לא רק ישראל בר און: מצעד המעורערים של כוכב נולד

התביעה שהגיש ישראל בר און נגד התכנית והדאגה לשלומו הזכירה עוד כמה פליטי "כוכב נולד" שאולי צריך לעזור להם

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

בזמן האחרון נדמה שפליטי הריאליטי מאבדים את זה. כלומר, מאבדים את זה וממהרים לעיתון ו\או לבית המשפט כדי לחשוף את הכל, כולל הכל, כולל מה שלא אמרו בכל הראיונות שהעניקו לתקשורת עד עכשיו. "האח הגדול" אמנם היתה הראשונה לספוג את האש, אבל בחודשים האחרונים מתחילים לצוץ סיפורים קורעי לב גם על היהלום הנוצץ ויחסית נקי משערוריות של הזכיינית קשת, "כוכב נולד". בשבוע שעבר שפך שי גבסו את קרביו בראיון מבולבל ואינטימי על המשבר הנפשי שפקד אותו בשנה האחרונה (ואז רץ ללכלך בפייסבוק שדבריו הוצאו מהקשרם) ואמש התברר בתכניתו של גיא פינס כי ישראל בר און, זוכה העונה השישית, תובע את קשת, טדי הפקות והפסיכיאטר אילן רבינוביץ' (כוכב התביעה גם פליט האח הגדול, סער שיינפין) בסכום של מיליון וחצי שקל על כך שהנתבעים ניהלו אותו כ"בובה על חוט והובילו אותו למצבי קיצון אשר ערערו את מצבו הנפשי". התביעה רק השבוע לבית המשפט והנתבעים מכחישים את הטענות מכל וכל, אך האינפלציה בסיפורי "השיגעון" של פליטי "כוכב נולד" והעונה המתקרבת שמעוטרת במגישים צבעוניים לא פחות היא הזדמנות מצוינת לבדוק מי מהכוכבים איבד את זה לרגע ומי לקצת יותר. » כוכב נולד 10 - כל הכתבות והביקורות » מי ישפוט בעונה הבאה של כוכב נולד?7. שירי אלקבץ שירי אלקבץ, כן, קחו לכם דקה להיזכר בה, היתה יכולה לזהור בעונה השנייה של כוכב נולד לו רק היתה שומרת על הפאסון. לאחר שהודחה בשלב יחסית מתקדם של התוכנית יצאה אלקבץ בהתקפות מילוליות כלפי התכנית ושיטת ההצבעות ואפילו רמזה – שומו שמיים – על התערבות של ההפקה בבחירת הזוכים. כולם יודעים שכדאי לצאת בהאשמות כאלו אחרי סיום התכנית שיש כבר חוזה חתום וכתבת שער, אבל לאלקבץ כנראה לא היו יועצי תקשורת טובים מספיק והטינוף על טדי הפקות יחד עלה לה ביוקר: היא לא השתתפה במופע הסיום ולא נכללה באלבום המסכם של העונה. דיברה על זה: אלקבץ כנראה הבינה את הרמז מאוחר מדי. אחרי שפורסמה הרחקתה מנבחרת "כוכב נולד" היא מסרה רק תגובות מאופקות ומתחנחנות לכתבי הבידור שהתקשרו לדרוש בשלומה, אך לא מעבר לכך. 6. מרינה מקסימיליאן בלומין/קרני

האמת, לא חשבנו שמרינה תחטוף את זה. היא היתה אמנם ילדונת כשנחשפה לקהל בניצנים, אבל שידרה בגרות נפשית של אישה בוגרת, אז לא שמנו לב. התקשורת נהנתה לאהוב את ממ"ק, את הספונטניות, הרומנטיות ואת הגברים השווים שאספה לחיקה. מעטים הרימו גבה שהודיעה כי היא מתחתנת עם נגר ממכמורת ארבע חודשים לאחר שפגשה אותו במסיבת טבע, כי כזו היא מרינה: סוערת, לא צפויה ואימפולסיבית. הרזון האינסטנסיבי והגירושים כעבור שנה כבר הפתיעו קצת יותר וחשפו טפח ממה שמתחולל בנפש האמנית הגדולה שלה, צורכת הריגושים התמידית. בקרוב בפיקאפים הקרובים למקום מגורינו? דיברה על זה: טרם. אבל בקרוב ישנם ראיונות חגים שצריך למכור ועוד אלבום באופק, כך שבטח נשמע את הגרסה שלה לאירועים. נפש של אמנית, אתם יודעים מה אומרים עליהם. מרינה מקסימיליאן (צילום: דניאל צ'ציק)5. נינט טייב נכון, נינט נמצאת עכשיו במקום טוב. עוד רגע היא מתחתנת (ו"ברגע" הכוונה לתקופה שנעה בין חודש לחמש שנים), יש לה בן זוג הורס ואפילו קריירה מוזיקלית שמתחילה לקבל כיוון, אבל לקח לבחורה לפחות עשור להתאזן. אחרי "כוכב נולד" היא הפכה למאמי הלאומית והזניקה את ספורט הפפארצי הישראלי, חוותה תנודות אכזריות במשקל והיה גם את העניין הזה עם השיער. תגידו מה שתגידו, אבל בחורה שצובעת לסגול, עושה קרחת, מגלחת חצי ראש ואז מסתובבת עם פיתה כתומה על תקן כובע בפרק זמן של שנה, כנראה לא הצליחה לחלוטין להתגבר על הטראומה.דיברה על זה: לקראת יציאת אלבומה האחרון נינט דיברה על החרדה הגדולה שממנה סבלה בידיעות אבל מי שבאמת רוצה לדעת איך היא הרגישה אחרי התחרות יכול להקשיב לאלבומה הראשון "יחפה" בלופ. כשהוא מנוגן לאחור. השיער מסגיר הכל. נינט (צילום: דודו בכר)

 4. ג'קו אייזנברג אייזנברג, זוכה העונה הרביעית, היה אמור להמריא הכי גבוה שאפשר. עם כישרון מוכח, בגרות נפשית ורקורד מקצועי היה מצופה שאייזנברג יכבוש את במות הבידור המקומיות ויצליח לבסס את מעמדה של "כוכב נולד" מיצרנית ריאליטי לתוכנית כישרונות אמיתית. לרוע המזל היה את הראיון ההוא בידיעות שבו נאמרו כמה מילים על צה"ל (פרה קדושה) על חיילי צה"ל (פרה עוד יותר קדושה) וארץ ישראל (ייהרג ובל יעבור) והאות לסקילתו של האייזנבג ניתן. ג'קו הפך לעוכר ישראל, פרסונה נון גרטה והאדם השנוא ביותר בארץ, באופן כללי. תוך כמה חודשים הוא החליט לרדת (לברוח?) מהארץ ולאחרונה נצפה מתקלט בפאבים בצפון.

דיבר על זה: אייזנברג העניק ראיון קצר (ובלעדי!) לאחד המקומונים בו תיאר את הסבל הנפשי שעבר לאחר הזכייה וכן לאתרי אינטרנט מזדמנים. שוחט סדרתי. ג'קו אייזנברג (צילום: דודו בכר)

3.בועז מעודה

בועז מעודה חי והוא מתגורר ביישוב בצפון. יש לו שם קרוון שבו הוא מתבודד ומדבר עם השם. ושעות ארוכות שהוא מבלה בשיחות עם הקדוש ברוך הוא, בהתבודדות, בתפילה ובשיחות נפש עם המשפחה והחברים הטובים. דווקא מי שהיה הפייבוריט של העונה החמישית וגם זכה בה (כשהוא מותיר את מרינה מקסימיליאן בלומין במקום השני) חטף את הג'ננה חזק. אחרי כמה סיבובי הופעות מתגמלים במיוחד והתנסויות מיניות שוצפות החליט מעודה לקחת הפסקה מכולנו ולנסות לשקם את הנפש. דיבר על זה: בידיעות (כן, שוב ידיעות) שטח מעודה את המשבר האישי לאחר הזכייה ב"כוכב נולד", את השקר בסלבריטאות ובעיקר את הצורך בשקט נפשי. הנה, קיבלת! תשלח לי שקט. בועז מעודה (צילום מסך)

2.ישראל בר און תכלס, כבר מההתחלה ראינו שישראל בר און לא ממש נמצא איתנו כל הזמן. מלבד אודישן שומט לסתות הוא עבר מתכנית לתכנית עם עיניים כבויות ומבט סובל. יש נשים שזה עושה להן את זה. בשלב מסוים פרשה עליו חסות ליאת אשורי, סטייליסטית התוכנית המבוגרת ממנו בשנים רבות והשניים הפכו לזוג כשבר און התגורר בביתה. מאז סיום התוכנית צץ בר און בתקשורת, תמיד בהקשרים הזויים (חתונה שנקבעה ובוטלה שוב ושוב, בעיות משקל) שמלווים בצילומים לא מחמיאים. מכתב התביעה שהוגש השבוע מתברר כי לטענת בר און הוא שודל להישאר בתחרות בניגוד לרצונו, הולעט בכדורים פסיכיאטריים והיה תחת לחץ נפשי גבוה. הדבר, כמו שאומרים אצלנו, יתברר בבית המשפט. רגע לפני המשבר, או אולי בעצם תוך כדי. ישראל בר און (צילום: דודו בכר) 1. שי גבסו גבסו תמיד היה הילד החמוד משלישיית הגמר המיתולוגית. בחור רגיש, אולי רגיש מדי, שמנסה למצוא את דרכו בדרך החתחתים של עולם המוזיקה הישראלית. כל עוד הרגישות של גבסו הובילה לכתיבת שירים חושפניים וחודרים, כולם היו בסדר, אבל לאט לאט נדמה כי שכבת המגן שלו מפני תלאות היקום הולכת ומתקלפת, עד שהכל התפוצץ במשבר נפשי גדול במהלך שנה שעברה, כזה שהוביל לגירושים מפתיעים ולהסתגרות מפני האנושות. דיבר על זה: כאמור, ראיון שער גדול במגזין שבעה לילות שבו הנ"ל נשמע בעיקר מבולבל, תלוש ולאה. אותו ראיון הוביל לפרסום פייסבוקי שבו גבסו טען כי דבריו הוצאו מהקשרם. שכבת המגן נסדקה. שי גבסו (צילום: תומר אפלבאום)

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ