הסופ"ש בטלוויזיה: "שובר שורות" נגמרת

המעריצים מתחילים להתאבל על סיומה של "שובר שורות", סרט דוקומנטרי מלווה הקמה של ערוץ מוזיקה מוסלמי בקהיר וצ'אנינג טאטום חוזר לימי התיכון ב"ג'אמפ 21"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

יום חמישי: המוזיקה שנלחמת על האיסלאם

הסרט "פופ איסלאם" עוקב אחר הקמת ערוץ מוזיקלי מוסלמי בקהיר, דרך שתי דמויות מרכזיות בערוץ המנסות לדחוק את גבולות האיסלאם. "פור שבאב" הוא ערוץ המוזיקה הראשון שעלה לאוויר בעולם הערבי. הוא נולד לתוך כאוס של אי הסכמות תרבותיות המאפיין את המזרח התיכון היום. האם אפשר להיות מודרני, לאהוב מוזיקה וגם את האיסלאם? הגיבורים אבו חייבה, מנהל הערוץ, והדוגמנית יסמין מוחסיין רוצים את אותם הדברים שרבים רוצים בעולם המערבי, פרסום ותהילה, אך הם מנסים להגשים זאת בדרך שתכבד את האיסלאם וללא ויתור על ערכים. הסרט היה הבחירה הרשמית בפסטיבל IDFA באמסטרדם 2012."פופ איסלאם", ה-15 באוגוסט, 21:10, ערוץ 8יום שישי: האייטיז חוזרים למסך הגדול ב"רחוב ג'אמפ 21"

רחוב ג'אמפ 21 סדרת הטלוויזיה המיתולוגית מסוף האייטיז זוכה לעיבוד קצבי ומשעשע בכיכובם של ג'ונה היל וצ'אנינג טאטום. השניים מגלמים את שמידט וג'נקו, צמד שוטרים לא יוצלחים שמקבלים משימה מיוחדת. עליהם לחזור לתיכון ולפעול להפללתו של סוחר סמים שפועל בקרב התלמידים. שמידט שהיה בתיכון חנון על וג'נקו שהיה הספורטאי הפופולארי אולי חושבים שהחיים שלהם הולכים להיות קלים, עד שהם מבינים שעכשיו הם צריכים להתמודד עם כל הבלאגנים של תיכוניסטים מחדש. וגם אייס קיוב קופץ לביקור.רחוב ג'אמפ 21 , ה-16 באוגוסט, 22:00, HOT GOLD HDימי התיכון הזוהרים. רחוב ג'אמפ 21 - טריילר:יום שבת: שובר שורות וגם את הלב בדרך

עונתה האחרונה של שובר שורות מגיעה לישראל ותשודר בצמוד לשידור בארצות הברית. בראיון ל"רולינג סטון" הבטיח יוצר הסדרה וינס גיליגן שכל הקצוות הפתוחים ייסגרו עד תום העונה, כולל הנושא שקצת הוזנח במהלך העונות האחרונות, הסרטן של וולטר. גיליגן אומר שוולט הוא אמן השקרים והאדם שלו הוא משקר הכי הרבה הוא עצמו, ובפרקים האחרונים ייתכן שהשקרים יפסיקו לעוור את עיניו של וולט, והשאלה היא האם יתחיל לראות באמת מי הפך להיות? שובר שורות, ימי שבת, 21:30, החל מה-17 באוגוסט, yes Oh HD ההפקה הבטיחה לסגור את הקצוות. שובר שורות - הפרומו:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ