השבוע בטלוויזיה: הממתק הממכר של עורכי הדין

הסדרה הממכרת "Suits" חוזרת לעונה שלישית, הנשק הסודי של דייב גרוהל נחשף וב"חוג בלצ'לי" מפענחים פשעים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

יום ראשון:  עורכי הדין שאוהבים לשנוא ב"חליפות"

"Suits" חוזרת בעונה שלישית, זמן קצר לאחר שידורה בארצות הברית. העונה השנייה הסתיימה בסופו של קרב משפטי קשה על עתידה של החברה, לאחר שג'סיקה הצליחה להחזיר לידיה את השליטה, באמצעות מיזוג עם פירמה בריטית בראשותו של אדוארד דארבי (קונלת' היל) אך המלחמה בתוך החברה, רק החלה. העונה השלישית מתחילה מספר ימים לאחר סיום העונה השנייה. הארווי במצב רעוע וגם מצבו של מייק לא מי יודע מה. מערכת היחסים ביניהם נפגעה קשות, האמון אבד, וכשלואיס מעוניין שמייק יעבוד איתו, הארווי משחרר אותו במהרה. מייק יצטרך להתאמץ מאוד כדי לחזור לצוות של הארווי."חליפות", ימי א, 21:15, החל מה- 11 באוגוסט, בערוץ yes Drama HD הקרב האמיתי רק התחיל. "חליפות" - פרומו לעונה החדשה:

יום שני: מסע אל הסוד הכמוס של תעשיית הרוק האמריקאי

לפעמים המוזיקה המשמעותית ביותר נוצרת דווקא במקום הכי אפור וחסר ייחוד. כזה היה אולפן "סאונד סיטי", שבמשך כמה עשורים סיפק כמה מן ההקלטות המוכרות והמצליחות ביותר שידע הרוק האמריקאי מעודו. סאונד סיטי, על שטיחיו המטונפים, האוויר רווי העשן ומיקומו התעשייתי המוזר, סיפק השראה למגוון אדיר של מוזיקאים וקיבע למעשה את הסאונד של הרוק האמריקאי בשנות השבעים והשמונים והמשיך לספק קלאסיקות אדירות גם בעשורים שלאחר מכן. לאולפן היה נשק סודי: קונסולת ה־Neve, שנוצרה במיוחד עבור האולפן על ידי רופרט ניב. בעשורים של פעילות האולפן הקליטו הרכבים כמו ניין אינץ' ניילז, רייג' אגיינסט דה מאשין, צ'ילי פפרז, אלביס קוסטלו, ארקטיק מאנקיז וג'וני קאש. אבל שני האלבומים המזוהים ביותר עם האולפן  "Rumours" של פליטווד מק מ־1977  ו"Nevermind" של נירוונה מ־1991. עם סגירתו המצערת של האולפן שהפך למיתוס, דייב גרוהל, מנהיג הפו פייטרס, חוזר אל הסיפור הייחודי של המקום, אל הרגעים השמחים והעצובים ואל המוזיקה שהוקלטה שם ועיצבה דורות שלמים. "סאונד סיטי", 12 באוגוסט, 22:55, ערוץ 8לחזור לצלילים של פעם. "סאונד סיטי"- הטריילר:יום שלישי:  כשחייבים לקחת את החוק לידיים ב"חוג בלצ'לי"

"חוג בלצ'לי" היא דרמה בריטית המבוססת על סיפורן של ארבע מפענחות קודים, שהועסקו במפקדה סודית במהלך מלחמת העולם השנייה. את הסדרה מובילה אנה מקסוול מרטין, כשלצדה רייצ'ל סטירלינג, סופי רונדל וג'ולי גרהאם. הסדרה מתרחשת בשנת 1952, תשע שנים אחרי שסוזן (מקסוול מרטין), מילי (סטירלינג), לוסי (רונדל) וג'ין (גרהאם) שבו לחיי המשפחה הצנועים שלהן, והן ממשיכות לשמור בסוד את התפקיד שמילאו בניצחון במלחמת העולם השנייה.  אך כאשר סוזן מתוודעת לשורת רציחות לא פתורות בלונדון, יצר הסקרנות שלה מוצת מחדש. בעזרת לוחות ותרשימים, סוזן מזהה דפוס התנהגות של הרוצח שאיש מלבדה לא מבחין בו. לא מודעים לרקע שלה, המשטרה שוללת את התאוריות של סוזן, מה שגורם לה להבין כי רק בעזרת השותפות שלה, תוכל לפתור את התעלומה."חוג בלצ'לי", ימי ג, 22:45, החל מה-13 באוגוסט, HOT Zone מפענחות תעלומות. הפרומו ל"חוג בלצ'לי" :יום רביעי:  ניצחון הנפש על הגוף ב"ג'ייסון בקר: עוד לא מת"

הסרט "ג'ייסון בקר: עוד לא מת" מגולל את סיפורו של ג'ייסון בקר שבגיל 19 נבחר על ידי דייויד לי רות', להיות הגיטריסט הראשי של להקתו הקליפורנית, "ואן היילן". בקר היה גיטריסט מבריק והיה נראה כי הקריירה שלו הושקה בקול תרועה רמה. אבל שבוע בלבד לאחר האירוע, אובחן בקר במחלת לו גריג, מחלת עצבים שמובילה לשיתוק מוחלט ולבעיות בנשימה. הרופאים צפו לו בין שלוש לחמש שנים לחיות. היום, 25 שנה מאוחר יותר, בקר עדיין חי וקיים, ועושה מוזיקה באמצעות העיניים שלו בלבד. זאת תודות למערכת מחשב שתוכננה במיוחד למעקב אחר תנועות העיניים שלו, ונתנה לבקר את האפשרות לכתוב ולהקליט. זהו סיפור על חלומות, משפחה, וכוחה של רוח האדם."ג'ייסון בקר: עוד לא מת", 14 באוגוסט, 22:55, ערוץ 8ממשיך לעשות מוזיקה טובה. "ג'ייסון בקר: עוד לא מת" - הטריילר:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ