה שלה (שזה בעצם היא).

רפאלי. הגזרה שלה היא המהות שלה5. המבורגר הוא גם הדבר הכי אמריקאי בעיניה. בר רפאלי רוצה שנחשוב שאפשר להיראות כמו בר רפאלי גם אם אוכלים ג'אנק פוד ולא מתעסקים בכלל עם המשקל. כלומר, היא רוצה שנבין שאי אפשר להיראות כמו בר רפאלי ושאין טעם לנסות. כי אם כולם יוכלו להיראות כמו בר רפאלי, בר רפאלי לא תוכל להיות יותר בר רפאלי. אז היא חייבת להסביר לנו שאין משהו שאפשר לעשות כדי להיראות כמו בר רפאלי. ושאפשר להמשיך לאכול המבורגרים ואולי רק טיפה להקפיד עם הצ'יפס. אולי ככה לא ניראה כמו בר רפאלי, אבל ככה לפחות נרגיש קצת אמריקה. כמו שבר רפאלי מרגישה.

6. בר רפאלי רוצה שנרגיש שהיא קלילה, זורמת ומצחיקה. היא הולכת בתחתוני חוטיני וישנה בתחתוני חוטיני. אין לה בעיה עם סקס בדייט הראשון, היא חושבת שאין כזה דבר שהקשר מתקדם מהר מדי ולא קורה לה שהיא מאבדת ביטחון בקשר. היא כל כך זורמת וממש לא בלתי מושגת, שכמעט כל אחד יכול לתפוס אותה. בסך הכל צריך לחייך. כי חיוך הוא הדבר שכובש אותה והדבר הכי סקסי בעיניה. ובכלל, גברים שלא אכפת להם איך הם נראים ממש עושים לה את זה. והיא מאוד פתוחה. ובקטע של צחוקים היא פעם אפילו נתנה לבן זוג שלה לגלח לה את השחי. כי בר רפאלי היא בחורה של צחוקים. והיא החקיינית הכי טובה בחבר'ה ותמיד מצחיקה אותם בחיקויים של עצמם.

ואת כל הדברים האלה היא אומרת כי היא הבינה את הפטנט. הבינה איך הדברים כאן עובדים. איך גורמים לאנשים להתעניין בך. בדיוק כמו המתכון הבטוח שלה להתחיל עם בחור: "לשחק את הנונשלנט. בעיקר להיראות שמחה ומלאת חיים, זה הפטנט כדי שיסתכלו עלייך".

7. אבל בר רפאלי לא באמת קלילה, זורמת ומצחיקה. החיים לא מאפשרים לה להיות כזאת. כשהיא נכנסת לחדר במלון היא פותחת את כל הארונות לוודא שאף אחד לא מסתתר מאחורי המראה. היא תמיד מבקשת חדר יחיד, כי היא מפחדת, אבל הרבה פעמים נותנים לה סוויטות גדולות ואז היא צריכה לעבור חדר חדר, ארון ארון, עד שהיא בטוחה שהשטח נקי. ואז היא נועלת את עצמה. וגם כשהיא סתם הולכת ברחוב היא דואגת לנעול את עצמה. היא תמיד הולכת מהר בפרצוף של עסוקה שלא משאיר בכלל פתח לדבר איתה. ואפילו כשהיא נקלעת למעלית עם עוד אנשים, ומשתרר השקט המביך הזה, היא מיד מסתכלת על הסלולרי. מתחמקת מכל אפשרות לקשר עין.

רפאלי. 50 חברים בפייסבוק8. ובפייסבוק היא חסויה לחלוטין. יש לה שם רק 50 ומשהו חברים, אבל אלה רק חברים באמת. ורק מי שהיא מזמינה יכול להגיע לשם. כי יש שם תמונות ודברים אישיים. והיא לא רוצה שכולם יראו את זה. אולי כי אם כולם יראו את זה, זה כבר לא יהיה כל כך מעניין.

9. ולמרות כל הדיבורים על נונשלנטיות, על זה שמעולם לא זרקו אותה ושאף פעם לא קורה לה שהיא מאבדת ביטחון בקשר - הסדקים מתגלים די מהר. היא רוצה לקבל 50-40 אס.אם.אסים ביום מבן הזוג שלה. והיא גם אוהבת מחמאות, במיוחד כשמראים לה שמעריכים אותה. מעריכים זו מילה בעייתית. רוב הבחורות לא רוצות הערכה. הן רוצו שיאהבו אותן, שיימשכו אליהן. הן יודעות שאם זה יקרה, אז גם יעריכו אותן. לבר רפאלי חסרה ההערכה. היא רוצה שיראו לה שמעריכים אותה. פסיכולוגים יגידו שהכל מתחיל מבפנים.

10. היא אומרת שאבא שלה הוא הגבר הכי יפה בעולם. היא גם שומרת הודעות טקסט בנוסח "לאב יו, אבא" שהוא שלח לה פעם, כשרק למד לסמס. לעומת זאת, כשהיא נשאלת מה ממש יכול לשרוף לה את הפיוזים, היא אומרת שזה בטח משהו שקשור לעבודה עם אמא. כאן אפילו לא צריך פסיכולוגים.

11. הציצים תופסים מקום מרכזי לא רק בגופה של בר רפאלי, אלא גם בהווייתה. היא שומרת את החזייה הראשונה שלה מגיל 12, שבקושי עולה לה היום על המרפק, ואפילו מודה שהיה בה טיפה ריפוד. הפחד הכי גדול שלה הוא שאחרי ההריון היא תצטרך ניתוח פלסטי כדי להחזיר את הציצים למקום. נדמה שהיא כבר התגברה על הפחד הזה, השלימה עם העניין, וכשהיא נשאלת על ניתוח פלסטי שהיא תשקול בבוא היום, היא מציינת שוב את הציצים. אם היא היתה גבר ליום אחד, היא היתה מתחילה את היום הזה בללכת לים רק בתחתונים. כי מה שנראה לה מגניב בגברים זה שהם לא צריכים לדאוג לסימני שיזוף ולא אכפת להם שיראו להם את הציצים. לעומת בר רפאלי, שכל כך אכפת לה מהציצים שלה אבל הקודים החברתיים לא מאפשרים לה לחשוף אותם במלואם. מתסכל.

12. החלום שלה הוא בכלל להיות זמרת. כששואלים אותה במי היא קינאה בפעם האחרונה היא מציינת את הזמרת ריהאנה. כי היא גם כוסית ברמות על, גם זמרת וגם בן אדם נחמד. והן היו יחד במסיבה, וריהאנה עלתה לשיר ובר רפאלי אמרה לעצמה "אין, היא כזאת קולית ומגניבה". וגם כשהיא נשאלת על מי היא התעצבנה בפעם האחרונה, היא מציינת את ריהאנה, ומסבירה שהיא התעצבנה בגלל שהיא כזאת מוכשרת. וזה באמת מעצבן לראות מישהי שהיא לא רק כוסית על, אלא גם מוכשרת. משהו שבעולם של בר רפאלי לא אמור להתקיים. במיוחד כשהכישרון הוא בתחום השירה, ולשיר זה משהו שבר רפאלי חולמת לעשות. אבל בר רפאלי לא תשיר אף פעם. כי לשיר זה חשוף מדי. כי לשיר זה משהו שעושים בלי פוטושופ ומייק־אפ. לשיר זה לקחת סיכון. ורק אנשים שיש להם די ביטחון עצמי יכולים לקחת את הסיכון הזה.

רפאלי. מחפשת הערכה ולא הערצה13. מצד שני: יש לה 70 זוגות נעליים ו-60 תיקים. היא עושה קניות בסוהו בניו יורק וברחוב ברני סאקס באל.איי ומסתובבת עם מק־אייר. מברשות שיניים מחכות לה גם בניו יורק, גם בלוס אנג'לס וגם בישראל. היא נסעה ברולס רויס כמו של מלכת אנגליה ואכלה רגלי צפרדעים על האש. כששואלים אותה מה השכר הממוצע במשק היא נותנת תשובה בדולרים. התכשיט הכי יקר שלה הוא שעון רולקס דייטונה. זה היה החלום שלה הרבה שנים, והיא מתה על השעון הזה. הבעיה שאחרי שמגשימים חלומות, מגיעים חלומות אחרים. עכשיו היא תקועה עם חלום שאי אפשר לקנות בחנות שעונים.

14. רגע השיא בקריירה שלה היה כשמגזין "מקסים" דירג אותה השנה במקום השלישי ברשימת מאה הנשים הסקסיות בעולם. כשאמא שלה התקשרה להגיד לה שהיא זכתה במקום השלישי, היא לא האמינה והלכה לבדוק באינטרנט. זאת היתה הפעם הראשונה שהיא חיפשה את עצמה בגוגל. ואחרי שהיא ראתה שהיא עקפה את אנג'לינה ג'ולי, היא הבינה שזה רגע שהיא תזכור לכל החיים. את הדירוג מייחסים לצילומיה החושפניים במיוחד למגזין "ספורט'ס אילוסטרייטד". גם את האס.אם.אסים עם כל האיחולים שהגיעו אחרי ההופעה ב"ספורט'ס אילוסטרייטד" היא לא מוחקת.

15. ב"ספורט'ס אילוסטרייטד" ראו את כל בר רפאלי, למעט הפטמות וחלקים מאוד מסוימים באזור המפשעה. בתודעה של בר רפאלי, זה מה שהביא אותה לשיא, לפסגה. הבעיה עם פסגות מגיעה כשמעפילים אליהן. הן מאלצות אותך למצוא פסגה חדשה. הבעיה מחריפה כשמעפילים אליהן בגיל צעיר. כי בשלב מסוים הפסגות מצטמצמות. כל ההסבר הזה לא באמת משנה. מה שבאמת משנה זה שבפסגה הבאה נראה פטמה.

בעצם אין בכלל בעיה עם פסגות.

16. התמונות של בר רפאלי ברגליים המפושקות מגלות שהיא כבר נהפכה לכוסית על. התשובות ל-105 שאלות מגלות שהיא עדיין חושבת, מדברת ומתנהגת כמו סתם עוד כוסית רגילה.

» בר רפאלי - לכל הכתבות» סרטון העירום של בר רפאלי» דוגמנית השער של ספורטס אילוסטרייטד: בר רפאלי» בר רפאלי - מוצר אמריקאי מושלם מישראל» בר רפאלי מדגמנת בגדי גלישה

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ