רוית ליאור מנדל נכנסת לנעלי "האח הגדול"

בעקבות המעבר של תכנית הריאליטי "האח הגדול" מהזכיינית "קשת" ל"רשת", קולו של "האח הגדול" שעליו היה אחראי יורם זק יוחלף בקולה של אישה - רווית ליאור מנדל שערכה בעבר את "המירוץ למיליון" ו"הישרדות"

מאיה בניטה, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
האח הגדול
מאיה בניטה, עכבר העיר

במשך שמונה עונות שמענו אותו קורא לדיירים להיכנס לחדר שלו, שואל את מי הם מעמידים להדחה, מזהיר אותם מקנסות, מטיל להם משימות ומנסה לברר מה שלומם. כעת, הקול המוכר של "האח הגדול" שנוהל בידי העורך יורם זק, יוחלף בקולה של אישה - רווית ליאור מנדל. השינוי המשמעותי הזה קורה בעקבות המעבר של תכנית הריאליטי מהזכיינית "קשת" לזכיינית המתחרה "רשת" החל מהעונה הבאה. 

» רוית ליאור-מנדל: האישה שמאחורי הישרדות
» בר רפאלי תנחה את "האח הגדול"
» בינג' לוהט: סדרות מומלצות לקיץ
» אביה מלכה מצטרפת להגשת הצינור
» דמויות להט"ביות ומעוררות השראה במסך הקטן

מנדל, שתיכנס לנעליו של יורם זק, היא עורכת תוכן ותיקה ומצליחה שערכה בעבר תכניות ריאליטי כמו "המירוץ למיליון" (עונה ראשונה, שנייה ושלישית ב"רשת"), "הישרדות" (העונה הראשונה), "הדוגמניות" (עונה ראשונה ושנייה) ו"המשימה אמזונס" ואף שימשה בשנים האחרונות כמנהלת פיתוח בידור וריאליטי ב"קשת". עם סיום שידוריה של התכנית "המשימה: אמזונס" בשנה שעברה, מנדל עזבה את זכיינית "קשת". 

נעים להכיר. רווית ליאור מנדל צילום: אייל אלקבץ

העונה הבאה של "האח הגדול" צפויה לעלות במהלך שנת 2018 ובקרוב תחל הפקתה. "אני שמח שרווית חוזרת הביתה. רווית  היא מלכת הריאליטי שעומדת מאחורי הלוקליזציה לפורמטים הבינלאומיים כגון 'המירוץ למיליון', 'הישרדות' ועכשיו 'האח הגדול'", אמר ארז בן הרוש סמנכ"ל תכניות "רשת". "עצם הצבת אישה בתפקיד 'האח הגדול' היא הסנונית הראשונה לשינויי הפורמט ב"רשת". אנחנו בעד להחליף את השם ל"אחות הגדולה". מה דעתכם?

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ