שפרה קורנפלד היא הזוכה של "האח הגדול"

עם 1,007,221 קולות ופרס של מיליון שקלים, עזבה היום שפרה את בית "האח הגדול". יוסי בובליל הגיע למקום השני עם 704,742 קולות

עכבר העיר און ליין
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
עכבר העיר און ליין

הזוכה הגדולה בגמר "האח הגדול" ששודר הערב היא שפרה קורנפלד שקיבלה 1,007,221 הצבעות תמיכה מהצופים בבית. תוכנית הגמר החלה הערב בשעה 21:00 ובמהלכה הדיחו הצופים את המתמודדים בזה אחר זה עד שנותר המתמודד האחרון שזכה במירב הקולות ובפרס של מיליון שקלים.

המודח הראשון של הערב היה לאון שניידרובסקי, שזכה ל-73,500 קולות ובפרס כספי של 10,000 שקלים. במהלך ההדחה נתנה הפקת התוכנית למתמודדים שבווילה הצצה למה שהתרחש בעולם החיצון במהלך 107 הימים בהם שהו בבית האח הגדול, כולל הסיקור התקשורתי הנרחב לו זכתה התוכנית.» פרויקט האח הגדול: כתבי גלריה מסכמיםהמודחת השנייה מן הווילה היא עינב בובליל, שקיבלה 100,639 קולות. איתי זיו, שקיבל 155,675 קולות הוא המודח השלישי שעזב את הבית והותיר אחריו שני מתמודדים אחרונים שהתחרו ביניהם על המקום הראשון - שפרה קורנפלד ויוסי בובליל. סך ההצבעות עמד על 2,041,777 אס.אם.אסים, והפרס הכספי לזוכה במקום השני הוגדל מ-10,000 שקלים ל-60,000. יוסי בובליל היה המודח הרביעי עם 704,742 קולות, ואילו שפרה קורנפלד הגיעה למקום הראשון.אלו הפרסים לזוכים בגמר "האח הגדול":מקום ראשון (שפרה קורנפלד): מיליון שקל.מקום שני (יוסי בובליל): חופשה זוגית בניו-יורק ו-60,000 שקל.מקום שלישי (איתי זיו): חופשה זוגית בפריס ו-5,000 שקל.מקום רביעי (עינב בובליל): חופשה זוגית בברצלונה ו-3,000 שקל.מקום חמישי (לאון שיינדרובסקי): 10,000 שקל.

בעצרת המחאה שהתקיימה הערב מול רחבת מוזיאון תל אביב ביוזמתה של תנועת "גרעיני אמנויות" ושזכתה לתמיכתו הגורפת של איגוד אמני ישראל, התכנסו כ-2,000 איש. בין האמנים שהופיעו על הבמה היו דן תורן וסגול 59 שביצעו יחד את שירו של תורן "אימפריות נופלות" והכניסו פנימה בית  מאולתר המוחה נגד הערצת תרבות הרייטינג.

יאיר גרבוז, ממשתתפי האירוע נשא נאום תוקפני במיוחד שיצא נגד "האח הגדול" ותרבות הרייטינג. גרבוז השווה את הצופים בתוכניות הריאליטי לנשים שעוסקות בזנות. לדבריו: "אני לא מאמין לאף אשה שהיא רוצה להיות זונה וגם לא לאף אחד שהוא באמת רוצה לצפות בזה, אין להם אלטרנטיבות אחרות".דורי בן זאב אמר למערכת עכבר העיר און ליין: "פנו אליי מאמ"י ושמחתי להגיע ולתמוך באירוע. יצא לי לראות את 'האח הגדול' אבל אני מעדיף לדבר על דברים חשובים באמת. המטרה של הערב הזה היא ללכת אחרי הצעירים ולהיות אופטימיים לגבי התרבות שנוצרת כאן".שפרה ברגע הזכייהתוצאות הגמר המפתיעותשפרה קורנפלד. מקום ראשוןיוסי בובליל. מקום שניאיתי זיו. מקום שלישיעינב בובליל. מקום רביעילאון שניידרובסקי. מקום חמישי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ